[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Futbol
|-- |-- |+ Süper Lig 13. Hafta | Galatasaray - Kasimpasa 4 Aralık -19.00...
Yazar RSS Konu: Süper Lig 13. Hafta | Galatasaray - Kasimpasa 4 Aralık -19.00 {3539}
Syf: ««/ 8 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 06 Dec 2016, 19:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bizim tepkimiz moderatöre

bunlar paralel
Üye
ID § 06 Dec 2016, 21:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Elmayı susturdukları iyi olmuş, "ben daha çok ağlarsam takımım lehine hakem hataları farkedilmez" ekolünün parti genel sekreteriydi. Şimdi hiç değilse başka mesajları okuyabiliyoruz
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 06 Dec 2016, 21:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kötü top oynamıyoruz aslında. attığımız gollerin arkasında güzel paslaşmalar vs oluyor. ama bunu oyunun geneline yayamıyor takım. rakip takımdan daha çok pas yapmak bize maç kazandırmıyor. yaptığımız paslar selçuk yan pas sabri. sabri geriye serdar aziz. ondan muslera'ya. ordan biraz ortasahanın gerisinde paslaşma. sonra tekrar muslera. böyle bir döngü. %60-70 pas oranı karın doyurmuyor yani. istatistik kasıyoruz. rakip takım 2 defa gelip gol atıyor sdfs.

tolga'nın bir anda kesik yemesi falan hep yeniçerilerin işleri. kenarda ayhan varken falan selçuk'u kesemiyorlar. tamam tolga'nın garip şut hevesi var müthiş üst düzey değil ama takıma kesinlike bir enerji katıyor. mücadelesi, ileriye gitme çabası vs selçuk ile kıyaslanamaz. sene başından beri takımın en çok önplana çıkan adamını selçuk için yedeğe koymak anca türkiye'de olur. sabri konusuna ise artık bir şey diyemiyorum. diyecek bir şey yok yani. cavanda'sı linnes'i hemen ilk kusurunda öldürüp çöpe atılıyor ama istikrarlı bir şekilde takımı baltalayan sabri her zaman banko 11. kardeşim bu linnes size ne etti lan.

kısaca bu takımdan bu zihniyetle bir bok olmaz. riekerink'i eleştiriyoruz ama adamı sindirmişler bariz. 90 dakka oyuncu değiştiremiyor. şuan takım üzerine bir otoritesi olduğunu sanmıyorum. ayhandı dursundu derken yanlışa sürüklendiği bariz.

poldi'yi ise biraz hagi'ye benzetiyorum ben. takımda sneijder dışında herkesten çok üst düzey olduğu kesin. yaş ve fizik itibariyle doğal olarak eksiklikleri var ama adam net oynuyor. halısaha abisi gibi tık tık tatava yapmıyor. dikkat edin selçuk'un atamadığı 5 metre pasları poldi 50 metreye atıyor sağdan sola soldan sağa. zaten bu takımda poldi,sneijder muslera bruma olmasa kasımpaşa'yı bile yenemeyiz.
Syf: ««/ 8 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum