[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Futbol
|-- |-- |+ Süper Lig 12. Hafta: Beşiktaş - Akhisar | 17 Kasım Cuma - 20.00 »...
Yazar RSS Konu: Süper Lig 12. Hafta: Beşiktaş - Akhisar | 17 Kasım Cuma - 20.00 » {3377}
Syf: ««/ 11 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Nov 2017, 19:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şu orta olayına ben de fena kıl oluyorum, hele yerelde bize karşı tüm takımlar full kapandığı için hiçbir anlamı yok. şl'de işe yarıyor olabilir ama tsl'de bomboş iş.

15-16 sezonu domine edilip süpürülen şampiyonluktan sonra gs fb başakşehir bile bize karşı kapalı oynuyor. o yıl harika paslarla şiir gibi pozisyonlar vardı oyun zevk veriyordu. artık hem takımın yaşlanması, hem quaresma'nın oyuna çok dahil olması, hem de bjk taktiğini anlayan türkiye takımlarının ceza alanı çevresine konuşlanıp kanatları boş bırakması nedeniyle bu yapılamıyor.

buna şg çözüm getiremedi maalesef bir türlü. talisca geçen sene daha iyiydi uzaktan çok gol attı mesela çok işimize yaradı. aboubakar yine o defans kalabalığını dağıtıyordu resmen içerde çoğalabiliyorduk. bu sene ikisi de yok gol atmakta zorlanıyor takım.

quaresma acilen yedeğe çekilmeli tsl maçlarında, şl'de 90dk oynasın ligde yedekten girsin maçın sıkışan anlarında. yerine lens oynasın adam bir iki gol kaçırdı diye çöp ediyor millet geçen sene aboubakar bundan daha kötüydü şu zamanlar. medel en iyi oyununu stoperde oynadı geldiğinden beri pepe'yi tsl'de rahat yedekleyebilecek seviyede orada. negredo yine gayet iyiydi son maçta çıkarmasının hiçbir anlamı yoktu zira kapanan takımlara karşı cenk'ten daha yararlı özellikleri var ama ezbere değişiyor oyuncular saçma sapan.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Nov 2017, 19:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Llama
Alinti
applev0dka
kendi kombineli yerimde 3 maç 3 beraberlik..

bu maçı da kendi yerimde izlemeyi düşünüyorum bakalım 4te 4 olursa porto maçında galibiyeti getirecek totemi yapıcam

yazmayım yazmayım diyorum da başlığı gördüm şimdi
tam dayaklıksın ya

Abi kombine masrafın neyse söyle eft yapayım sen maçı tvden falan izle

🦅
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 19 Nov 2017, 20:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ahahah kapali kombinesi alin uğursuzluk bitsin
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Nov 2017, 20:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
porto maçını kendi yerinde izle. Beraberlik grup liderliğini getiriyor.

Have a nice day!!!
Syf: ««/ 11 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum