[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Futbol
|-- |-- |+ Süper Lig 12. Hafta | Basaksehir - GALATASARAY| 11.18.2017 Cumartesi - 19:30...
Yazar RSS Konu: Süper Lig 12. Hafta | Basaksehir - GALATASARAY| 11.18.2017 Cumartesi - 19:30 {5990}
Syf: ««/ 22 »»   [ A ]
Üye
ID § 20 Nov 2017, 11:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
FuCKiR
Alinti
TheGreatWall
Gs cok dogru bir dizilis ve taktikle cikmis sahaya. Gs yenilebilir ama tudorun dusuncelerini begendim.

ahahhaha afhsgags muhakcuavx

Futbol bilgin 0 ın altında olduğu için anlamaman normal adamın ne yapmak istediğini.
2. yarı başlangıcında müdahale etmeliydi ama ilk yarı oyun planında sıkıntı yoktu.
Bu arada ben gsli değilim ve tudoru da savunmuyorum.
Maça başlangıç planı gayet mantıklıydı.
Ama oyuna müdahele etmemesi büyük hataydı.

Ps. Maçtan önce de Gs üzülecek ve çift forvet başlamalı maça diye yazmıştım zaten.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 20/11/2017 11:55 tarihinde TheGreatWall tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 20 Nov 2017, 12:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gs li futbol ve yöneticiler dahil herkes ama herkes hatalı dedi de oyüzden gülmüştüm.

bknz. belhandanın açıklamaları smiling smiley

neyse morinyo seni ve taktiklerini zevkle okurum
Yaz Aşkı
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 20 Nov 2017, 13:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
valequenzaaaaaaaaaaaaaaaa

escape : kernel ne bilmiyorum, kullanmıyorum
Red : bazı sahneler var kadının her yerini yalıyosun
Laraken : nası oyun lan bu millet karakterine giriyor?
Üye
ID § 20 Nov 2017, 14:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yenseydi deha olacaktı yenildi sallıyosun işte başkalarının fikirleriyle.
Kendi fikirlerin olsa ne güzel tartışılır.
Üye
ID § 20 Nov 2017, 18:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Benim kendi fikrimi beyan etmeme gerek yok, çok güzel harika über müthiş dediğin diziliş vs ile 5 yedi takım. Hani güzel oyun üstüne şansızlıkla 5 yese yine yazmazdım ama döküldü takım inan 8-9 olurdu bş daha da istese.
Üye
ID § 20 Nov 2017, 19:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

diziliş 4-4-2 değildi, bu arada 2-6-2 gibi şaçma bi taktikle oynadık. bekler açıkta da oynamak zorunda kaldı. bunun sonucunda otobana döndü iki kanat da. şaka maka sol kanat yok diyorduk 2 maçta sağ kanadı da çökertti tudor. şu taktiğin övülecek bi yanı yok. 2011'de ft'de çift forvet çıkarıyordu derbilerde, baros-elmander, necati-elmander ama klasik 4-4-2 oluyordu, iki kanatta da kanat oynama vasfı olan adamlar oynuyordu. emre çolak, engin baytar vs.

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time

Üye
medal 1k
ID § 20 Nov 2017, 19:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
başşakşehir tayyibin projesi değil miydi
Üye
ID § 20 Nov 2017, 20:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Xenus

diziliş 4-4-2 değildi, bu arada 2-6-2 gibi şaçma bi taktikle oynadık. bekler açıkta da oynamak zorunda kaldı. bunun sonucunda otobana döndü iki kanat da. şaka maka sol kanat yok diyorduk 2 maçta sağ kanadı da çökertti tudor. şu taktiğin övülecek bi yanı yok. 2011'de ft'de çift forvet çıkarıyordu derbilerde, baros-elmander, necati-elmander ama klasik 4-4-2 oluyordu, iki kanatta da kanat oynama vasfı olan adamlar oynuyordu. emre çolak, engin baytar vs.

baros elmander cift forvet olarak birbirlerini tamamliyor. eren gomis nedir ya ahahha
Alan Yetkilisi

ID § 20 Nov 2017, 20:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Xenus

Zaten diamond 4-4-2'de bekler komple kanadı alır.

Taktiği alıp götüren AC Milan'da ama o bekler Cafu ve Serginho'ydu, haliyle kanatlar taş gibi işliyordu.

Dahası ortasahadaki rakip atağı sırasında kanattan gelen rakibe karşı o tarafta oynayan forvetin geri gelip kanat gibi kapatma yapması, ya da 10 numaranın bunu yapması forvetin geri gelip 4. ortasaha olması gerekiyor. Bizimkiler okey atıyordu ibb saldırırken.

Yine 4-4-2 diamond'da iki forvetten biri santraforken diğeri ya top taşıyan hızlı forvet, ya da çok koşan pres yapan forvet olmalı.

Ha, taktiği düzgün oturtursan her türlü taktikle başarı elde edersin. Bırak 4-4-2 diamond'u 3 forvet Necati-Ümit Karan-Hakan Şükür arkalarında yine "gizli forvet" İlic ile 4 ileri uç adamıyla ilk 11 çıkıp şampiyon oldu bu takım, o sırada bekler de Cihan Haspolatlı ve Orhan Ak'tı.

Ama bunun için sağlam taktik bilgi gerekiyor işte, ki Tudor'un gelişime açık ve cesur t.direktör olmasına rağmen taktik becerisi şu anda sefaköy metrobüs durağındaki üstgeçit merdivenleriyle aynı seviyede. İleride bu girişimciliğiyle kendini geliştirecektir iyi yerlere gelecektir tahminen de, daha o seviyeye çok var.

So long, and thanks for all the fish...

1 defa güncellendi. Son güncelleme 20/11/2017 20:58 tarihinde Rewendor tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 22 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum