[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Futbol
|-- |-- |+ Süper Lig 14. Hafta | Galatasaray - Gaziantepspor | 11 Aralık Pazar - 19.00...
Yazar RSS Konu: Süper Lig 14. Hafta | Galatasaray - Gaziantepspor | 11 Aralık Pazar - 19.00 {958}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 11 Dec 2016, 21:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eren umut bulut üstadı andı.
TW
ID § 11 Dec 2016, 21:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
tunch
bir maç düşünün ki madcow sarı kart diye ağlayamadı bile

Hakem çok iyiydi ya, hatası çoktu esasen ama ilk büyük takım maçı olması, zaten totalde 14. süper lig maçı mı neymiş sanırım o tip şeyler göz önüne alınca böyle oyunun seyrine etki edecek hata yapmadı. bir tek ilk golden önce bi yanlış karar verdi, atağın yönü değişti gs yasin'le 1-0 öne geçti ama o atak 2 kere önlenirdi. Yani etkisi yok olarak görüyorum ben. TV de konuşmaya başladılar da ondan yazdım bunu da sdfsd

Ben beğendim hakemi yani, umarım bozmaz ve üstüne koyarak gider.

He bir de dün Gökhan'a yapılan faul durumu ve izah etmeye çalıştığım şey vardı. Antep'in kırmızı pozisyonunda sarının çıkması ve. tarif ettiğim faul türüne yine örnekti.

GG için nasıl çok ucuz ama çalınan karar normal, istikrarlı dediysem bunun içinde diyorum. O eller üst vücuda temas ettiğinde zorlama ile indirmese bile adamı faul çalınıyor. Bruma mesela teması hissedince koşmayı bile bıraktı ki çekme vs. olmadı. Ama faul, ona faul çalıyorsan zaten gelişme olan atağı kesmedir ki sarı kart ve çift sarıdan GG.

Dün gece Rize maçındaki olay, GG ve bu. Günün diğer maçlarını izlemedim ama eminim 1-2 örnek daha olmuştur aynı şeye.

Dün de anlatmak istediğim zaten buydu. Örnekler çoğalarak artar zaten takibe alırsak sdfsad

2 defa güncellendi. Son güncelleme 11/12/2016 21:21 tarihinde DarKRideR tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 11 Dec 2016, 21:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi kesinlikle iyiye gitmiyoruz. Savunmayı överdim o da patladı iyice.

Bursa, Kasımpaşa ve Antep. Ligin en açık oynayan ve yumuşak takımları. Bu seriden 9 puan çıkardık eyvallah ama Bursa maçı hariç ıkına sıkıla yendik. Kasımpaşa 10 kişiyken sıkıştırdı. Keza bugün Antep orta sahamızı elini kolunu sallayarak geçti...

Osmanlıspor maçında muhtemelen kazanamayız ve Riekerink devre arası gider.
Alan Yetkilisi

ID § 11 Dec 2016, 22:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Galatasaray'ın savunması en son övülesi oynadığında Bülent Popescu Filipescu vardı. O zaman bile Bülent'in açıklaması var "Biz defans yapmayı pek beceremiyoruz, o yüzden ofansif oynuyoruz, karşımızdaki kim olursa olsun biz yine standart oyunumuzu oynayacaz yine" diye.

So long, and thanks for all the fish...
Üye
ID § 11 Dec 2016, 22:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Attigindan fazlasini yemiyosan cok da dert etmemek lazim

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
TW
ID § 11 Dec 2016, 22:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi attığından fazlasını yiyenler küme düşüyor sad smiley
Üye
ID § 12 Dec 2016, 08:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Antep'in forvetleri beceriksiz olmasa ve kalecileri bu kadar kendini aşmasa 6-4 falan biterdi maç

Haftaya netleşir
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum