[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Futbol
|-- |-- |+ Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma...
Yazar RSS Konu: Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma {275271}
Syf: ««/ 684 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 13 Jan 2018, 21:32    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gole bir bakin abi. caner'i rahat okuturuz bunlara yerli fuchs diye.

birinin bunlari yazmasi gerekiyordu.
TW
ID § 13 Jan 2018, 21:35    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
arcane
aynen rooney becerse 2 tane asmisti. attirir ama ona rooney uzun vadede. bir alissinlar.

Alinti

The Cyle Larin transfer announcement from Besiktas is not official, according to Orlando City there is no agreement and "Cyle is under contract until 2019. He is not a free agent and we will take action against Besiktas for announcing this today."

haydaaaaa

Castillo > TS transferinde de aynısı olmuştu.

çaylak kontratların son 2 yılı yanılmıyorsam kulüp opsiyonlu oluyor ama maaşın bilmem kaç katı tarzı bir şey ödersen serbest kalıyorsun mu neydi. mls'te bir de oyuncular kulüplerin değil, ligin malı gibi bir şey oluyorlar tam olayı hatırlamıyorum karışık bir şey vardı.

larin yani tazminatı ödeyip serbest kalabiliyor. söylendiği kadarıyla zaten larin cezayı kendi maaşından bireysel olarak ödeyip gelecek. eğer ihale bjk'ye yıkılırsa ödemeyi bonservis olarak bjk yapacak total maaşından düşülecekmiş. anlaşmada da belirtilmiş bu dediler.

yani transfer yatmaz bu saatten sonra ama MLS'in yaptırımı önemli olacak.

MLS mesela Castillo için yüklü miktarda bi para istemişti. TS de lig yönetimi ile anlaşıp 3 milyon dolar kiralık, ardından 1 milyon dolar ödeme yaparak almıştı bonservisi.

Biz de bonservis kesinlikle yok, o paralara çıkmayacak deniyor ama bakalım.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Jan 2018, 21:37    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
everton macini herhalde hayatimda ilkkez cenk icin izliyorum.2 dk izledim tot golu cakti.Evertonda kimse topa basmiyor,bunlara senol gunes lazim
Üye
ID § 13 Jan 2018, 21:38    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yorumlarda MLS anlasir da para koparmadan birakmaz deniyor. bilmiyorum valla.

Üye
ID § 13 Jan 2018, 21:43    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
defans her topa clearance kasiyor ya atak baslatmadan, biz boyle oynasak senol kenardan ayakkabisini firlatir sinirden. deplasmanda elleri ayaklari birbirine mi girdi nedir nasil futbol bu. insan rooney'den utanir o toplari sisirken.

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Jan 2018, 21:51    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cenk çıktığına göre maçı kapatabiliriz. yeter bu kadar işkence

rsL#21506
Üye
ID § 13 Jan 2018, 22:46    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Everton kume duser cok kötüler kalwye gidemiyor adamlar yazik olcak cenke
TW
ID § 14 Jan 2018, 23:43    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Vida'ya bile orta açtırtmış, çalıştırmış Şenor. Bütün takım orta kesecek, Quaresma'ya bağlı olmasın diyormuş Fırat'a göre.

Bu adama inanıp halen 2. yarı her şey farklı olacak, oyun sistemi değişecek ve şampiyon olacağız diyen müptezeller var. Devam edin ya...

1 defa güncellendi. Son güncelleme 14/01/2018 23:43 tarihinde DarKRideR tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Jan 2018, 23:52    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sampiyon olmasak da SGnin gitmesini istemiyorum ki ben. Takimin suanki kalitesini kaldiracak hoca macerasina girmeye hic gerek yok, buyuk bir olasilikla husranla sonuclanir zira.

Biraz da ayni hocayla devam edelim, takim istikrar gorsun az yahu.
TW
ID § 15 Jan 2018, 00:56    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yok ben de aynı hocayla gitmek isterim de yaptığı hatayı görmek istemeyen, egosu sürekli ağır basan ve sırf bu yüzden o hatayı sürekli tekrarlayan adam ile de aynı senaryonun sürekli oynamasını da istemem.

başarıya olmasa da bir hedefe odaklı birini görmek isterim. kaybetse de çabalayan, deneyen adam görmek isterim. ŞL'de nasıl yapıyoruz, ediyoruz cidden anlam veremiyorum ama o oyunun çeyreğini geç, %10'unu bile ligde ortaya koyamıyor bu takım. bambaşka bir şey oynuyor.

rakibi açamıyor, çünkü denemiyor. çünkü rakibe çalışmayan bir hoca, herkese aynı şeyi oynayan ve hiçbir şekilde değişiklik yapmayan bir hoca var. kaçıncı dakikada kimin çıkıp gireceği bile belli artık bjk'de.

değişik şeyler görsek de patlasak benim zaten umrumda değil. ben bundan sıkıldım.

adam kansere çare arayacağına bir de inatla daha fazla kanser edici şeyleri tüketip, arttırmaya kasıyor. daha çok orta diyor. vida'ya bile orta çalıştırtıyor ya.

bu adamla değil, bu adamın bu kafa yapısıyla olmaz onu yine diyorum.

derdim şg ile değil, egosuyla. değişse, değişebilse zaten desteklemeye devam ederim. halen diyorum teknik-taktik bütün rezilliklerine rağmen halen iyi bir hoca ve bjk'de teknik direktörlük harici her görevde görmek isterim.

ben halen seviyorum hocayı, saygım kalmadı sadece yaptıkları yüzünden. gerçeklikten koptuğu için. aradaki fark bu benim gözümde.
Yörünge Disi
ID § 15 Jan 2018, 01:28    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şg'nin bjk'yle kanı uyuştu ve bjk'nin yıllardır süren şanssızlığı ilk defa kırıldı
düşün tolga gibi leipzig fatihi oldu
bence o nedenle çok şeyyapmamak gerek
fergie gibi ne zaman isterse o zaman emekli olsun
TW
ID § 15 Jan 2018, 01:30    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
fergie hata yaptığını anladığında ona göre önlem alan, yeni şeyler deneyen bir adamdı. başarısız olsa da en azından denerken başarısız olurdu. yaşına ve bütün huysuzluğuna rağmen en azından adapte olmaya çalışırdı, bazen beceremezdi ama denerdi.

öyle olsun, gelsin 10 sene kalsın şg.

şu haliyle değil. bilic'ten zerre farkı yok şu haliyle.
Yörünge Disi
ID § 15 Jan 2018, 01:35    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben beşiktaş'ın başına abdullah avcı'yı istiyorum
keşke gelse

en iyi hocayla başakşehirden sonraki en iyi takım buluşmuş olur

1 defa güncellendi. Son güncelleme 15/01/2018 01:35 tarihinde Biyik tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 15 Jan 2018, 01:36    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cumlene gore en iyi hoca en iyi takimla zaten,

neden x. en iyi hocanin y. en iyi takimla calismasini istiyorsun? nasil bir kombinasyon fantezisi bu
Yörünge Disi
ID § 15 Jan 2018, 01:46    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çünkü başakşehir'in taraftarı yok, limitleri var. en fazla türkiye'nin en iyi takımı olabiliyor.
ama beşiktaş gibi itici güçleri olan bir takımla belki de avrupa'nın top 15'inden inmeyen bir takım yaratır avcı.
Syf: ««/ 684 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum