[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Basketbol
|-- |-- |+ Galatasaray hükmen mağlup sayıldı...
Yazar RSS Konu: Galatasaray hükmen mağlup sayıldı {3410}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 01 Dec 2015, 14:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Galatasaray
yöneticileri sert olmayı beceremiyor..
Şu an canlı yayın baya komik.


Fenerbahçe defalarca uyarmış.
Hatta araya hatırlı kişi koyup uyarmışlar.
Maç öncesi Galatasaray lı yönetim uyarılmış.
Lisans var elimizde size ne yaaa.. demişler.
Olay karmaşık bir kuralın iki kez hatalı uygulanması.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 01/12/2015 14:51 tarihinde kizillelma tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 01 Dec 2015, 14:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ki zaten hukmen maglup olmayı da bir kenara koydum. Suan sporcu sene sonuna kadar oynayamıyor. Bir de cıkmıs "bizim tarafımızdan gerceklesen hatadan kaynaklanan maddi sıkıntılar var, bunların bir kısmını karsılarız." diyor. Nasıl ya?

Verdigi ornek de korkunc yine Haruncugumun. 14 yasında cocuga ehliyet alamazsın. Belgeleri toplayıp goturebilirsin ama ehliyeti alamazsın. Eger devlet senin yaptıgın basvuru da TC kimliginde yazan dogum tarihinden 14 yasında oldugunu cıkartamayıp sana ehliyet cıkartırsa bu yine senin hatan olmaz(ehliyet diyince tabi suan goz onune kaza yapan 14 yasında cocuk geliyor. Ogrenci akbili dusun ozaman aynı sey). Ki bu ornekte de oldugu gibi TC kimligindeki tarih saklanamayacagı gibi sporcunun da ABD 20 takımında oynadıgı saklanamayacak bir bilgi yani.

Mevzuata hakim olması ve bu mevzuatı isletmeyi basarması gereken kurum federasyon.

Fenerbahcenin galatasarayı uyarma hakkı zaten yok. Federasyonun da galatasarayı cezalandırma hakkı yok. Hatayı yapan kurum gelip "Ben hata yaptım benim yaptıgım hatadan dolayı sen ceza cekeceksin" diyemez. Ancak ben hata yaptım bu hatanın sorumlulugunu ustume alıyorum diyebilir. Lisansı duzeltir ve bunun kendi bilgileri icinde oldugunu acıklar. Bundan elde edilmis bir kazanc yoksa (ornegin fazladan amerikalıya avrupalıya sahip olmak gibi ve yok) ozaman geriye donuk zarar gormus kimse olmayacagı icin ileri donuk de tartısılacak birsey yoktur.

Bir sporcunun amerikalı mı avrupalı mı oldugu sadece kontenjan ile alakalıdır. Buna takılmadıgı surece sporcu sporcudur. Hatayı yapan yuruten kurum oldugu surece de ne sporcu ne de kulubu cezalandırılabilir. Eger cezalandırılabilecegini dusunuyorsanız sizin adalet yargılarınızı .. neyse.

Sasuga Onii-sama!!

1 defa güncellendi. Son güncelleme 01/12/2015 15:01 tarihinde madcow tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 01 Dec 2015, 15:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
dreagloth
Suçun kimde olduğu farketmez, lisansında hata varsa oynayamaz hiçbir sporcu, çok basit. Herhangi bir takım, ama senin suçun banane ben oynatırım diyemez, mahallede maç yapılmıyor sonuçta. GS tarafındaki çalışanlar bilmiyor mu lisansın hatalı olduğunu?

lisans hatası değil lisans değiştirilmesi mevzu bahis

hatalı lisanslama da mevcut tabi ama itiraz ondan değil

what you gonna do about it
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 01 Dec 2015, 15:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gs tam bir anadolu çomarı çakallığı denemiş, tutmayınca mağduruz ayağına yatmış.

tam bir akp'ye 20milyon oy cıkartan takım sad smiley hep mağdurlar
Üye
medal 1k
ID § 01 Dec 2015, 15:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sigara içip gülüyorum sadece ahhaha

hamamböcekli kahve içtimde yine bana bişey olmadı!!!
steam id: yorm-a, battletag: turkleader#2534, psn id: yorm-a
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k


ID § 01 Dec 2015, 15:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
fanatiklik kötü bişe tabi
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 01 Dec 2015, 15:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Harun'un acıklamalarını sesli olarak dinledim spor servisinde simdi. Sorulan soruların tamamına yalan yanlıs cevap veriyor okadar belliki. Sicil lisansla gorusmusler ordaki cocuk yapmıs beni arasalardı diyor tek savunması bu. E oncesinde de yanlıs lisans vermissiniz diyolar ona cevap yok. Bir onceki macta "kontenjan sınırı yok" diyor burda da yoktu diyorlar ona da kem kum. Hatalı biziz mac tekrarı talep edicem diye konustuk diyor ama GS da farketseydi canım yaa diye devam ediyor falan. Super cok tatlı bir adam.


[www.ntvspor.net]

32. dakikadan itibaren izleyebilir merak edenler.

Bu cezalandırmanın normal oldugunu dusunenlerin umarım basına benzer bir olay gelir. Yurutuculugu ustlenmis kisinin/kurumun yaptıgı hata ustunuze yıkılır ve cezalandırılırsınız. Belki ozaman "ama adalet" diye kucuk aglamalarınızı uzaktan duyanlar olur.

Sasuga Onii-sama!!

2 defa güncellendi. Son güncelleme 01/12/2015 15:41 tarihinde madcow tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 01 Dec 2015, 15:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hakettiğimiz gibi yönetiliyoruzaaa

what you gonna do about it
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 01 Dec 2015, 15:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
simdi baktim da genel kurul secimle geliyormus..harun da 1 sene gorevde kalacakmis..seneye allah kerim..

Life is 10% what happens to me and 90% of how I react to it. –Charles Swindoll
Üye
medal 1k
ID § 01 Dec 2015, 16:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
* şimdi benim anladığım gs federasyona bosna uyruklu lisans talebinde bulunuyor, federasyon da verilen belgelere uyarak avrupalı lisansı veriyor.

burda galatasaraydan kimsenin aklına bu kadına milli takımda oynayıp oynamadığını sormak gelmemiş, burda galatasaray hatalı.

federasyon hangi databaseden kontrol ediliyorsa bunu kontrol etmesi gerekirdi, kontrol etmeyip lisansı vermişler, burda federasyon hatalı.

* fiba maç sonrası uyarıyor, bu kadın amerika u20 milli takımında oynadı diye.

galatasaraydan kimse federasyondan üst düzey birine gidip böyle böyle hata olmuş lisans donduralım demiyor, federasyondan da böyle bi talep gitmiyor. federasyon niye kalkıp galatasarayın yapacağı talebi kendi yapsın, burda galatasaray hatalı.

federasyonda klube ihtar çekebilirdi bi sonraki maçta oynamaması için, sonrasında da gerekli prosedürleri izleyip, sorunu legit bi şekilde çözebilirlerdi. burda federasyon özensiz, yani hatalı.

* galatasaraylı yöneticiler federasyona gidip harun erdenayın söyleyişi ile üst düzey hiç kimseye haber vermeden lisans çıkartan elemanlardan birine sorunu çözmesi için başvuruyor, eleman da lisansı bilgisayardan amerikalı lisansına çeviriyor. bir oyuncunun aynı yıl içinde birden fazla lisansla oynaması yasak, cezası hükmen mağlubiyet. bu kuralda en az 15-20 yıllıkmış. fenerbahçe maç öncesi bu konuda basın toplantısı düzenliyor ve galatasaray klubü ile federasyonu uyarıyor, oynarsa itiraz ederiz diye.

galatasaray niye böyle el altında gizlice halletmeye çalışır gibi birebir ordaki elemanla görüşüyor. adam gibi prosedür uygula, belgelerle başvur, gerekirse 1 maç 2 maç oynatma oyuncuyu. ama yok tam tersini yapıyorlar. burda galatasaray hatalı.

federasyon başkanı bi şekilde suçu lisans işlemini yapan elemana yıkmaya çalışıyor, yok bizim haberimiz yoktu, yok bilmem ne diye. ne olursa olsun o adam ayrı bir birim mi? değil. yani federasyona bağlı. o halde o adamdan da, adamın yaptığı bu hatadan da federasyon sorumlu. yani burda federasyon hatalı.

fenerbahçe, gayet iyi niyetle uyarmaya çalışıyor, basın toplantısı düzenliyor maç öncesi. eğer niyet kötü olsa, maçı oynar, yenilince gider başvururdu ama yenilip yenilmemeye bakmıyorlar, maç öncesinde direk yanlış yapıyorsunuz diye uyarı yapıyorlar. fenerbahçe hatasız, masum ve haklı.

ne galatasaray ne federasyon fenerbahçenin uyarısını dikkate almıyor. galatasaray oyuncuyu maçta oynatıyor, federasyonda oynamasını engelleyici hiç birşey yapmıyor. burda galatasaray ve federasyon hatalı.


bakıyoruz ; galatasaray 4 kez hatalı, federasyon 4 kez hatalı, ikisi de ayrı leş tier, şahsi fikrim federasyonun kendi hatalarını kapatmaya ve suçu tek bir çalışana atmaya yönelik tavırları federasyonu biraz daha fazla hatalı yapıyor.

en delikanlı ve haklı tabi ki fenerbahçem.
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 01 Dec 2015, 17:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kadın Bosna milli takımında oynicam demiş sene başı, ordan bi karışıklık var galiba en başında. Resmi olarak oynamış olmadan olmuyo galiba, ya da oranın federasyonuyla mı bişey yapması lazım. Hiç milli takıma çağırılmasa mesela n'oluyo asdf.
Üye
medal 1k
ID § 12 Dec 2015, 16:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Fenerbahçe
Kizer in lisans olayıyla ilgili olarak
Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı na suç duyurusunda bulunuldu.

( GS yönetimi baya beceriksiz. Aziz Başkan ile tek görüşme yapılsa olay başlamadan kapanacaktı )
Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum