[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Patinaj
|-- |-- |+ Soğutma suyu...
Yazar RSS Konu: Soğutma suyu {759}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 16 Oct 2017, 15:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
misal ben şöyle bir öküzlük yapmıştım zamanında,

akşam ayıklamışım bi kızı, eve götürüyorum, yolda hararet göstergesi yanmadan coolant azaldı uyarısı geldi. sallamadım tabi, işimiz var, eve kadar gittik.

neyse işte malum sabah oldu, geri götürüyoruz emaneti, arabayı çalıştırınca bir daha yandı, dedim şunu bıraktıktan sonra sanayiye giderim. temin ortasında kaputtan dumanların çıktığını görmemle kendimi emniyet şeridine attım.

kaputu bi açtım, radyatörde su kalmamış, arabada da su yok, temin ortasındayım, kıza dedim sen kapıları kilitle bekle içerde. dağ bayır tırmandım yol kenarından, bi kulübe buldum, 5 litrelik erikliyi doldurup geldim geri, hazneye boşalttım. o şekilde servise kadar idare ettim.

baktılar, radyatör hortumu patlamış. bunlar hep patlıyor üretim hatası diyip değiştirdiler.
dumanı görmeden çözmek lazım. dumana rağmen biraz daha gitsem motor yatak saracaktı. hemen bakmak gerekiyor, zorlamamak lazım.

alt metin: dandik arabayla kız ayıkladım.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 16/10/2017 15:47 tarihinde ginaly tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 16 Oct 2017, 17:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o sensörleri ışıkları falan boşuna koymuyorlar abi keşek yatak sardırıp 15 "kız tavlama" parası masraf etseydin sdfs.
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum