[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Futbol
|-- |-- |+ ZTK Top 16 | Beşiktaş - Fenerbahçe @05.02.2017 20.30...
Yazar RSS Konu: ZTK Top 16 | Beşiktaş - Fenerbahçe @05.02.2017 20.30 {9796}
Syf: ««/ 27 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 09 Feb 2017, 20:56    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
katılıyorum fb yönetimi biraz spor ahlakına sahip olsaydı rvp yi kadro dışı bırakırdı.
Üye
ID § 09 Feb 2017, 20:59    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Adamlar irkci taraftarı midesi bozuktu diye savundu diyorum hala ne diosunuz ya 🤗
Üye
ID § 09 Feb 2017, 21:51    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ah nouma ahhh
yazık ettiler sana yazk

kaynak: ntvspor
Üye
medal 1k
ID § 09 Feb 2017, 22:50    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şu cezalar yemin ediyorum çok komik yani bir sonraki maçta birilerini öldürsünler o zmn ,

Kadıköyde de daha beteri olsun.

Yani nasıl önüne geçecksin bazı şeylerin

Allah bin belanızı versin harbi.
Üye
medal 1k
ID § 09 Feb 2017, 22:55    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
bLackcha0s
azizin ağlamaları işe yaramış fener rvp ye prim versin 3 maçla güzel kurtarmış.

güzel iş ya valla. Çık, kışkırt, doğra 3 maç

Fikretin lobileri ise yaramis, bjk tosice prim versin 4 macla guzel kurtarmis.

Guzel is valla. Cik, tekme tokat at, kafa at, oyundan atil, baskasinin akredite kartini cal geri sahaya don 4 mac.

fark ederse kahrolayim
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 09 Feb 2017, 23:18    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şortunu düzeltmiş adamla formasını çıkarıp tribünlere tombala çekerek koşan adamı bir tutan beşiktaşlı kafası...
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 09 Feb 2017, 23:20    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iyi o zaman yarın yolda kavga ettiğin adam da tam o sırada yüzüne baka baka şortunu düzeltsin, bişey demezsin nasıl olsa? winking smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 09/02/2017 23:35 tarihinde dreagloth tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 09 Feb 2017, 23:21    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
futbol bölümünde böyle tahrikler genelde kötü sonuçlanıyor.

boru
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 09 Feb 2017, 23:22    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi siz genelen beşiktaşlılar bu kafaya nasıl erişiyorsunuz anlamıyorum. Adam sahanın içinde formasını şortuna sokuyor. 3 saniyelik hareket. Bunu kalkıp "yolda biri karşında şortunu düzeltsin bakalım" a nasıl çevirebiliyorsunuz yav. Genel mental bir rahatsızlık olmalı bu. Futbol sahasındaki futbolcu ile duraktaki adamı bir tutmak bambaşka bir ilaçla falan sağlanıyor olmalı.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 09 Feb 2017, 23:29    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bence bu mac cok abartildi ya. Bunda biraz da Besiktas'in girdigi hava sonucu mac istedigi gibi gitmeyince gerilmesi de etkili olmus olabilir. Derbilerde acik favori olmanin daha ise yaradigini hic gormedim.

Pozisyonlara gelirsek dk 1 den itibaren Oguzhan RVP arasindaki gerginligi cozemedim ama kaptanlik yapan Oguzhanin sacma sapan hareketleri daha cok goze batti.

RVP ayrica kasindi tabii, Tosic e geciriyor bir guzel ama bunu sonradan gorduk biz, hakem kacirmis olabilir gerci sari kartla gidiyordu sanki sanirim ona da Tosic mallik yapti atildi, buraya kadar bir katletme yok. Dedigim gibi tam gorememis olabilir RVP nin ne yaptigini, ama Tosicin ki kabak gibi olunca adam atti.

Bizim futbolda su sikinti var. Baska zaman yahu bu kadar kolay sari kart verilir mi bu kadar kolay verince ikinciyi veremiyorlar diyor herkes, bu sefer de hakem niye bastan cat cat sarilari vermedi diye kiziyor. Acikcasi o ilk pozisyonlarda sarilari vermemesi acayip degildi derbi gerginligi der uyarir gecersin. Ikinci de verirsin falan. Her itiraza kart verince bu sefer kirmiziyi veremiyorsun ikinciden hep bahsettigimiz bu degil miydi.

Sort meselesinin de goruntuyu izleyince tombalayla yakindan uzaktan alakasi olmadigi belli hatta RVP baya stresli gibi o an - ha kufur etmis olabilir baska birseydir Tosici cildirtan ama tombala kesin yok.

Cezalar konusunda ise kupada uygulanmiyor mu zaten - bu kadar dert etmeye gerek yok da - SG nin hareketi bence gecenin en kotusuydu. Hem sakinligiyle efendiligiyle bildigimiz SG ye yakismadi. Bastaki bu kadar gerginse - ki anlamsiz - futbolcuya da bu yansir. Yakismadi.

Save the best for last...
Üye
ID § 09 Feb 2017, 23:32    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iyi niyetli bir rvp şortunu 10 saniye önce kırmızı görmesine sebep olduğu adamın suratına bakarken elini dibine kadar sokarak değil, arkasını dönüp tosic ile ilgilenmeyerek gayet düzeltebilir kendi sahasına doğru yürürken.

rvp'nin tahrik amacı gütmeden bunu yaptığına inanan sabah işe pembe unicornlara binip gidiyor, öğle yemeğinde pes pembe pamuk şeker falan yiyordur.

Bu kadar saf,temiz, pozitif düşünmenize hayranım.

Gerçi ırkçıların midesi bozulduğu için muz yiyorlardı sorry sad smiley
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 09 Feb 2017, 23:36    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ooo apple welcome back.

Yok abi resimi bosver. Ben de basta oyle dusundum de goruntuyu izlersen duzeltiyor hizla, tekrar cikariyor, adam baya gergin o an ben oyle algiladim. Muhtemelen bisiy dedi kufretti Tosic o an fena sinirlendi bu da strese girince o hareketi yapti. Hic alakasi yok gozumde yani Noumayla goruntuyu izlersen hak verirsin twitter linki koyulmustu.
Dil cikarma vs mevzusunu bilmem.

Sirf goruntuye bakarsak SG de bogazliyor gibi de o da anlik birsey aslinda. Fotografi bundan sevmiyorum istedigin yere cekiyorsun.

Save the best for last...
Üye
ID § 09 Feb 2017, 23:38    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o senin ortadogulu kötü düşüncenden kaynaklanıyor
saflık değil bizdeki

verbum sat sapienti est
Alan Yetkilisi

ID § 09 Feb 2017, 23:38    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Maç bitmiş, cezalar verilmiş, olan olmuş, siz de ceza almadan kapatalım bence.
Syf: ««/ 27 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum