[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Spor Genel
|-- |-- |+ Supplement loglari...
Yazar RSS Konu: Supplement loglari {62924}
Syf: ««/ 135 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 06 Jul 2017, 11:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
ad3m
%100 gerçek bir yorum dasaaa

Çakma testo enjekte etmediğin sürece cinsel isteğin azalmaz aksine çoğalır. Protein tozuyla kas yığını olamazsın o da ayrı bir başlık konusu.
sentetik testo da arttırır isteğği hatta bb dozajlarında normalin 3-4 katı azgın olursun
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 06 Jul 2017, 11:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Uzun süreçten bahs ediyorum abi ben.

Üye
medal 1k
ID § 06 Jul 2017, 11:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
applev0dka
selam bir kaç sorum var.

-whey almayı düşünüyorum, optimum uygun duruyor double çaklıt mı yoksa cookies 'n cream mi ? meyve aromalılar nasıl ?

-öğle yemeğinde tavuk falan yiyorum, bazen sebze, 5.30da işten çıkıp 6.30 gibi spora başlıyorum 8den sonra da eve gidip yemek falan hazırlayıp yiyorum. hangi arada içmem gerek ? spor çıkışı içsem 1 saat sonra yemek yesem ağır gelir mi ?

-pipim düşer mi ?

selam,
-suan elimdeki 8. optimum sanirim ve surekli cikolatali urunu tercih ediyordum. Yeni tat arayisina girince cookis 'n cream aldim, ve keske daha once alsaydim dedim. hep cikolata filan bayiyor bir yerden sonra.

- eger fiziksel degerlerine gore gunluk protein alimin yemek uzerinden yeterli ise protein tozunu hemen almaliyim ya da antrenmandan once/sonra diye kasmana gerek yok kendini. ancak yeterli degil ise; antrenmandan once 50gr yulaf ve 1 olcek protein tozunu mikserden gecerek (is cikisi direkt salona gittigini dusunerek) tuketebilirsin. boylece karb. ihtiyacini da karsilayip bir nevi ara ogun yaparak daha iyi sonuc alabilirsin antrenmandan. benim suan kullandigim sistem de bu sekilde. saat 6:30 da paydos edip direkt 1 olcek whey ve 90gr yulafi tuketiyorum su ile, antrenman sonrasinda da eve gelip 200gr tavuk gogus veya kofte ile 275gr basmati pirinci gomuyorum. ornek teskil edebilir sana tabii degerleri kendi fizksel degerlerine gore revize etmelisin. cok karisik anlatmis olabilirim, kusura bakma.

- pipin dusmez. herhangi bir steroid icermiyor whey urunleri. vucut steroid alinca testosteron uretme ihtiyaci duymuyor, cunku zaten hali hazirda bunyede bulundugu icin, beyin tekrar uretme sinyali gondermiyor, gondermedikce de beyinde bu sinyalleri calistiran kisim bir sure sonra uyusuyor,tembellesip nasil olsa surekli mevcut depolar full diyor, boyle oldukca da kullanmayi birakan insanin sinyalleri zayifladigi icin pipisi dusuyor. kabaca boyle izah edeyim.
standart gida takviyesi (whey vs) gibi urunlerde steroid yoktur.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 06 Jul 2017, 11:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
steroid cycle dan sonra dediğin gibi vucudun kendi salgılamaya başlayana kadar düşüş olabilir doğrudur ama tıp ve teknoloji o kadar gelişti ki artık herşeyin ilacı var kür sırasında pregyln falan alıp toşmikleri aktif tutabiliyosun bunun pct si falan var he roidi falan savunmuyorum ben de daha kullanmadım anabolic androgenic steroid ama yıllardır araştırıp makale okuyorum etrafımda kullanan yüzlerce insan var doğru dozajlarda ve terapilerle 0 yan etkiyle sıyrılabiliyosun, steroid kullanmayı bilmeyen çok salak var adam öyle yalan yanlış ilaclar kullanıyoki hem kısır kalıyo hem çükünü kalıcı kaybediyo hayatı boyu nerdeyse hormon tedavisine muhtac kalabiliyor falan filan neler var
Yörünge Disi
ID § 06 Jul 2017, 11:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
ad3m
Yavrım o zaman marketlerden 0 alışveriş yapman gerekiyor. Ne yoğurt ne peynir ne pirinç ne bulgur ne şampuan ne de sabun. Meyveler bile sakat paso geri dönüyor ve onları biz yiyoruz. Sanki herşeyimiz süper sağlıklı protein tozumuz kaldı... Ayrıca eminim ki başında götünde en ufak ağrı anında ağrı kesici atan tiplerdensin sen!!!1

doktor tavsiye etmediyse hic almam.

onda bile azaltarak alirim. yeni operasyon gecirdim. bundan gunde 3 tane al dedi agrikesici icin. abi ilk gun 2 tane aldim. ikinci gun 1'e dustum. baktim agri hala yok. biraktim orada. haber de verdim kendisine. benim durumum iyi, gerek yoksa birakiyorum diye.

o_O diye bakti ve pekin dedi.

biz agirlik kaldirarak adam olacagini sanan kofti plaza cocuklarindan degiliz. gercek erkegiz olm.
Yörünge Disi
ID § 06 Jul 2017, 11:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ooo dasa sende mi kestirdin
Yörünge Disi
ID § 06 Jul 2017, 11:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi daha da kaslanmak istiyorum. ben de jagerleyim dedim. gittim kestirdim.

cok guzel hayat.

artik orasini degil, agirliklari kaldiriyorum.
Üye
ID § 11 Jul 2017, 21:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
youtubeda güzel bir yoruma denk geldim, paylaşayım dedim. Bu cheap dedikleri burada ne kadar cheap tartışılır tabii asdas

Matthew Delia

• Creatine is good.
• Protein powder is just food.
• Multivitamin probably isn't completely necessary if you're eating enough, but it also covers your bases just in case (b vitamins, vitamin d, and certain minerals). Most multivitamins have plenty of vitamin D, which is good if you don't get a lot of sun. If yours doesn't have vitamin d, it's a really cheap stand-alone.
• Amino acid supplements and BCAAs are expensively pointless, just eat more.
• Fish oil are a great idea if you aren't eating fish often.
• Pre-workouts are caffeine with niacin, arginine, beta alanine, citrulline malate, and b vitamins. Don't rely on them for every workout, and even for heavy workouts
I'd recommend avoiding them.
• Joint supplements are just glucosamine and biotin. If you have joint problems or pain, just get those 2 things separately; they're cheap as hell.
• Post-workouts are garbage, just eat something or make another protein shake.
• Glutamine is pointless, unless you're vegetarian or don't consume dairy.
• Lysine is good for cold sores, but that's about it.
• Mass gainers are just maltodextrin and protein powder. If you absolutely don't want to eat your carbs, feel free to drink them with mass gainers.
• Testosterone boosters are all, without exception, bullshit.
• ZMA is zinc, magnesium, and B6. Generally you don't need to take a separate ZMA pill because you're getting these through a multivitamin, but if you're eating less to lose weight and don't have a vitamin with enough Z and A, a ZMA capsule could help with recovery and sleep.
• Sleep aids are melatonin and valerian root, both of which are dirt cheap and can be purchased separately.
• Weight-loss pills are usually caffeine, green tea (caffeine), green coffee bean (caffeine), and a fibre to suppress appetite. Any claims about metabolism boosting is bullshit. Just eat veggies and take a caffeine pill to replicate 99% of weight-loss pills.

DO YOUR FIVES - Rip

1 defa güncellendi. Son güncelleme 11/07/2017 21:10 tarihinde Fili tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 12 Aug 2017, 10:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Piana yattare olmuş sonunda. Haberi de hurriyet.com.tr'den öğrenmek.

[www.hurriyet.com.tr]

Ciddi oyunculuk.
Üye
ID § 12 Aug 2017, 10:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sabah gordum ben de.

Yalniz piana herkese "aptal degilseniz kullanmayin steroid , bu benim isim oldugu icin basiyorum" diyodu.

Hani supplementler icin de aynisini soyledigi video var.

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 12 Aug 2017, 10:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Piana'nın yıllardır vücut geliştirmecilerin kullandığı 'anabolik steroid' isimli maddeyi çok fazla kullandığı ve bu konuda sorunlar yaşadığı belirtildi.
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 12 Aug 2017, 10:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya var ya muhtmelen anaboliclerden değil de yağ yakıcılardan gitti adam efinasyondaydı son zamanlar artık ne aldıysa yağ yaıcılar öldürüyor direk overdose da anabolicler gene insulin dışında öyle öldürcek bişi değil gerçi adam abuseluyor hayvangibi bakalım açıklasınalrda öğrenelim
Üye
medal 1k
ID § 12 Aug 2017, 11:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
ad3m

Bahs ayrı. Bravo
Üye
ID § 12 Aug 2017, 11:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
lan yattara deyince ben sandım spordan men edildi falan.
baya kelime anlamıyla yattara olmuş. bu adamların 30 yaşında kara ciğerleri hergün 4-5 double rakı için 80 yaşındaki dedelerden çok daha kötü durumdadır.
Üye
ID § 12 Aug 2017, 13:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
marksman
Alinti
ad3m

Bahs ayrı. Bravo

/clap

Syf: ««/ 135 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum