[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Futbol
|-- |-- |+ Süper Lig 15. Hafta | Galatasaray - Akhisarspor| 09.12.2017 Cumartesi - 19:30...
Yazar RSS Konu: Süper Lig 15. Hafta | Galatasaray - Akhisarspor| 09.12.2017 Cumartesi - 19:30 {6561}
Syf: ««/ 23 »»   [ A ]
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 10 Dec 2017, 21:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şu ana kadar ben objekfliğimi sayısız konuda gösterdim gs'yi yerileceği yerde yererek apple, ama senin henüz pek objektif mesajına rastlamadık smiling smiley

Benin eleştirdiğüm üç oyuncudan ikisi Gsliyken senin tek bjkaçlıya laf ettirmrmen, dahası sebep gösterdiğim eski maçlardaki konulara cevap bile vermeden diğer konulara geçip kaçınman da bunum göstergesi.

So long, and thanks for all the fish...

1 defa güncellendi. Son güncelleme 10/12/2017 21:25 tarihinde Rewendor tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 10 Dec 2017, 21:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oğuzhan büyük üç kağıtçı ya. her pozisyonda nasıl kendimi atarım diye bakıyor. apple'ın da forumun en büyük 3-5 fanatiğinden biri olmasına rağmen kendini "tarafsız değerlendirebiliyor" zannetmesi paha biçilemez.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 10/12/2017 21:26 tarihinde sabonis tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Dec 2017, 21:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sabo ya, senin hiç bişey hakkında fikrin var mı? forumda ne yazsan hep başka yazarların yazdığına laf atmak. enteresan bi karakter
Üye
ID § 10 Dec 2017, 21:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Rewendor
Şu ana kadar ben objekfliğimi sayısız konuda gösterdim gs'yi yerileceği yerde yererek apple, ama senin henüz pek objektif mesajına rastlamadık smiling smiley

Benin eleştirdiğüm üç oyuncudan ikisi Gsliyken senin tek bjkaçlıya laf ettirmrmen, dahası sebep gösterdiğim eski maçlardaki konulara cevap bile vermeden diğer konulara geçip kaçınman da bunum göstergesi.

Akpli olsam.

Sen zafer çağlayan ve egenen bagis gibisin desen objektif mi olcam ?? Elestiri yapmis mi olucam.

Hayir sana buyuk haksizlik etmis olucam. Senin oğuzhana yaptığın gibi

Kiyasladigin adamlarla alakasi olmayan birini oraya atinca bu objektiflik olmuyor.

Pozisyon penalti.
Melo da tukursu.

Sen tv ekranindan itme kuvveti, surtunme katsayisi gibi seyleri hesapliyorsun ama konu gs olunca terazi sasiyor sende biraz kusura bakma objektif göremiyorum seni.

Ben objektifim diye iddiam yok zaten. En azindan gördüğüm neyse yazmaktan çekinmiyorum. Tum ulkenin penalti dedigi pozisyon ustunden rakibi emek hirsizi diye damgalamiyorum
Üye
ID § 10 Dec 2017, 22:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
tunch
Sabo ya, senin hiç bişey hakkında fikrin var mı? forumda ne yazsan hep başka yazarların yazdığına laf atmak. enteresan bi karakter

Mesajın ilk 2 cümlesini okusan konu hakkındaki fikrimi görürdün. Ayrıca Apple gibi fanatiğe fanatik dedim diye "laf" mı etmiş oluyorum..
Alan Yetkilisi

ID § 10 Dec 2017, 23:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
applev0dka
Alinti
Rewendor

Akpli olsam.

Sen zafer çağlayan ve egenen bagis gibisin desen objektif mi olcam ?? Elestiri yapmis mi olucam.

Hayir sana buyuk haksizlik etmis olucam. Senin oğuzhana yaptığın gibi

Kiyasladigin adamlarla alakasi olmayan birini oraya atinca bu objektiflik olmuyor.

Pozisyon penalti.
Melo da tukursu.

Sen tv ekranindan itme kuvveti, surtunme katsayisi gibi seyleri hesapliyorsun ama konu gs olunca terazi sasiyor sende biraz kusura bakma objektif göremiyorum seni.

Ben objektifim diye iddiam yok zaten. En azindan gördüğüm neyse yazmaktan çekinmiyorum. Tum ulkenin penalti dedigi pozisyon ustunden rakibi emek hirsizi diye damgalamiyorum

Bahsettiğin şeyleri ortalama zekada biraz sporla iç içe olmuş bir insan değerlendirebilir, nitekim hakemler de aynı şekilde değerlendiriyor, eline cetvel alıp terazi alıp "bi dakka kimse kıpırdamasın" deyip ölçmüyor. Bunu çarpıta çarpıta bir hal oldun.

Öte yandan hem "herkes a derken b diye diretiyorsun" diye eleştirip hem de "ben gördüğümü yazıyorum sen yazmıyorsun" demek de ikiyüzlülük. Ben de b gördüm ki b yazıyorum o kadar baskıya rağmen.

Oğuzhan önceden de pis adamdı benim gözümde, son maçtaki harekette hakkaten penaltı olsa bile, darbe olsa bile kendini bıraktı o ayrı diyenler ağırlıkta, ki bence darbe de yok o ayrı.

Ben kendi fikrimce olabildiğince objektifim. Her zaman doğru karar vermiyor olabilirim aksini iddia etmiyorum zaten, ama hata dağılımım da her takıma eşit düzeyde oluyor. Ama senin tribünden tekrarsız ve kendi ifadenle kafan komple alkollüyken bile insanlarla iddialaştığını gördük mesela.

Ha bir de burada beni tanıyanlar biliyor, benim objektifliğimi engelleyecek bir durum yok, senin gibi fanatik değilim. Yarın GS'yi kapatıyoruz ya da futbolu bitiriyoruz deseler zerre umrumda olmaz. Takım kötü giderken dertleneceğime takip etmeyi bırakıyorum. Şampiyon olunca iki geyik çeviriyorum ama kalkıp tura mura çıkmıyorum. 30 küsür senedir toplam iki tane GS formam var, biri zaten sta dart forma olsun diye alınmış, diğeri de rengi hoşuma gitti diye turuncu formayı almıştım. Adam gibi tribünde maç bile izlemiyorum, galiba pasolig geldiğinden beri tribüne çıkmadım milli maçlar haricinde, onlara da şirket götürüyordu zaten. Futbol standart vakit geçirmelik bir takip öğesinin ötesinde bir şey değil benim için, neyine objektiflikten sapacam? Yarın öbür gün maçta 20-0 yenilsek umrumda olmaz, neyi çevirmeye kalkayım ki? Herkesi kendiniz gibi bilmeyin.

So long, and thanks for all the fish...

1 defa güncellendi. Son güncelleme 10/12/2017 23:26 tarihinde Rewendor tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 11 Dec 2017, 10:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Olm bunca wot ne için lan adsfldkjgd

kime neyi ispatlamak için didiniyosunuz

az dışarı çıkın hava alın
Syf: ««/ 23 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum