[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Futbol
|-- |-- |+ Süper Lig 17. Hafta: Galatasaray - Göztepe | 24 Aralık Pazar - 19.30...
Yazar RSS Konu: Süper Lig 17. Hafta: Galatasaray - Göztepe | 24 Aralık Pazar - 19.30 {2821}
Syf: ««/ 10 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 25 Dec 2017, 00:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yaw git aç videoyu izle hala darbe yok, aynı düzlemde değil bilmemne diyorsun. direk sabrinin bacağı, yasin'in bacağına biniyor. hani daha net ve daha açık müdahale olamaz...

diğer konuda da hala tehlikesinden falan bahsediyorsun olayın. facepalm o zaman yeterince yapmıştık daha fazla yapamıcam.
Alan Yetkilisi

ID § 25 Dec 2017, 00:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Orada objektif olarak bakınca kayda değer bir darbe yok. Ama senin var olarak görmeni de garipsemiyorum, hak vermiyor ama anlayabiliyorum.

Diğer konuda çok kişi facepalm yapmanız sizin haklı olduğunuzu göstermiyor.

So long, and thanks for all the fish...
Üye
ID § 25 Dec 2017, 08:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi bazen objektif bakayım derken işin ayarı kaçıyor sanki sende smiling smiley

faulün direkt karşılığı şu pozisyon, net penaltı işte.
arkadan gelip doğrudan yıkıyor rakibini sabri, topla oynama yok bir şey yok.
Üye
ID § 25 Dec 2017, 09:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben onun artık ya direk görmediğini ya da bazı kuralları baya baştan aşağı yanlış bildiğini düşünüyorum. hani forumda çoğunluk kendine göre yontuyor kuralları falan da. rew baya ciddi yanlış yorumluyor taraf maraf önemli diil yani.
Üye
ID § 25 Dec 2017, 10:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bilmediğini düşünmüyorum ya.

overthinking mi doğru ifade bilmiyorum ama biraz öyle yaklaşıyor. bazen hepimiz öyle yaklaşıyoruz ama o kadar detaylı bir şey değil futbol ya.

göztepeli gelip topla oynayamadan rakibi yıkıyor mu ? yıkıyor
temas açık ve net rakibi bozacak bir şekilde mi ? evet

ötesini düşünmeye gerek yok yani. olduğundan fazla karmaşık hale getirmeye gerek yok hiç bir pozisyonu.
Syf: ««/ 10 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum