[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Basketbol
|-- |-- |+ Euroleague 2017 - 2018 | Road to Belgrad...
Yazar RSS Konu: Euroleague 2017 - 2018 | Road to Belgrad {318}
  [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 09 Dec 2017, 00:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
başlığı yokmuş açalım. fenerbahçemiz yine domine ediyor rakiplerini. biraz önce biten maçta deplasmanda barça'yı 68-83 yendik. sezona biraz tutuk başladıktan sonra ritmi tutturduk. özellikle savunmada inanılmaz işler yapıyoruz. sürekli 70'in altında tutuyoruz rakipleri. bu haftada kurban barça oldu. zaten oly ile beraber ligin açık ara en az sayı yiyen takımıyız.

güncel lig sıralaması 11. hafta için aşağıdaki gibi

#HAYIR

1 defa güncellendi. Son güncelleme 09/12/2017 00:56 tarihinde mokoko tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 09 Dec 2017, 01:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Vites arttırdık biraz zaten ligi ilk dörtde bitirelim yeter ,
Saha avantajı bizde olsun yeterki.
Saçma sapan sakatlıklar olmazsa , inş rht bir şekilde belgrad da oluruz.
TW
ID § 09 Dec 2017, 02:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
saha avantajı olmasa ne olur hacı, real ve cska'dan başka rakip olabilecek takım yok ki zaten bütün ligde fener'e sdfsfdds

onlarında biriyle yarı finalde, birinde finalde karşılaşmazsan yüksek ihtimalle kupanın bi ucu fenerde zaten şimdiden. şans aranacaksa bunlardan biriyle finalde karşılaşır koyar geçer şansı aransın.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 09/12/2017 02:21 tarihinde DarKRideR tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 12 Dec 2017, 12:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
CSKA-Oly-Fener arasında gider yine şampiyonluk. Makası açtı bu üçlü. F4 hazır Belgrad'da iken Kızılyyıldız bir şekilde oralara kalsa keşke de ambiyans görsek diyeceğim ama play-off bile yapamazlar

Haftaya netleşir
TW
ID § 12 Dec 2017, 21:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Bonjo
Vites arttırdık biraz zaten ligi ilk dörtde bitirelim yeter ,
Saha avantajı bizde olsun yeterki.

Gelecek rakibi saha avantajından daha önemli görüyorum ben mevcut durumda. Geçen sene gerekirse 8. olalım yeter ki Baskonia gelmesin diye dua ediyordum yani, çok da haksız çıkmadım :p Tutup oyun tarzı, deplasmanı, enerjisi vb. bize çok ters bir takım denk geleceğine varsın saha avantajımız olmasın. OAKA'dan 0-2 çıkmış takımız, peh.

Son üç F4'a da gittik ufak bir grubumuzla, gelenek gibi oldu, bu sene Kızılyıldız kalırsa gidilmez kavga gürültü olur diyordum da neyse ki sonuncu olmamaya oynuyorlar.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 12/12/2017 21:24 tarihinde Baggio tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 18 Dec 2017, 12:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
lig konusu yok da gerçi burada da efes var.

ergin ataman'ı getirdiler şimdi asdfdssa

adamlar o kadar kötü yönetiliyor ki sürekli top class koç öğütüyorlar. blatt, ivkoviç, perasovic falan ne kadar iyi adam varsa hepsi burada çöp oluyor.

aynı bütçe ile fb üstüne koya koya gitti, sürekli geliştirdi kendini mesela. bu adamlarda bu bütçe 10 yıldır falan var, bildiğin çöpe atıyorlar.

hani ben artık bjk ile birleşsin olayını falan geçtim. türk basketbolunun geleceği için efes'in direkt kapatılması falan gerek ya sadfsadsad

Ülker'in FB'ye yaptığı gibi birleşme en mantıklısı diyeceğim de Ülker yöneticileri başarılıydı, FB'yi bayağı yücelttiler. Efes'in yöneticilerini BJK'ye versen bizi de bitirirler sdfasdfa

EL pasaportu hariç hiçbir bok kazandırmaz o birleşme bize

1 defa güncellendi. Son güncelleme 18/12/2017 12:43 tarihinde DarKRideR tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 18 Dec 2017, 12:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Anadolu Beşiktaş mı olacak isim?

boru
TW
ID § 18 Dec 2017, 12:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ya 10 yıllık goygoy o, hep birleşilecek birleşilecek dendi işte olmadı hiç. Bi sene bayağı yakındı ama Fiko'lar istememişti galiba ilk yıllarda, Efes bize verin şubenizi demişti diye hatırlıyorum biz onlarla birleşecektik yani sdfsd

Beşiktaş Efes falan goygoyları yapılıyordu eskiden.

[www.fanatik.com.tr]

Tuncay Özilhan iyi BJK'li ve kulübede katkısı çok oldu ama Efes'i bir türlü bu çöplükten çıkartmak istemiyor. Yani sempatik bi taraftar kitlesi var, bir şey oldu mu her kseimden adam çağırabilyiorlar ama ileri gitmiyor artık kulüp.

BJK, hadi BJK geç GS-KSK falan tarzı bi taraftar yapılanmasınında altına girip işleri büyütmeleri artık şart.

Bu çapta, günümüzde artık Efes'in top class basketbolda yeri yok şuan ki konumu ile. Kafa yapıları değişmediği sürece ki o da değişmiyor görüyoruz.
TW
ID § 18 Dec 2017, 12:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Efes'in geldiği durum gerçekten acı veriyor, şu Gergin hamlesi de tuz biber. Geçen sene bile play-off yapan takım bütün oyuncularını sağa sola dağıtıp dibe demir attı, suçlusu Perasovic, kurtarıcısı Gergin oldu. İnanılır gibi değil.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 18/12/2017 12:57 tarihinde Baggio tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 22 Dec 2017, 23:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Baskonia ne hos cakiyo zevkli mac smileys with beer

dude.
Üye
ID § 23 Dec 2017, 00:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Baskonia çok izlemesi zevkli takım ya. Her sene ortalama bütçeyle son 8 yapıyorlar ve büyüklere kafa tutuyorlar. Helal team.
Üye
ID § 17 Jan 2018, 22:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
pana'yı içerde 67 62 yendik

giannakopoulos'un kenarda sigarasızlık krizine girip her topa delirmesini izlemek aşırı büyük haz veriyor. ahahahaah

this is skoupa canım

#HAYIR
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 17 Jan 2018, 22:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
this is skoupa iyiymiş
bilmiyodum araştırdım buldum
yaratıcı

boru
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 18 Jan 2018, 03:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iyiymiş harbiden

80s Rocker

Outshined#2902
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum