[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Futbol
|-- |-- |+ Avrupa Ligi Top 8 | Lyon - Beşiktaş | 13 Nisan 2017 22.05...
Yazar RSS Konu: Avrupa Ligi Top 8 | Lyon - Beşiktaş | 13 Nisan 2017 22.05 {15442}
Syf: ««/ 34 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 17 Mar 2017, 19:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Fenerin costugu bir donem vardi, appiah aurelio falan. O donemdeki kalitede degiliz bence hala.

Her sene biraz biraz uzerine koyuyoruz evet, ilerliyoruz vs. Lyonu da belki biraz sansla falan eleyebiliriz belli olmaz. Ama daha yuksek seviyeleri gormemiz lazim biraz daha rahat olmamiz icin bu kuralarda. Oyuncularin bile eli ayagina dolasacaktir ceyrek final oldugu icin. En buyuk eksikligimiz zaten mental eksiklik, en azindan ben boyle dusunuyorum.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 17 Mar 2017, 19:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Zor kura ama imkansiz degil

Manu ve ya 04 ten iyidir kanimca

🦅
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 17 Mar 2017, 19:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
souldarkorn tuz elemental misin nasil bir post o ahaha

Wubba lubba dub dub!
Üye
ID § 17 Mar 2017, 19:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
I sense salt in the force

[twitter.com]
Yaz Aşkı
ID § 17 Mar 2017, 20:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abounun yaptigi sigirlik olmasa ilk macta beraberlik koparirdik cok net ama ne cenk ne omer ne de babel defansi yipratamiyor hele gene kerijma ile baslarsa zaten 10 kisi oynuyor demektir oguzhana da biri desin artik qanqasi ts ye gitti aklini basina alsin yoksa sktrsin gitsin o da

escape : kernel ne bilmiyorum, kullanmıyorum
Red : bazı sahneler var kadının her yerini yalıyosun
Laraken : nası oyun lan bu millet karakterine giriyor?
Üye
ID § 18 Mar 2017, 15:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Manu falan gelse daha rahat olurdu. Lyon ve Celta Vigo en tehlikeli kuralardı bence. BJK olur da turu geçerse finali görür.

Şimdi ofansif cevaplar gelecek belki ama Beşiktaş bu sene gerçekten üstdüzey yetenekte bir forvete sahip hiçbir takımla karşılaşmadı (Milik sakattı 2 maçta da Napoli'nin, yanlışsam düzeltin)

Lacazette bu deneyim için ağır gelecek biraz ama bunu görmek lazım. Gerçekten Galatasaray ve Oly maçları dahil Beşiktaş haftalardır çok rahat kazanıyor çoğu maçını. Bence Benfica ve Milik'siz Napoli kadroları BJK'nin çok üstünde değildi ama Lyon baya ağır basıyor; bir de ilk 3'e girip CL'ye gitmeleri mucizelere kalmış ve ligde 4. olmamaları çok zor; UEFA'ya asılırlar CL kontenjanı için. Bu yüzden çok pis kura

Haftaya netleşir

3 defa güncellendi. Son güncelleme 18/03/2017 15:30 tarihinde BulletRide tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 18 Mar 2017, 15:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
en büyük sıkıntı ligde çok kötü olmaları ya adamlar için şl bileti bu kupa. napoli zaten insigne mertens callejon başladı bu sene hep kanatları diziyorlar ön üçlüye yardır yardır takılıyorlar. 20m'luk adamlar bunlarda ama grup maçıyla yarı final aynı olmayacak. lyon maçında tosiç'i rezil edecek büyük ihtimalle lacazette adam adamada sdfs

1 defa güncellendi. Son güncelleme 18/03/2017 15:58 tarihinde Stringray tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 18 Mar 2017, 16:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ligde de çok kötü değiller aslında ama üstlerindeki üçlü abartı iyi durumda. 16 maç kazanıp 10 kaybetmişler, tabii bu kadar mağlubiyet sayısıyla şampiyonluk kovalamak zor ama 2 kez berabere kalmışlar sadece. Baya dengesizler yani. 16 maçı kazanıp 10'unu kaybederek +27 averajda olmak da baya enteresan, örnek olarak Beşiktaş ligde 16 kez kazanıp sadece 2 kez yenilmiş ama onların da avg +27. Yakaladıklarında 4'er 5'er atıp paketliyorlar rakibi kısacası.

Alkmaar'a 2 maçta 11 gol attılar. Roma'yı 4'lediler falan Avrupa'da da.

Haftaya netleşir
Üye
ID § 18 Mar 2017, 16:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
deplasmanda yenilgileri galibiyetten fazla, serinin anahtarı ilk maçta en iyi beraberlik kovalayamak en kötü 2 farktan fazla yenilmemek
Üye
medal 1k
ID § 27 Mar 2017, 21:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
erken final diolar, geçersek final'in adı manchester-bjk diyorlar.
Üye
ID § 27 Mar 2017, 22:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
*icimiz acikta kaldi yataktan dustuk de diyollar mi ??

Life is 10% what happens to me and 90% of how I react to it. –Charles Swindoll

1 defa güncellendi. Son güncelleme 27/03/2017 22:21 tarihinde dreagloth tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 28 Mar 2017, 00:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
souldarkorn
Takımda Lyon. İyi takım ama UEFA da son 8 de ne gelecek daha ? Sanki Bayern R.Madrid veya Barca.

Abi şu konu hakkında hiçbir bilgim yok, kendi takımımın maçlarını bile sadece özetlerden takip ediyorum itirafı gibi bir cümle olmuş ya asdfasdfsadfas

Okurken utandım sad smiley
TW
ID § 28 Mar 2017, 00:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oha yeni konuşulmuş sandım, 10 günlük necro atmışım sad smiley

Bu eğitim beni bitirdi resmen sdfasdasd

Neyse değeri eskimez o postun sad smiley

Lyon %80 kupayı kazanır. %20 de finalin penaltı turlarında kaybeder.
Üye
medal 1k
ID § 28 Mar 2017, 00:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
beyler lyon'u eleyemeyiz hiç hayal kurmaya gerek yok. takımın forveti forvet değil, defansımız da lyon hücumunu durduramaz.

eğer lyon'u elersek bu mesaj ibret olarak burada kalsın. aynı zamanda izmir'deki bir patiye de iki bira ısmarlarım.

pascalnouman:
sidik yaristircaksan bizim gibi isemen lazim fyi
Üye
ID § 28 Mar 2017, 01:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Elersek kupa bizim

kaynak: ntvspor
Syf: ««/ 34 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum