[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Patinaj
|-- |-- |+ Araç tüketim değerleri (Krş/km hesabı yapanlar giremez)...
Yazar RSS Konu: Araç tüketim değerleri (Krş/km hesabı yapanlar giremez) {12792}
Syf: ««/ 13 »»   [ A ]
Üye
ID § 03 Jul 2017, 22:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
delulace
320 ED'nin daha az yaktığını düşünüyordum, gaz pedalı kökte mi kullanıyorsun smiling smiley

ecopro kullanmıyorum ya kağnı gibi smiling smiley, comfort&sport plus genelde
Üye
ID § 05 Jul 2017, 20:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
valla helal olsun, arabaya bi sempatim vardı, 8.5-9 yaksın mis diyordum ama tırstım. smiling smiley
Üye
ID § 15 Jul 2017, 17:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
320iED Ankara'da ş.içi kullanımda 7.5lt gördüm arkadaşın araçta, eco-pro'da ve hakkaten sakin kullanıyor, üzerine biri gelse kaçmama derecesinde.
Üye
ID § 19 Jul 2017, 00:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bmw 320ied'yi aldım sonunda, İzmir-Ankara arası 120km/saat (70km kadar 180-200km/saat ile gittim) ortalamayla 6.1 tüketim değeri gördüm, benzinden hesaplarsam da rakam tutuyor smiling smiley

şehir içi de şu an 8 civarında, ama dur kalk trafikte 9-9.5 aşağısı baya zor. Sürekli spor modda basabas 20km yol yaptım 11 ortalama gösterdi.

istanbulda az yakması zor, ankara vs olabilir smiling smiley
Syf: ««/ 13 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum