[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Futbol
|-- |-- |+ Süper Lig 10. Hafta | Trabzonspor - GALATASARAY | 29.10.2017 Pazar - 19.30...
Yazar RSS Konu: Süper Lig 10. Hafta | Trabzonspor - GALATASARAY | 29.10.2017 Pazar - 19.30 {9203}
Syf: ««/ 27 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 01 Nov 2017, 14:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben de bu başlık niye sürekli up'lanıyor diyorum. cevabı açık:

Alinti
TheGreatWall
Spor bölümündeki her konu nasıl dönüp dolaşıp bjk ye geliyor ben onu anlamıyorum...

çünkü elmalıvodka kafası. girip her rakip takım başlığını troll'lüyor.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 01/11/2017 14:34 tarihinde sabonis tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 01 Nov 2017, 14:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sen de girip girip shitpost atıp kaçıyorsun.

en son trollüyor dediğinde oturup teknik taktik konuşmuştuk.

hangi postum troll diye alıntılayıp sormuştum cevap verememiştin winking smiley

desteksiz sallama elementi
Üye
ID § 01 Nov 2017, 14:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
onun adı cevap verememek değil, bataklığa batmamaya çalışmak. kırk yılda bir düzgün bişileri, mantıklı şekilde tartışıyorsun da işte diyorum ya bozuk saat misali, arada denk geliyo.

yoksa tek yaptığın herkesin söylediklerini çarptırıp, bi şekilde beşiktaşa uyarlayıp lölölölö yapmak. bir vale kıvamında değilsin ama emin ol düşündüğünden ÇOOOOK daha yakınsın.
Üye
ID § 01 Nov 2017, 14:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
farkındaysan konuyu Beşiktaştan ayırarak tartışıyorum burada.

10 gündür olay Beşiktaş değil hukuksuzluk diyorum.

konuyla ilgili yazacak fikrin yok, gelip shitpost kasıyorsun. tek faydan yok.

benim doğru/yanlış bir fikrim var en azından.
Üye
ID § 01 Nov 2017, 14:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
enrique
gs-fb yarıştan erken kopmasın istiyorlar, adamlara da hak veriyorum gerçi biraz.

Biraz uğraşsam kim hangi takımlı tek tek sayarım bu forumda.
Bu nası bi fanatiklik arkadaş.
Hele biri var ki şu konunun ırzına geçen saçma sapan argümanlarla, o çok fena.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 01 Nov 2017, 17:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben su hukuksuzluk olayina takiliyorum zaten..

Adamlar Madde 36 ve Madde 41 alt bantlarindan iki ayri ceza verdik diyorlar. Bunu da oy birligi ve oy cokluguyla aliyorlar.

Buradaki kimse neden tam olarak ceza verildiginin farkinda degil. Besiktas kufure ceza verdiler diye itiraz etse biz kufurden vermedik diyebilirler.

Bunun kilif uydurma oldugunun farkindayim. Ama hakeme el kol yaparak kosturan adam icin sportmenlige aykiri ceza verebiliyorsan ve bunun bantlari 3-7 mac ise, 4 mac gelirse buradan ne yapabilirsin.

Caner bugun herkesin yaptigi kendi kendine kufur etseydi bunlarin hicbiri olmayacakti. Daha once yapilmamis tarzda ve bu kadar aleni yaptigi icin cezasi agir oldu.

Bundan sonra biri kalkip hakeme depar atip kufrederse bunun cezasiz kalacagini mi dusunuyorsunuz? Boyle olacaksa buradaki Besiktaslilar haklidir derim.

Ama ornek Muslera gibileri degil. Nedeniyle yazdim onceki sayfalarda.

Kisiye hakeret niteliginde kufur bundan sonra muhtemelen 3-7 mac arasi degisecektir, hakemin atip atmamasindan bagimsiz. Ama bunun tartismaya acik olmamasi lazim.

Sizin dediginiz su oluyor: Bugun PL'de anlik fuck off diyen her mac 10 topcu gorursun. Ben ama hic kostura kostura kufur eden oyuncu gormedim. Boyle bir adam olsa cezasi ne kadar olurdu? Peki ona ceza verilseydi, millet kalkip e herkes fuck off diyor onlara niye ceza verilmedi su ana kadar diyecek miydi?

Takimdan bagimsiz bakalim okay, ama ornekleri verirken duzgun secelim. Aut atisi kullanan adama kameraman zoom yapti ve agzindan ispanyolca kufur cikti diye ceza vermek ile ayni adamin hakemin yanina gidip/dialoga girip itiraz ederken sektirmesi ile bir tutulacaksa bu isin sonu gelmez. Vestel Manisaspor kalecisini ornek gostermisim aklima geldigi o oldugu icin. O adama neyden ceza vereceksin? Adamin teki topu iskalayip kufrederse defans oyuncusu da ustune alirsa ona da mi ceza vereceksin kamerayi inceleyip? Onun kararini nasil vereceksin.

O yuzden olay sahada kufur olmasi degil. Birine hakeret edici/rencide edici tarzda kufur olmasi. Bunun ayrintisi ince olabilir, olmayabilir. Boktan bir durum kabul ediyorum her dili konusan futbolcu var. Ama birinin soylenerek ettigi kufure ceza verecek olsaydik bugun maclari tamamlayamazdik, ayni PL'deki fuck off gibi.

Save the best for last...

4 defa güncellendi. Son güncelleme 01/11/2017 17:23 tarihinde Sotto tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 01 Nov 2017, 18:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hakeme çok çalışmalısın diye bok atan bi futbolcu gördünüz mü peki hiç? ceza almasını geçtim adam disipline sevk edilmedi bile. şunu pepe falan yapsaydı min 3 maç ceza alırdı.
[skor.sozcu.com.tr]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 01 Nov 2017, 18:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Evet agir hakeret etmis. 3 az 13 lazim.

Save the best for last...
Üye
ID § 01 Nov 2017, 18:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
lisansi iptal edilmeli
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 07 Jun 2018, 13:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bacağı kesilsin
Syf: ««/ 27 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum