[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Paticik.com / Yeni Gelenler
|-- |-- |+ Tssot Merhabalar...
Yazar RSS Konu: Tssot Merhabalar {3071}
Syf: ««/ 6 »»   [ A ]
Üye
ID § 16 Feb 2017, 16:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
-Deno-
DOĞRU

özellikle technic ıykkkk tam bir oyuncak oldu. Bir modüler setler kaldı ellerinde ondada son çıkardıkları setin fiyatı ile milleti kazıklayacaklarını sanıyorlar.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 16 Feb 2017, 16:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o zaman niye ilgi alanlarında ilk sırada lego yazıyorsun? üç beş tane lego bina mı tüm hobi yaşantın abi... artan vakitlerde survivor tabi...
Üye
ID § 16 Feb 2017, 17:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
goldbären
o zaman niye ilgi alanlarında ilk sırada lego yazıyorsun? üç beş tane lego bina mı tüm hobi yaşantın abi... artan vakitlerde survivor tabi...

hala favorim lego dur gold hocam. Fakat felsefesi olan bİr 8110 bir 8043 bir 8275 yada 8458 efsaneleri var hala baş köşede durur. Techniği kendi saçmalıkları ile bitirdiler. Diğerlerini sen biliyorsun zaten, Konularını inceledim sendede sağlam bir envanter varmış takdir ettim.

Modüler iyi güzel ama dikkat ettiysen tutulunca fiyatlarını uçurmaya başladılar şerefsizler. Ne zaman geçirecekleri bir mecra buldu lego orayı bitirinceye kadar devam ediyor.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 16/02/2017 17:03 tarihinde tssot tarafindan yapilmistir.
Köylü
ID § 16 Feb 2017, 18:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
lego ne ya dufdufduf diye oynatıyorsunuzdur kesin bi de

Old enough to bleed, old enough to breed!
ISLAM FUCK YEAH
Üye
medal 1k
ID § 15 Apr 2017, 02:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
anneee ligolarim nirdeeee
Üye
medal 1k
ID § 16 Apr 2017, 14:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
lego sevmeyenleri pazar alanındaki satış topiklerinde "logo no yo hohoho" demeleri için tuzağa düşürerek tespit edip başka bölümlerde takip edip ilk minor yanlışlarında banlamıyor muydu yönetim ya?

insane yet?
Yaz Aşkı
ID § 16 Apr 2017, 22:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
taso ve lego ugruna nice yigitler banlandi burda ajhgsdjahgdlaj

escape : kernel ne bilmiyorum, kullanmıyorum
Red : bazı sahneler var kadının her yerini yalıyosun
Laraken : nası oyun lan bu millet karakterine giriyor?
Üye
medal 1k
ID § 16 Apr 2017, 22:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
tssot
masakari bayan değilim. Askerliğimi doğruda yedek subay olarak yaptım !!! erkekler tuvaletini kullanıyorum, pantolon giyiyorum, nüfus kağıdım mavi smiling smiley Ayrıca ne karısı arkadaş, ne bu abazanlık bu celal. Erkeğim erkekkkkkk ulan g.tü zor kurtarcaz lan burda

Mmh erkek gelmis selam berkcansu

Pew pew guns. I love pew pew guns.
Üye
ID § 04 May 2017, 13:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
darkwingduck
Alinti
tssot
masakari bayan değilim. Askerliğimi doğruda yedek subay olarak yaptım !!! erkekler tuvaletini kullanıyorum, pantolon giyiyorum, nüfus kağıdım mavi smiling smiley Ayrıca ne karısı arkadaş, ne bu abazanlık bu celal. Erkeğim erkekkkkkk ulan g.tü zor kurtarcaz lan burda

Mmh erkek gelmis selam berkcansu

wayyy biz yokken neler olmuş Serhat. DarkwinCansu sanırım algıda farklı bir durumun var. Sana en iyisi DM-22 (heat) yada macer tavsiye ediyorum. Bunlar ne şimdi diyeceksin, tabii malum sebeplerden dolayı çürük aldığın için bilemeyeceksin darkwşncansu. En yakın bir birliğe git sana uygulasınlar. Hadi birader hadi sen git tarlabaşına iş tut. hadeee

1 defa güncellendi. Son güncelleme 04/05/2017 13:59 tarihinde tssot tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 04 May 2017, 14:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
haydililililililililililliliil yar

rsL#21506
Üye
ID § 04 May 2017, 14:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ne laf sokmuş darkvinkdaka öyle offffffff.

Üye
ID § 04 May 2017, 14:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oo ne ağır laf dönme demiş. arkası boş ego da var belli ki, ilk vukuatta mantar adam gibi gider bu.
Üye
ID § 04 May 2017, 16:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
goldbären
oo ne ağır laf dönme demiş. arkası boş ego da var belli ki, ilk vukuatta mantar adam gibi gider bu.

ne alakası var. Biz o muhabbetin adamı değiliz ki. Herkes kendi mecrasında takılsın saygımız sonsuz ama saygı çerçevesinde. Saygısızlık yapan için sorun yok sanırım.
Üye
ID § 04 May 2017, 17:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
birine kız mısın demek hakaret mi abi. senin anan bacın yok mu.
Üye
ID § 04 May 2017, 17:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yahu çoluk çocuk sahibiyiz, askerlik yaptık, işimizde gücümüzdeyiz, bayan mayan değiliz dedik hala mı Cansu muhabbeti smiling smiley
Syf: ««/ 6 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum