[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Basketbol
|-- |-- |+ Euroleague 2018 - 2019 | Camino a España...
Yazar RSS Konu: Euroleague 2018 - 2019 | Camino a España {1451}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 04 Jul 2018, 12:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu sene eurolig finali baskonia'da oynanacak.

fenerbahçe için konuşursak hersene bi tane nba'e yolladığımız adam kontenjanını bu sene wanamaker'ı boston'a yollayarak doldurduk. nunally'de 2 3 tane nba takımı ile workout yaptı ama gideceğini sanmıyorum. gitse bile istediğini bulamayacaktır yazık etmesin kalsın takımında grinning smiley

biraz önce benim taa partizan zamanından beri takip edip takıma istediğim nba yapmış ama tam da istediğini bulamamış olan joffrey lauvergne ile anlaşıldığı açıklandı. oyuncu kendi twitter hesabından açıklama yaptı biraz önce

[twitter.com]

şu anda gard rotasyonun baya eksik gözüküyoruz. lauvergne ile uzunları tamamladık belki ama wanamaker bile tam olmamışken onu kaybetmemiz yeni bir transfer olacağını gösteriyor o bölgeye. geçen seneden beri herkes wilbekin konuşuyordu ama büyük ihtimalle ilgilenilmemiş bile kendisi ile. babi ile devam edeceğiz sanırım devşirme oyuncu spotunu doldurmaya. zaten wilbekin'in gelip babi'nin gittiği senaryoda yine gard rotasyonuna bir ekleme daha yapmamız gerekecekti. calathes konuşuluyordu yine ama pana ile imzalayacak gibi gözüküyor o da. bakalım kimi getirecekler buraya. nba kökenli son 2 transfer büyük patladı benneth ve thompson olarak. uzun değilde gard alsak nba'den daha mantıklı gibi geliyor bana.

bu sene ligde yabancı sayısı 5e düştüğü için 1 2 tanede türk oyuncu transferi gerekecek gibi gözüküyor ama en potansiyelli türklerin transferleri tamamlandı. bakalım türk oyuncu pazarında nası bi hareket yapıcaz fenerbahçe olarak.

#YENİDENFENERBAHÇE
Üye
ID § 04 Jul 2018, 12:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi tamam artik futbola donebilirsiniz

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
Üye
ID § 04 Jul 2018, 12:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ilahi eş

sen adamı öldürürsün

yine gül gül öldük valla ha ha ha ha

sen çok yaşa

#YENİDENFENERBAHÇE
Üye
ID § 04 Jul 2018, 12:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kıskanmış

Her şey den nefret ediyorum...
TW
ID § 04 Jul 2018, 19:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
moko'nun hakkını yemeyin, futbol varken de buralardaydı hep sdjfhds

cska-fener-real direkt f4 zaten. 4. kim olur acaba bu sezon.
Üye
medal 1k
ID § 04 Jul 2018, 21:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
armani jeans milano
Üye
ID § 04 Jul 2018, 22:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
El Habibi Tel Aviv

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
TW
ID § 05 Jul 2018, 07:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Belgrad'dan döner dönmez Vitoria otelini ayırtayım dedim, emmiş sömürmüş bile insafsızlar. Çok küçük şehirmiş meğer, 5-10 otel var zaten smiling smiley
Üye
ID § 05 Jul 2018, 09:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oha ciddi mi? ben de gider miyim acaba bu sene f4'e diyodum grinning smiley

#YENİDENFENERBAHÇE
Üye
ID § 05 Jul 2018, 10:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben Bilbao'ya gittiğimde görmüştüm tren falan vardı Vitoria'ya. Şimdi baktım 50-55 dakikaymış karayolu. Araba da kiralayabilirsiniz. Bence Bilbao'da kalın, İspanya'nın en kral şehri kent dokusu ve gastronomi açısından

Haftaya netleşir
Üye
ID § 18 Jul 2018, 10:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bjelica avrupaya dönecekmiş. lovern geldikten sonra uzun rotasyonu tamamlanmıştı ama bjelica bu. gard lazım mutlaka ama önemli değil

ilk aşkımız, bebeğimiz, profesörümüz gel ulan gel

#YENİDENFENERBAHÇE
Pati
ID § 18 Jul 2018, 10:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gelsin de duygusuz bakislariyla milyonlari kendine asik etsin.
Üye
medal 1k
ID § 18 Jul 2018, 11:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bjelica ilk önce Fenerbahçe ile görüşecek diye haberi de çıktı. İsteriz tabiki de biraz doluyuz sanki. Açıkcası kendisini karşı tarafta görmek istemem. Seneye Melli NBA yolcusu olabilir, 1 senelik idare edebilir Obradoviç.
Üye
ID § 18 Jul 2018, 11:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Money Talks. Sixers şu an 4 küsür birşey teklif etti senede, barınabileceği bir rotasyon ve vergi mergi olsa da para fena değil. Euroleague'de ve Fener'de salary olayı nasıl, kaç paralara çıkılıyor bilmiyorum ama NBA'i bırakması saçma olur şu an

Haftaya netleşir
Üye
ID § 18 Jul 2018, 12:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
nba'i kesin olarak bıraktı haberleri var çok net bi şekilde. takıma falan haber vermiş direk olarak avrupa'da oynayacağını. bu arada philly'de %50 vergi oranı varmış. yani bu sene alacağı 2.2 milyonu bıraktı demek oluyor. gayet verilir o para fb tarafından bjelica'ya.

#YENİDENFENERBAHÇE
Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum