[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Futbol
|-- |-- |+ Süper Lig 15. Hafta: Kayserispor - Beşiktaş | 10 Aralık Pazar - 19.30...
Yazar RSS Konu: Süper Lig 15. Hafta: Kayserispor - Beşiktaş | 10 Aralık Pazar - 19.30 {5342}
Syf: ««/ 20 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 11 Dec 2017, 16:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
la olum tamam ya işte puan kaybettik ne istiyorsunuz 1 puandan alla sen

kaynak: ntvspor
TW
ID § 11 Dec 2017, 16:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şu Umut'un kendi açıklaması dursunda...

Penaltı pozisyonunda Cenk’i görmedim. Cenk penaltıyı aldı. Ayağını uzattı, ben de topa vurmak için ayağımı salladım, ona geldi. Hakem olsam ben de penaltı verebilirdim. Penaltı verilmese de kimse kesin penaltı demezdi. Ama bence hakemin kararı doğru. Böyle pozisyonlar büyük takımlara daha kolay çalınıyor.
Üye
ID § 11 Dec 2017, 16:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
1 puandan bişi istemiyorum yahu. en ufak umrumda bile değil. amaç tartışmak. forum bura.

Alinti
S-H
vurmasını engellemek değil de topla kale arasına girmek gerekmiyor mu?

aynen o gerekiyo zaten veya topa direk müdahale etmek gerekiyor. ama tabi o argümanlarla, o pozisyon zor savunuluyor grinning smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 11/12/2017 16:28 tarihinde sabonis tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 11 Dec 2017, 16:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya olaya şöyle basit bir açıdan bakıyorum ben.

ortada bir top var (siz umut'un kontrolü deseniz de yok öyle bir şey, çok kötü kontrol edip baya açıyor ayağından neyse)

burada 2 adam topa hamle yapıyor, birbirlerine herhangi bir engelleme temas vb yok, ilk dokunan topu alacak.

umut topa vurup uzaklaştırmak için bacağını savuruyor, cenk ise kontrol edip önüne almak için hafifçe ayağını uzatıyor.

burada umut savurduğu ayağı ile cenk'i bozmasa topu alıp gidecek cenk, savurduğu ayak toptan önce cenke geliyor ve yıkıyor.

bu yüzden penaltı olması gerek.

cenk'in faul yapmasının tek yolu geç kalıp umut topa vurduktan sonra umut'a vurması.

ama burada umut geç kalıyor ve cenk topa vurmadan onu bozuyor. yoksa cenk çalıyor topu tekme gelmese.

tekrar ediyorum, bu adamın ayağında sürdüğü bir top değil, baya bir kötü kontrol sonrası 2mt açılıyor kendinden ve rakibe araya girecek boşluk ve zaman bırakıyor.

bundan daha net faul yok yani. içerde olunca da penaltı haliyle.

hem kötü kontrol edeceksin, topu açacaksın
hem geç kalacaksın rakibe vuracaksın.

hem de sen faulu kullanacaksın.

yok artık ali sami sdsafa
Üye
ID § 11 Dec 2017, 16:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Darksun

Penaltı pozisyonunda Cenk’i görmedim. Cenk penaltıyı aldı. Ayağını uzattı, ben de topa vurmak için ayağımı salladım, ona geldi. Hakem olsam ben de penaltı verebilirdim. Penaltı verilmese de kimse kesin penaltı demezdi. Ama bence hakemin kararı doğru. Böyle pozisyonlar büyük takımlara daha kolay çalınıyor.

Kendi içinde bu kadar çelişen ve can çekişen bir ifade olamaz

Haftaya netleşir
Üye
ID § 11 Dec 2017, 16:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
işte hakeme bahane bulmak istiyo ama öle bişey yaparsa lisansını alırlar adamın futbol bilmiyo diye

o yüzden ne idüğü belirsin konusmus

veya bizim şenol gibi demeç özürlü, topcularda sık görülen bi durum
Üye
medal 1k
ID § 11 Dec 2017, 16:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hahahahaha karikatur gibi aciklama olmus, al bunu direkt koy karikature baska yaziya gerek yok
Alan Yetkilisi

ID § 11 Dec 2017, 16:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Darksun

Açıklama konuyla alakası ve içeriği olarak direkt şu ya:

So long, and thanks for all the fish...
Üye
ID § 11 Dec 2017, 16:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
1 puan, penaltı falan hepsi bi yana bjk kötü top oynuyor. Bu oyunla şampiyon olamazlar.
Fenerin Allah belasını vermesin. Gs hocasını devre arasına kalmadan yollayacak zaten.
Zorla ibb yi şampiyon yapacaksınız.
Yeni Türkiye de hükümetin takımı şampiyon olur diye gezecek sonra insanlar.
İyi top oynayan takım kalmadı resmen ligde.
Syf: ««/ 20 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum