[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Futbol
|-- |-- |+ Süper Lig 15. Hafta | Bursaspor-Fenerbahçe 08.12.2017 Cuma - 20.00...
Yazar RSS Konu: Süper Lig 15. Hafta | Bursaspor-Fenerbahçe 08.12.2017 Cuma - 20.00 {1743}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 09 Dec 2017, 12:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ahmet nur çebi bildiğin saçmalamış. bizim yöneticiler gayet yerinde bir şekilde isyan ediyorlar kasımpaşa maçında merdivenleri boşaltmaları için uyarı aldıktan sonra uğraşıp edip ellerinden geleni yapmalarına rağmen (ki bu ellerinden geleni yapmaları kısmı gözlemci raporunda bile yazıyor) 25.000 tl ceza alındığından dolayı. sonra bjk - gs maçına bakıyorlar bütün maç boyunca merdivenler dolu hıncahınç ama bjk ceza almayı bırak pfdk'ya sevk edilmiyor bile bu konu ile alakalı. bunu da kamuoyuna açıklıyorlar biz böyle böyle ceza aldık ama aynı şeyin daha kötüsünü bjk yaptı pfdk'ya sevk bile edilmedi ne iş diye. hakkını aramakta mı kötü oldu? yalnızca size karşı olunca mı savunulabiliyor haksızlık yapılan taraf hayırdır?

aşağıya açıklamaları koyuyorum bakalım hangisi daha mantıklı karar verin.


#YENİDENFENERBAHÇE
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 09 Dec 2017, 12:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Icinde fenerbahce gecen bir olguda mantik aranmiyor abi

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 09 Dec 2017, 12:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
3 yaşında çocuk gibi laf atıp böyle kaçacaksanız hiç oynamayalım

#YENİDENFENERBAHÇE
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 09 Dec 2017, 12:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o verilen görüntü ile ilgili daha önce konuşmuştum. haklı felan değil köylü kurnazlığı yapıyor fb her zamanki gibi.

bjk yönetimi zırt pırt cevap vermemekle iyi yapıyorlar bunlarla laf dalaşına girilmez. taraftar gazlanıyor niye yanıt vermiyorsunuz diye o zamanlar küçük bir açıklama yapıp kapıyorlar konuyu.

Alinti
Stringray
Alinti
yekeyeke
Fenerbahçe: Beşiktaş'a neden ceza vermediniz?

"Bugün Kayserispor Kulübü tarafından www.kayserispor.org sitesinden yapılan açıklama sonrasında bizim dile getirdiğimiz hususlara benzer bir şekilde temsilci raporu, hukuk kurulu sevki ve PFDK cezası noktasında başka bir olayın da Kayserispor’un başına gelmiş olduğunu öğrenmiş bulunuyoruz. TFF Başkanı ve Yönetim Kurulu ile paylaştığımız ve adil yarışma ilkesine açıkça aykırı olan bu uygulamaların her türlü uyarıya rağmen kamuoyunun gözü önünde devam ediyor olması Türk Futbolu’nun geleceği bakımından bizleri kaygılandırmaktadır."

[www.cnnturk.com]

bu olay saçmalık. açıklama yapıp fb maçının ortasından, bjk maçının 20. saniyesinden fotoğraf koymuşlar. millet daha yerine vs geçerken. kayserispor'u ne alakaysa bu açıklamaya da koyarak niyetini iyice belli etmiş.

şu kurumsal ağlamalar tam komedi olmaya başladı, bjk'de hiç değilse taraftar ağlıyor sadece. fb / gs bayağı resmi resmi ağlıyor.

ayrıca yaptığı bariz beşiktaş'ı kayırıyorsunuz demektir. hadi kayseri muhabbeti geçmese karşılaştırmak için bjk görüntüsü koymuş derdik belki de o zaman da gidip maçın 20. saniyesinde, millet daha giriş yapıyorken fotoğraf koyup koridoru bırak tribünleri bile dolmayan fb stadının maçının ortasından fotoğraf koymak en hafif tabiriyle abestir. ayrıca bjk'yi göstermeden kendini savunamıyor mu fb?

ayrıca bunun tahkimi var gidip oraya verirsin fotoğrafları itiraz edersin. direk attention whore'luk şu iş yani.


1 defa güncellendi. Son güncelleme 09/12/2017 12:36 tarihinde Stringray tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 09 Dec 2017, 12:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ee tamam adamlarda soruyolar ztn bjk neden pfdk'ya bile sevk edilmedi diye. merdivenler dolu mu dolu? araştırsınlar sonra ceza vermesinler isterlerse. ayrıca fb merdiven boşluklarını boşalttık maç başlamadan demiyor. bize söylendi elimizden geleni yaptık diyor. hadi bize ceza verdin maç başladığı sırada bjk merdivenleri boşaltmadı onlara neden inceleme yapmıyorsun diyor. ne var bunda?

#YENİDENFENERBAHÇE
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 09 Dec 2017, 12:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o fotoğraf kurnazlığını yapmamış olsa, bjk yanında farklı takımlardan da örnek verse ve kayseri maçındaki olayları karıştırmasa hak verebilirim ama o açıklamadaki niyet çok belli. ayrıca bu şekip yani 2 ayda bir random bir konu üzerinden bjk ile ilgili açıklama yapan herif.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 09 Dec 2017, 13:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çakallık olduğuna bir şey demiyorum. aziz ve tayfasının alayının tarzı bu zaten ama senin bir savunman var mı neden bjk'nın pfdk'ya sevk edilmediği ile alakalı? haklı oldukları gerçeğini değiştirmiyor motivasyonlarının hoşumuza gitmemesi.

#YENİDENFENERBAHÇE
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 09 Dec 2017, 14:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
maçın ilk dakikaları millet yerleşene kadar sorun yapmıyorlardır diye düşünüyorum. maç süresindeki ihlalleri de gözlemci raporuyla değerlendiriyorlardır, tüm liglerde oynanan tüm maçları oturup izlemiyorlardır ceza verirken. raporda varsa kesiyorlardır cezayı. tff ya da bjk'nin bu olaya dahil olacağını düşünmek saçma yani bence.

ha şekip de zaten eski üyesi o kurulun bunları çok iyi biliyor yani, açıklamalarla amacı gerginlik yaratmak sadece. bana kalırsa tamamen kendi hallerine bırakılmalı ama taraftarın büyük çoğunluğu baskı yapıyor yönetime cevapsız bırakmayın diye.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 09 Dec 2017, 14:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iyide iki farklı takıma aynı durum için farklı davranılmış

bizim maçın başında merdivenler dolu diye takımı pfdk'ya sevk ediyorsan bjk'yıda etmek zorundasın. yoksa gayet itiraz edilir bu duruma. eğer dediğin gibi maçın başındaki ihlaller gözardı ediliyorsa fb'nin durumu neden gözardı edilmedide pfdk'ya sevk edildi? derbi maçı diye çifte standart mı oluyor?

#YENİDENFENERBAHÇE
Yörünge Disi
ID § 09 Dec 2017, 14:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ali palabıyık bu sene rvp'den fazla fb maçı görmüş galiba asdadadda. görev aldığı maçların da bjk-ts-bursa gibi kritik maçlar olması çok enteresan.
dipnot: dünkü pen kararı doğruydu.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 09 Dec 2017, 14:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi ben hakkını aramasın demiyorum zaten ama bunu 'basın açıklaması' adıyla kamuoyunu taraf etmenin bir anlamı yok. böyle yapınca karar verici bjk'li algısı yaratılıyor. başvurusunu yapar tff'ye değerlendirilir. kayseri de itiraz etmiş mesela kalecinin cezasını kaldırmışlar. delilin varsa zaten gözardı edemiyorlar seni ama tutup başkasını ayıklanmış görüntülerle suçlarsan o iş başka yerlere kayıyor.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 09 Dec 2017, 15:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
penaltı yapmasalar maçın hakkı harbiden beraberlikti, bizim de doğru düzgün pozisyonumuz yok. şansa 3 puan aldık.

80s Rocker

Outshined#2902
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 09 Dec 2017, 15:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
mokoko
çakallık olduğuna bir şey demiyorum. aziz ve tayfasının alayının tarzı bu zaten ama senin bir savunman var mı neden bjk'nın pfdk'ya sevk edilmediği ile alakalı? haklı oldukları gerçeğini değiştirmiyor motivasyonlarının hoşumuza gitmemesi.

tribünde merdivene yakın yerdeyim.

elinde telsiz siyah ceketli bir adam var, tüm tribünü oradan idare ediyor, sağ tarafta merdivende birisi mi var oradakilere telsizle ulaşıp onları oradan çekiyor, ters tarafta başka birileri mi merdivende oradaki güvenliğe telsizle ulaşıp onları oradan kaldırtıyor.

bu adamı kulup atamış olabilir ve bu konularda gerekli hassasiyet gösterilmeye çalışılıyor bu sebepten gözlemci raporlarına yansımamış olabilir bilmiyorum.

ayrıca TFF'de mantık aramak sizin hatanız en başta.

GS-FB maçında gs tribünleri kapatıldı küfürden.
numaralıda 1 tane bile blokta ceza yok geri kalan tribünlerde ortalar cezalı köşeler açık

BJK-GS maçında BJK tribünleri kapatıldı, ben de cezalıyım osmanlı maçına giremicem

orta bloklar kapatıldı, köşe blokların hepsi açık.
numaralıda ceza yok.

adamların cezaları bile ezbere ve sallama abi çok takılma.


olay tamamen fenerin gündemi değiştirme çabası, Beşiktaş çok konuşuluyor CL falan filan şuan parlayan yıldız olarak görülüyor ülke futbolunda, biraz çamur atalım biraz pisleyelim, ilgi çekelim bize de baksınlar falan.

Beşiktaş 2 puan alıp 4. olsa gruptan Şekip şu açıklamayı yapmazdı, sen yapardı diyebiliyor musun ??

o yüzden bom boş ağlaklık işte. ilgi ırıspılığı yaptığı şey ve daha çok gerginliği körükleyen şeyler
Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum