[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Basketbol
|-- |-- |+ BBL 2016-2017...
Yazar RSS Konu: BBL 2016-2017 {2588}
Syf: ««/ 6 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 05 Oct 2016, 22:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Gecen seneki basligi acanin akibetinden korkup acmiyordum ama hayirli olsun yeni sezon.
Pati
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 05 Oct 2016, 22:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Fenerbahce yine kupayla acti. Obradovicin askerleriyiz sonucta.
Üye
ID § 06 Oct 2016, 00:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
az bisi baktim cok yavan mac oldu, takimlar cok ham daha.
Alan Yetkilisi

ID § 06 Oct 2016, 00:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Konular birleşti.
Üye
medal 1k
ID § 06 Oct 2016, 01:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
fenerde hem kalinic hemde bogdanovic olmadigindan savunma sertligi yetersizdi.Nunally tutmayacak gibi gorunuyor,umarim yanilirim
Üye
ID § 06 Oct 2016, 01:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aziz'in grubu kavga çıkardı, izleyemedik kupa seromonisini.

Yönetim istifa #azizyıldırımistifa #yallahazizyallah
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 09 Oct 2016, 19:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Uşak yenmiş FB'yi.

Is all that we see or seem but a dream within a dream
Üye
medal 1k
ID § 30 Oct 2016, 20:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şu zorlu fikstür de karşıyakayıda yenmişiz helal obra reyiz.

when someone feel he is in darkness, pray the God and want him to let you go out from darkness
Üye
medal 1k
ID § 30 Oct 2016, 20:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyuncular ozellikle ekpe cok yoruldu,yerlilerden gelen katki bu seviyede kalirsa sezon sonunu zor getiririz.karsiyaka 6,5 oyuncu ile mucadele etti
TW
ID § 30 Oct 2016, 21:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Bonjo
Şu zorlu fikstür de karşıyakayıda yenmişiz helal obra reyiz.

abi bu sene karşıyaka'ya handikap çekmeyene takım demiyorlar sad smiley

zorlu fikstürde bayağı nefes aralığı oldu esasen fener için, yani tamamını izleyemedim gerçi de 2. çeyrek obra bayağı sinirliydi. box score'dan baktım sonra zaten yürümüş fener tahminen devre arasında ayarı vermiştir obra sadfsd

bu kadar zorlanması bile fener'in saçma olmuş yoksa. rahat 20'ye bağlardı yorgun falan olmasa

Bir de zaten Fener'in kastırmasına gerek yok şu ligde, EL'nin yeni formatta zaten ligde 3. sıra üstü bile bayağı başarı olur yine FB için ki 8'den girse bile bir şey değişmez zaten finale kadar yürür.

bir ihtimal işte daçka pota altı takviyesinden sonra ligde bela olursa olur o da finale kadar karşılaşırlar mı beklemek gerek.

onun dışında alttan efes ve bjk nefesleri yeterse belki bela olur ama özellikle bjk iyi takım olmasına rağmen çember savunmasında halen aşırı yetersiz ve iyi de olmayacak. fb'yi daçka'yı falan 2-3 ay sonra orada durdurması imkansız olur.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 30/10/2016 21:27 tarihinde DarKRideR tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 05 Nov 2016, 20:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ZaAAAA

Karşıyaka bize koydu, kızlığımız bozuldu bu seneki sad smiley

EL'de Kazan'a yenilen FB gibi olmuş maç resmen asdfasdfasdfsad

Maçı izleyemedim de şu takıma yenildiysek 5 ampute sahaya çıkmışız demektir. AEK deplasmanı hafta içi yormuş olabilir bayağı da bahanesi yok yani şu KSK'yı yenememenin...

Neyse nazar olsun diyeceğim de koydu oyunu izlememiş olsam bile, izleyen arkadaşlar hem Strawberry hem de Weems falan aynı anda çok kötü olunca takım düzen içinde oynayamadı, saçmaladı vs. diyorlar. Roll da felaketmiş gerçi 14 sayı atmış ama oyunu bayağı baltaladı diyorlar.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 05/11/2016 20:12 tarihinde DarKRideR tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 05 Nov 2016, 22:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ksk Bey diyeceksiniz. Her ne kadar Efes-Fb-Bjk kadroyu parçalasa da 2014-2015 şampiyonu kendileri. Beşiktaş Cimnastik ise 2 yılda 1 playoff fln oynuyor işte.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 05/11/2016 22:41 tarihinde yeahh1986 tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 07 Nov 2016, 15:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Karşıyaka şampiyonluk adayı bir takım değil bu sene ama ligin averajını belirleyen takım gibi davranmak ve yorumlamak saçma olmuş, bilmiyorum maçları ne kadar izliyorsunuz, açıkçası 2 tane yerinde izledim bu sene ve takım öyle leş falan değil, zaten iç sahada senede 1-2 maç kaybeder KSK iyi durumda olmasa bile. Banvit ve FB'ye yenildiler diye averaj takımı mı yaptınız birden sdhfsdf. Biri şu an ligin en formda takımı diğeri de en iyi kadrosu, normal. Beşiktaş'ın hamuru belli buna rağmen solid oynuyor takım, Ufuk Sarıca da iyi koç, ama bu sene lig fazla kaliteli ve rekabetçi, yarı finalden fazlası ütopya

Haftaya netleşir

1 defa güncellendi. Son güncelleme 07/11/2016 15:05 tarihinde BulletRide tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 07 Nov 2016, 15:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi sen Karşıyaka'lısın sana o yüzden öyle geliyor sad smiley

Tabii leş değiller, biraz abartı mevcut orada sadfsa PO yapamazlar ama biraz altında bitirirler topladıklarında ama şu aralar cidden aşırı düzensizler. Ben denk geldikçe TBL izliyorum bu sene bayağı keyifli lig oldu aslında bakmayın.

BJK bir de bence fazla bile yenilmeden dayandı. KSK'ya yenilmek bence yine kötü ama daha önceden birinin bize koyması gerekiyordu. Pota altında bu kadar tembel ve zayıf bir takım nasıl bu kadar uzun süre yenilmeden dayandı merak ediyorum. Yenilmezsek zaten biz ilk FB maçında madara oluruz falan diye bekliyordum.

Stimac resmen basket takımının Tosic'i ya, bu kadar düz olup bu kadar iyi istatistik yapması göz boyuyor sadece. Hani katkısı küçümsenmez, yerel ligde full DD performansı çıkarıyor ama düz işte yani. Savunman zayıflıyor, Earl clark desen aynı vs...

direkt hücum bombacısı takım.
Üye
medal 1k
ID § 13 Nov 2016, 21:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Fenerbahçe iç sahada üst üste 14. galibiyetini aldı.
Üst üste ..
Syf: ««/ 6 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum