[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Patinaj
|-- |-- |+ Motor sevdalıları için v3.1...
Yazar RSS Konu: Motor sevdalıları için v3.1 {83699}
Syf: ««/ 178 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Jul 2017, 14:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
düzelmiyormuş cidden asdf
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 13 Jul 2017, 15:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yani kafamıza göre HGS'yi 1. Sınıf alsak hız limiti 120 km/h olarak mı hesaplanacak, bu ruhsatın aracının sınıfı nedir falan entegrasyon yok muymuş? Bu kadar ceza iptali dilekçesi vb. uğraşacağıma otoyola 10 vermem de 20 veririm razıyım yani.

(Bankaların internet şubelerinden OGS/HGS alırken 6. Sınıf seçeneği yoktu bile en son, plakaya da "bu araba değil" diye hata vermiyordu, 1. Sınıf alınıyordu kütür kütür.)

1 defa güncellendi. Son güncelleme 13/07/2017 15:02 tarihinde Baggio tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Jul 2017, 15:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hayır sistem aracı tanıyor HGS etiketi üstünden onaylıyor oradan da HGS etiketi ile 6. sınıf altında hangi kategoride olduğunu buluyor.

Ama işte bizim çomarlar etiketleri verirken nasıl olsa böyle bi sistem yok diye herkesi L4 sınıfı tanımlayıp 80 km hız sınırını dayamış.

Sistem aktif olunca millet suçsuz yere ceza yemeye başlayınca farkına varmışlar... Şimdi de düzelt diyince nasıl düzelteceklerini bilmiyorlar smiling smiley
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Jul 2017, 15:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Geçen hafta 50 TL HGS yüklemesi yapmıştım. Sonra da hiç kullanmadım.

Bugün 37,80'e düşmüş. sitede ise herhangi bir ihlal ya da geçiş yok. Bakiye hareketlerinde de yok bir transaction. Sadece 50 TL yüklemem görünüyor.

çağrı merkezi ise yoğunluktan açmıyor telefonu.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Jul 2017, 15:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Plaka kapat devam ya... Gişelerde kenara doğru cekip kilidi üstüne doğru uzattımı tamamdır..
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Jul 2017, 15:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Büyük cezası var. Fakat böyle de olmayacak gibi. 6. sınıfı iptal edip, işler düzelene kadar 1. sınıf HGS mi alsak?
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Jul 2017, 15:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Gittiği yere kadar artık... Millet plaka katlıyor. Yakalanırsam kilit kaymış derim yerse smiling smiley Gecince zaten yukarı doğru çekiyorum. Dilekçeyle falan uğraşmaktan daha kolay smiling smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 13/07/2017 15:23 tarihinde Xaero tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Jul 2017, 15:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
OFF ya OGS ihlali düşmüşler 2x 7 TL'den confused smiley

E benim OGS'm yok HGS'm var. OGS ihlalini HGS'den cezasiz kesmişler. Peki bana köprü 7 TL mi cidden?
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Jul 2017, 15:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Adamı kafayı yedirirler Shadow smiling smiley Giden gitti alamazsın smiling smiley
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Jul 2017, 15:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yok abi, onların olsun 14 TL. Fakat bizim şu l4'ten l3'e geçişi halletmemiz lazım.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Jul 2017, 15:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
PTT hiçbir şey yapamıyorum boşa uğraşma ben 1 saate yakın telefon görüşmesi yaptım. En son biri 1. sınıf verelim dedi. Peki dedim kapattım.

Yeni 6. sınıf alayım L3 olarak verin dedim. Bizde yok öyle bi seçenek sadece 6. sınıf olarak var dediler.

BİMER'de Ulaştırma Bakanlığına yazdım bakalım ne cevap gelecek.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 13 Jul 2017, 16:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Baggio
Yani kafamıza göre HGS'yi 1. Sınıf alsak hız limiti 120 km/h olarak mı hesaplanacak, bu ruhsatın aracının sınıfı nedir falan entegrasyon yok muymuş? Bu kadar ceza iptali dilekçesi vb. uğraşacağıma otoyola 10 vermem de 20 veririm razıyım yani.

(Bankaların internet şubelerinden OGS/HGS alırken 6. Sınıf seçeneği yoktu bile en son, plakaya da "bu araba değil" diye hata vermiyordu, 1. Sınıf alınıyordu kütür kütür.)

Ya en son alırken sırf buyüzden pttye falan gittim, ben de 6.sınıf alıp 3tl az vericem diye. 120km hız sınırı varsa, direk iptal edip bankadan alayım. Nasıl teyit etsek bunu?

Es deli külek bu günü apar,
O öten ömrü yeniden gaytar.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Jul 2017, 16:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şimdi bir de HGS 6.sınıfı iptal etmek için dilekçe isterler. Tam olur
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Jul 2017, 21:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Xaero
Sistem aktif olunca millet suçsuz yere ceza yemeye başlayınca farkına varmışlar... Şimdi de düzelt diyince nasıl düzelteceklerini bilmiyorlar smiling smiley

Plakayı örtüp geçelim o zaman başka çare yok.
Üye
medal 1k
ID § 18 Jul 2017, 15:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
aktiftablet
GS2 ye gidecek seviyedeyseniz hazırlıka gitmeniz gereksiz olmuş.

Pekiştirme açısından iyiydi. GS2 de tekniklere odaklanmak daha kolay geldi.
Syf: ««/ 178 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum