[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Basketbol
|-- |-- |+ BBL 2016-2017...
Yazar RSS Konu: BBL 2016-2017 {9942}
Syf: ««/ 14 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 03 Jul 2017, 23:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
olm biraksana adami uyusun ne guzel ruya goruyomus.

he who knows best knows how little he knows.
Üye
ID § 08 Jul 2017, 12:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
rüya?

bana göre dünyanın en güzel takımının hangi takım olduğunu siz mi belirleyeceksiniz abi hayırdır anlamadım ki?

neyse melli açıklanıyor sanırım bugün

[twitter.com]

aha açıklandı

DÜNYANIN EN GÜZEL TAKIMINA HOŞ GELDİN MELLİ KARDEŞ

[twitter.com]

#YENİDENFENERBAHÇE

1 defa güncellendi. Son güncelleme 08/07/2017 12:43 tarihinde mokoko tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 08 Jul 2017, 12:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oh be kaptırmadık kimseye süper oldu bu transfer
Yörünge Disi
ID § 08 Jul 2017, 13:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Dünyanın en güzel takımı

KeK

'Never argue with stupid people,
they will drag you down to their level and then beat you with experience.'
Üye
ID § 08 Jul 2017, 13:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bir takimi guzel yapan kriterler nelerdir ki?

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
TW
ID § 08 Jul 2017, 20:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Melli iyi adam ben beğeniyorum. İstatiksel katkısı çok ekstrem bi adam değil ama verimlilik endeksinde Udoh'tan sonra EL'deki en iyi uzundu geçen yıl yanılmıyorsam. Bayağı iyi sezon geçirdi. Oyuna katkısı istatistiklerin ötesinde bi adamdı. Ben gerçi pek izleyedim 2 maçına falan denk geldim ama öncesnde bayağı takip ederdim.

Hani Avrupa'nın en önemli uzunlarından falan deniyor. Bence değil ama üstte de bahsettiğim gibi oyuna etkisi çok yüksek.

Gerçi 2 senedir neredeyse tek savunmayı kendisinin yaptığı bi düzende iyice parladı. Burada yanında Udoh ile birlikte belki farklı bi oyuncuya dönüşebilir.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 08/07/2017 20:49 tarihinde DarKRideR tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 10 Jul 2017, 12:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Vesely ve Udoh kalıyorsa Melli baya rahatlatır onları. Antic vs. olacağına Melli gibi adam olsun rotasyonda.

Haftaya netleşir
TW
ID § 11 Jul 2017, 16:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şu Bogdanovic gitmesin diye yapılan duygusallık/şebekliklerin yarısı Udoh'a yapılsa keşke. Bogdan gibisini yaklaşık da olsa yine buluruz da Udoh gibi kara delik epey zor.
Üye
ID § 13 Jul 2017, 11:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bugün tüm fenerbahçe taraftarları için kara bir gün

"Ekpe Udoh reportedly signing a two-year, $6.5 million contract with Jazz"

bogdan'ın gidişine alışamadan udoh'un gidişi. bu sene işimiz çok zor.

#YENİDENFENERBAHÇE
Üye
ID § 13 Jul 2017, 12:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Gerçekten Bogdan'ın yeri bir şekilde dolar da, bu adamın yeri dolmaz.

Ben obra yerinde olsam akşam 5'te mesai bitiminde ceketimi alır çıkarım, yapacağınız işi sikiym derim yönetime de.

hopdediks
Üye
medal 1k
ID § 13 Jul 2017, 12:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
melli açıklandığı gün ekpe'nin gittiğini anlamıştım zaten.

kötü oldu, keşke tutabilselerdi.
Üye
ID § 13 Jul 2017, 12:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ulan Udoh'a ben bile üzüldüm. Artık NBA gelişim ligi yatırımı bitince ve takımların +2 oyuncuyla da daha kontrat yapma hakkı gelince buralar iyice boşalır. Fener de en talihsiz dönemde Avrupa'nın zirvesine çıktı.

Haftaya netleşir
TW
ID § 13 Jul 2017, 19:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
fark etmez ki fener'e, bütçesini koruduğu sürece her şekilde f4 görür. 3 senede bir EL alsa zaten yeter.

CSKA yıllardır sabit bütçesini koruyor, düzenli EL takımı. Keza Real öyle. Real de gerçi yatırımda oyuncuya çok ama belirli bütçede olunca zaten Avrupa'nın en iyilerini topluyorsun bir şekilde ve rakiplerinin %75'ine direkt üstünlük kuruyorsun.

Avrupa basketbolunun yarısından fazlası direkt bütçe ya, Obra ve ekibi gibi adamlar gerisi. %70 - %30 bence hatta direkt olay. Ne boktan koçlar iyi bütçelerle F4 görüyor, ne iyiler harcanıp gidiyor vs...

Fener belki bu kadar iyisini hiç toplayamaz ama bundan sonra hep F4 takımı olur en kötü obra olduğu sürece.
TW
ID § 13 Jul 2017, 19:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bir de Udoh bence ucuza gitti. Fener'den aldığının azı diyorlardı sanırım Twitter'da pek bakmadım resmi açıklamalara vs. bakarım bu akşam.

Utah kendisi için iyi takım bence garip bir şekilde uzunlardan verim almayı belki de ligde en iyi beceren takım ama işte o size ile 4 oynamak zorunda, bakalım onu nasıl yapacaklar.

Gerçi yıllardır Favors'u 4 oynata oynata Udoh'a da yer açarlar sanırım.
Üye
ID § 14 Jul 2017, 15:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Favors'ın sakatlıklar peşini bırakmaz. Ama Favors dışarda kalsa da 4 numara yerine small-ball oyuna dönüp Gobert'ı pivotta dinlendirecek bir 15 dakikayı falan alabilir Udoh bence.

Udoh; Avrupa'ya düşmeden önce bile NBA için çöp bir adam değildi, Avrupa'ya bakış açıları çok dar olsa da sonuçta geçen sene bu organizasyonun en ezici oyuncusuydu. Hem takım hem de kontrat tercihi olarak Udoh için kötü olmuş, yolu açık olsun.

Haftaya netleşir

1 defa güncellendi. Son güncelleme 14/07/2017 15:49 tarihinde BulletRide tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 14 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum