[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Futbol
|-- |-- |+ Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma...
Yazar RSS Konu: Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma {157231}
Syf: ««/ 353 »»   [ A ]
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 14 Feb 2018, 16:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
O değil de Gomis topa vururken artık "fırfır yok!" diye bağırasım geliyor.

So long, and thanks for all the fish...
MTG Turnuvası 1.si
ID § 14 Feb 2018, 17:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Rewendor
Kontenjana göre plan yapılmayınca gitmedi adam, normal, parasını istemesi de gayet doğal, elinde sözleşme var.

Nesi normalki abi bunun ? Gs dedi ki farkını biz ödeyelim, sen git premier lig'e oyna futbolunu. Eboue hayir abi ben yatarak,terlemeden kazanıyorum bu parayı zaten ,verin paramın hepsini öyle gideyim dedi.

Gs harcadı adamı deme yani smiling smiley Bir de bu adamı karısı düdükledi fakir kaldı diye geri almışız,teknik heyete sokup scout'luktan para vericez şimdi. Şaka gibi geliyor bana

3 defa güncellendi. Son güncelleme 14/02/2018 18:09 tarihinde Masticore tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Feb 2018, 17:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
daha eboue boyleymis soyleymis diye haberler cıktıgında kulubun icinden olanlar "bu adam kadro dısı bırakıldıgında da alt yapı oyuncularıyla cok ilgileniyordu" diye anlatmıslardı. Simdi gercekligini dogrulugunu bilemem. Ama gercekse alt yapı oyuncuları icin buyuk bir sans. Premier ligde esmis gurlemis oyuncu gelip antrenorluk yapıyor baya birseyler ogrenebilirler. (Evet antrenorluk sadece futbolculukla olmaz ama eboue'den oalbilir de). Ayrıca afrikada eboue sevilen bir futbolcu bu da afrikadan alt yapıya oyuncu getirmek icin fırsata donusebilir.

Tamam evet zamanında eboue boyle bir "kazık" (kazık olduguna katılmuıyorum ama hadi oyle diyelim) atmıs olabilir ama bu demek degilki geldiginde pozitif seyler olma ihtimali yok. Bakalım belki alt yapıdan sag bek cıkartırız.

Sasuga Onii-sama!!

1 defa güncellendi. Son güncelleme 14/02/2018 17:49 tarihinde madcow tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 14 Feb 2018, 18:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cahil bi afrikalı adam altyapılarla ilgilenmese daha iyi olur asdfghj

verbum sat sapienti est
TW
ID § 14 Feb 2018, 18:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Aiko
eboue formundayken yabancı sınırından dolayı kadroya giremiyordu diye hatırlıyorum ben. sonra yolladılar

formdayken niye yabancı sınırına takılsın?
TW
ID § 14 Feb 2018, 18:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Eboue'de beş para etmez karakter, EPL'de esip gürlerken dediğiniz ortalama performans geneli; çok iyi birkaç maçı var sadece. Kaliteli futbolcu, beyinsiz ve karaktersiz adamdı işte. EPL'den bile siktir edilmesinin sebebi karaktersizliğiydi. Burada GS'lilerin hoşuna gitse de o günlerde fazlasıyla da gösterdi işte.

Ardından GS'ye de kazık attı masticore yazdı işte, bu adama ekmek verenin yani ...

aç kalsın, beş para etmez bi adam. fırsat bulsa ilk fırsatta yine satar. şu hayatımda en çok nefret ettiğim 10 sporcudan biri falandır net şekilde.
Üye
ID § 14 Feb 2018, 18:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
DarKRideR
Alinti
Aiko
eboue formundayken yabancı sınırından dolayı kadroya giremiyordu diye hatırlıyorum ben. sonra yolladılar

formdayken niye yabancı sınırına takılsın?

abi 5 yabancı vardı o dönem. beke mi harcayacaksın?

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time
TW
ID § 14 Feb 2018, 19:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi yabancı sınırı 10'du o sene, sahada aynı anda 6 oluyordu.

ki formda olsa zaten alternatifi sabri'ydi tek yanlış hatırlamıyorsam, oynatılırdı her şekilde.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Feb 2018, 20:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
DarKRideR
abi yabancı sınırı 10'du o sene, sahada aynı anda 6 oluyordu.

ki formda olsa zaten alternatifi sabri'ydi tek yanlış hatırlamıyorsam, oynatılırdı her şekilde.
5'e düşmüştü galiba en son. o arada kadro dışı kaldı zaten. drogbalar sneiderler melolar arasında.

benim aklımda böyle kalmış hiç gidip araştırmadım

karaktersiz
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Feb 2018, 20:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yabancı sınırı 10 hic olmadı ya 8 listede 6 sahada oldu. en fazla sonra da 14 oldu iste

Sasuga Onii-sama!!
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Feb 2018, 21:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
6+2+2 olduydu onu unutmuşsun.
TW
ID § 14 Feb 2018, 21:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aynen 10 işte oynatabileceğindi. hatta gs'de çok yabancı var diye yanılmıyorsam dany ve riera'ya lisans çıkartılmamıştı. kiralanmışlar mıydı hatırlamıyorum onu.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Feb 2018, 21:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
haaaa dogru ya. pardon 6 saha 2 kulube de 2 dısarda. ulan ne sacma sistemdi asdf.

ben polyanna bakmak istiyorum olaya eboue belki fayda olur. olmazsa da gecmis olsun bir scout maasıyla bize bisey olmaz diye ummak istiyor insan.

Sasuga Onii-sama!!
Üye
ID § 14 Feb 2018, 22:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
altyapıda nasıl pislik yapılır, nasıl çirkeflik yapılır eğitimi verme açısından faydası olur, gerisi bomboş
TW
ID § 15 Feb 2018, 10:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
uefa ceza haberleri başlamış tongue sticking out smiley
Syf: ««/ 353 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum