[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Patinaj
|-- |-- |+ 2014+ mazda 3 vs ??...
Yazar RSS Konu: 2014+ mazda 3 vs ?? {1162}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
ID § 01 Nov 2017, 14:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
selamlar,
2005 model mazda 3 umu satip 2014+ bi mazda 3 almayi dusunuyorum tekrar. Butceme gore ayni fiyata 2010 a4 ler ve bmw 323 328 ler ve 2012+ Jeep ler var. Cok fazla kayaga vs. gidiyorum o yuzden soyle yol tutusu iyi kaymayacak bisey istiyorum, dag yollari her ne kadar yokus yukari ve karli olmasada, genelde yagmurlu ve virajli. Assagida bi kac ornek yolluyorum, bi akil verirseniz, yardimci olursaniz acaip sevinirim

[vancouver.craigslist.ca]

[www.freewaymazda.ca]

danke

1 defa güncellendi. Son güncelleme 01/11/2017 14:02 tarihinde prodigy tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 01 Nov 2017, 14:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

Cok fazla kayaga vs. gidiyorum o yuzden soyle yol tutusu iyi kaymayacak bisey istiyorum, dag yollari her ne kadar yokus yukari ve karli olmasada, genelde yagmurlu ve virajli.

bu dediklerin için subaru alacaksın, forester veya outback bak

viraj ve ıslak yol, dağ yolu tam bunlar için araba,

a4, 3 veya jeep ucubesi yerine o paraya güzel bir outback alınabiliyor olması lazım, boş araba değil, yol performansının yanında, baya konforlu ve rahat araçtır + sağlam

"zenginliği gürültülü sözlerle övünmek için değil, bir iş başarabilmek için bir fırsat biliyoruz.
yoksul olmayı değil fakat bundan kurtulmak için uğraşmamayı ayıp sayarız.
devletle ilgilenmeyen kimseyi zararsız değil, yararsız buluruz." Perikles

1 defa güncellendi. Son güncelleme 01/11/2017 14:24 tarihinde Feamer tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 01 Nov 2017, 14:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
outback ve foresterlar ne yazikki min 20-22 binden basliyo, yoksa hep foresterdaydi gozum, jeepler gercekten ucube. bi de ne yalan soyliyim arabanin ici biraz komforlu olsun istiyorum, deri isitmali koltuk, yeni gps ekranlarindan falan filan.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 01/11/2017 14:37 tarihinde prodigy tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 01 Nov 2017, 15:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yeni gps ekranı hariç -ki onu harici taktırabilirsin belki,- hepsi outback içinde mevcut smoking smiley

a4 allroad quattro lar kaç para?

"zenginliği gürültülü sözlerle övünmek için değil, bir iş başarabilmek için bir fırsat biliyoruz.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 01 Nov 2017, 15:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kar buz diyorsan xdrive olmayan bmw falan alma sakın. xdrive dediğin zamanda %20-25 fiyat biniyor.

Bone, 8 Şubat 2013 20:34 tarihinde demiş ki;
"bir de filmlerde gördüğümüz darth maul sizce tank buildine mi daha yakın, yoksa dps buildine mi?"
Üye
ID § 01 Nov 2017, 16:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
16000$ in altina outback 1 tane var

audiler 12-16k arasi degisiyo kmsine gore

abi mazdayi neden kimse istemiyo ya, bi kisi mazda al cok guzel dese alicam ama herkes audi al, subaru al diyo

kar, buz fazla olmuyo ya, zaten cok olursa ben gitmiyorum.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 01/11/2017 16:05 tarihinde prodigy tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 01 Nov 2017, 16:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
türkiyede mazda distribütörü iyi değil o yüzden pek tavsiye etmiyolar 2. eli düşük falan diye.
orada sıkıntısız alabilirsin, gönlün rahat olsun.

verbum sat sapienti est
Üye
ID § 01 Nov 2017, 16:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
xdrive çokta iyi bir şey değil, bir quattro ve 4matic değil diyorlar bu işler için

Üye
ID § 01 Nov 2017, 16:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
prodigy
abi mazdayi neden kimse istemiyo ya, bi kisi mazda al cok guzel dese alicam ama herkes audi al, subaru al diyo

kar, buz fazla olmuyo ya, zaten cok olursa ben gitmiyorum.

ıslak zemin, viraj, dağ diyorsun, güvenli sürüş diyorsun ondan, yoksa 50km çapında alanda avm gidecem, cafe kovalayacam dersen mazda da güzel araba...

Üye
ID § 01 Nov 2017, 16:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya dışarda subarular daha değerli diyorlardı da inanmıyordum, medeniyet işte gavur anlıyor maldan spinning smiley sticking its tongue out

impreza sw ler de var onlar kaç para, gerçi eskileri biraz çirkinler

1 defa güncellendi. Son güncelleme 01/11/2017 16:15 tarihinde Feamer tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 01 Nov 2017, 16:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi benim evden cikip pistin basina olmam zaten 42 km, onun da sadece 7 kmsi yokus yukari, geri kalani full sehir ici, kar buz yok hic bisey yok ne sehirde ne dag yolunda havada oyle eksilere inmiyo o yuzden buz da yapmiyo. Kafe mafe gezme diil de iste benim olayim kayak, tirmanis dag bisikleti fln, oyle geziyorum yakin cevremde.
Üye
ID § 01 Nov 2017, 16:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
öyleyse mazda neden olmasın, son kasa bence güzel araba

dodge charger da çok güzel araba aslında görüntü olarak, malum burada alamıyoruz biz sad smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 01/11/2017 16:33 tarihinde Feamer tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 01 Nov 2017, 23:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
simdi bi test drive a gidicem, bakalim nasilmis.
Üye
ID § 02 Nov 2017, 05:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gittim, baya sevdim arabayi ama, 15-16k yerine

tertemiz sunu mu alsam ucuza? aslan gibi kar lastigi cakarim zaten quattro, everest e bile tirmanir.
Üye
ID § 02 Nov 2017, 08:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
al abi farketmez çok
al geç birini, baska bişeylere tak kafayı araç bu sonucta.

verbum sat sapienti est
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum