[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Paticik.com / Yeni Gelenler
|-- |-- |+ Merhabalar...
Yazar RSS Konu: Merhabalar {1067}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Üye
ID § 15 Nov 2016, 11:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Merhabalar ben topsakallihitler. Uzundur paticikten haberdarım, bir ekran kartı satın alma durumu oldu. arkadaşım sayesinde burayla iletişim kurdum, sonra da ben de üye olayım dedim, sağ olsunlar aldılar.

Kısa bir tanıtım yapayım kendim hakkında. 25 yaşındayım elektrik-elektronik mühendisiyim, robotik ile uğraşıyorum. Meslektaş arkadaşlar, ya da bölümün öğrencilerine elimden geldiği kadar yardımcı olmak isterim, merak ettiğiniz bir konu olduğunda, ya da projelerinizle ilgili bir şey olduğunda çekinmeden yazabilirsiniz.

Fantastik edebiyatı, single player ve güzel hikayeli bilgisayar oyunlarını, ve dc comicsi pek severim. 3ü de candır canımızdır.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 15 Nov 2016, 11:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
k hoşgeldin.

Üye
ID § 15 Nov 2016, 11:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
nick de hitler...
Üye
ID § 15 Nov 2016, 11:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hosgeldin ..robotik ile mekatronigin farki ne?? cocuklari mekatronik muhendisi olmaya yonlendirmeyi arzu ediyorum bir kac yas buyusunler lego technics den baslayacagim..2 3 lisan da ogretebilirsem univ sonrasinda avrupaya kapagi atarlar umarim..-o dedigime daha 10 sene var da simdiden inceden islemeye baslamali..

Life is 10% what happens to me and 90% of how I react to it. –Charles Swindoll
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 15 Nov 2016, 11:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
biz marvelcıyız gardaş.

Hoşgeldin =)

You know spies, a bunch of bitchy little girls.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 15 Nov 2016, 11:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
patide ogrenci kalmadi heralde herkes yasli burda. Evlenenler bosananlar, coluk cocuk sahibi bir forum burasi

bir de hosgeldin .

“The best cure for a big ego is a little failure.”

1 defa güncellendi. Son güncelleme 15/11/2016 11:35 tarihinde oldun tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 15 Nov 2016, 11:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hg

"Bi sonraki turn deli gibi duktur boom oynicam"
-Spyro, 2016
kafama N düştü
ID § 15 Nov 2016, 11:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Adam dc ci imiş. Allah bilir batman içindir. Bence banlansin.
Şaka şaka ben hem dc hem Marvel seviyorum.
Üye
ID § 15 Nov 2016, 11:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
dana22
hosgeldin ..robotik ile mekatronigin farki ne?? cocuklari mekatronik muhendisi olmaya yonlendirmeyi arzu ediyorum bir kac yas buyusunler lego technics den baslayacagim..2 3 lisan da ogretebilirsem univ sonrasinda avrupaya kapagi atarlar umarim..-o dedigime daha 10 sene var da simdiden inceden islemeye baslamali..

merhabalar. robotik mekatronige gore daha ozellesmis bir sey. mekatronik daha genis, sadece robotlarla ilgilenmiyor bircok farklı sey yapılıyor o alanda. o konu hakkında çok da bilgim yok yanlis yonlendirmeyim. is yerinde bir arkadaş var mekatronikci, kendisi geldiğinde daha detayli bir aciklama yapabilirim.

cocuklara ogretmeye gelirsek. bence cok güzel bir fikir. legoyla ya da başka bir şeylerle çocuğa önce algoritma öğretmeniz lazım. bu konuda baya seçeneğiniz var, biraz araştırmayla birçok opsiyon bulabilirsiniz. belirli bir yaştan ve biraz ingilizceden sonra kod yazımına geçseniz iyi olur. şahsen ben kodla ve projeyle uğraşma kısmına üniversitede başladım, çok geç kaldığımı düşünüyorum.

ben de bu işle uğraşan ve eğitim robotları hazırlayan bir firmada çalışıyorum, ancak forumda reklam vermek hoş bir hareket değil, hem de yasak diye biliyorum. ilgilenirseniz, özelden daha fazla bilgi verebilirim.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 15 Nov 2016, 11:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bence joker içindir ama yine de banlanabilir İHBİN İHBİN İHBİN

he who knows best knows how little he knows.
Üye
ID § 15 Nov 2016, 11:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
DRaGoN_SLaYeR
biz marvelcıyız gardaş.

Hoşgeldin =)

mcu iyi de çizgi romanda dc döver

diyerek ortalığı kızıştırıyım
Üye
ID § 15 Nov 2016, 11:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
fiyatlar uygunsa alalim hocam..

Life is 10% what happens to me and 90% of how I react to it. –Charles Swindoll
Üye
ID § 15 Nov 2016, 11:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Seele
Adam dc ci imiş. Allah bilir batman içindir. Bence banlansin.
Şaka şaka ben hem dc hem Marvel seviyorum.

ben de 2sini de severim ya. sadece dc 1 tık daha önde. tahmin biraz doğru, batman sayesinde oldu bu ama asıl bombayı patlatan sandman oldu.
Üye
ID § 15 Nov 2016, 12:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
k1nJo
bence joker içindir ama yine de banlanabilir İHBİN İHBİN İHBİN

gehen gehen! (gülüyor)
Üye
medal 1k
ID § 15 Nov 2016, 12:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hoşgeldin selin <3

༼ つ ◕_◕ ༽つ aman tanrım didim
Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum