[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Futbol
|-- |-- |+ FENERBAHÇE 2016-2017 Genel Tartışma - 1...
Yazar RSS Konu: FENERBAHÇE 2016-2017 Genel Tartışma - 1 {104658}
Syf: ««/ 268 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 20 Mar 2017, 16:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben yekeyeke'nin yazdıklarında bir yalan ya da yanlış göremiyorum.

bakalım elma ne söylemiş;

Alinti
applev0dka
Yeni OHAL khk'si ile tum ic saha maçlarını fırat aydınus yonetecek maddesi geldi sanirim bu ne sdfsdsf

Alinti
applev0dka
Fenerbahçe 13. Ic saha maçına cikiyor. 5. Defa Fırat aydinus..
Ic sahadaki maçların %38 ini yönetmiş olcak firat bu sene..

Komik

Alinti
applev0dka
Eeee ??

Neyi değiştirir ki?

Ic sahada firat ile kaybetmemiş olmasi 3 macta 1 verilmesi gerçeğine karsi bir arguman degil bu.

Aziz'in kurullar üstünde etkisi direk, acil durunda cami kirin hakemi

Alinti
applev0dka
Meme koyacağınız yere 1 takim bulup ic saha maclarinin %39unu bir hakemin yönetmiş oldugunu gosterin..

Sayilarla geliyoruz cevap veremiosunuz en azindan susun o zaman..ya da dedigim sekilde arguman sunun

Sonra fistan cevap veriyor;

Alinti
Fistan
beliktaş 12 iç saha maçının 3 ünü barış şimşek
fenerbahçe 12 iç saha maçının 4 ünü fırat aydınus yönetmiş
ne senin derdin şimdi

karşılığı;

Alinti
applev0dka
Baris simsek mac yonetcegine aziz yildirim yonetsin maçlarımızı daha iyi ya..

Olay firat in surekli ic saha maçlarına verilmesi, fenerin de firatla hic kaybetmemesi.. kendini o caner pozisyonu için affettircem diye yapmadigi eyyam kalmadi

SONUÇ;

Alinti
applev0dka
3 oldu çıkarması güç oldu

Alinti
applev0dka
Nasil koydu ama aykut KOCAMAN

Alinti
applev0dka
5 atıp köylerine yolladığımız takımmış lan şimdi fark ettim konya ile oynamıslar sdafs
Üye
medal 1k
ID § 20 Mar 2017, 16:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yani şu postla hiç uğraşmıycaktım ama bizi aptal yerine koyman cidden beni çok sinirlendiriyor.

alıntıları okursan belki artık biraz utanman gerektiğinin farkına varırsın.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 20 Mar 2017, 16:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

elma sever

#HAYIR
Üye
ID § 20 Mar 2017, 16:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
yekeyeke
Alinti
applev0dka
Nasil koydu ama aykut KOCAMAN

Bir insanda yüz olacak. Hafta içi Aydınus geldi diye forumu ayağa kaldırdı. %38 falan diye saçmalamalar cabası. Üstüne "Aykut Fener'e gelecek tesadüfe bak o hafta maçı var" diye laflar söyledi. Şimdi kalkmış ne diyor. Sen adam değilsin, kusura kalma. Za'lamaya devam.

Belki simdi görmüşsündür yalani

Valla zaten stadyumda 5-6k kisi oluyor. Ne kadariniz maclari, oncesini sonrasini yorumlari okuyor bilmiyorum ama firat ve kadikoy olayi yeni konusulan bisey degil.

Gerci burda nasil koydu aykut kocamani bile ilk defa duymuş gibi yapanlar var benim de söylediğime bak.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 20/03/2017 16:52 tarihinde applev0dka tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 20 Mar 2017, 17:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu arada ne olursa olsun. X hakeminin A takimina bu kadsr yüksek yuzde ile atanmasi ustune konusulacak biseydir.

Ilk mesajdan kisisel saldiriya gecince olay baska yone kayıyor.
Böyle basit konulari bile tartışıp konuşamayacak olgunlukta olmayanlar futbol takip etmesin, once kendine sonra cevresine zarar veriyor.

Gecen hafta tribun bos dedim diye bana, gs'nin 1.dk da gol yemesi ile dalga gecen birine de escape benzer seyi yapti.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 20/03/2017 17:03 tarihinde applev0dka tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 20 Mar 2017, 21:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Borlach overkill yapmış.

80s Rocker

Outshined#2902
Üye
medal 1k
ID § 22 Mar 2017, 10:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Borlach icinden gecmis direk.

Gs ile Fb ne ettiyse bu adama hala her hafta gelip shitstorm yapıp gidiyor bu takımların topiclerinde.

Adnan Aybaba title'i gelsin apple'a ya bence.

Bone, 8 Şubat 2013 20:34 tarihinde demiş ki;
"bir de filmlerde gördüğümüz darth maul sizce tank buildine mi daha yakın, yoksa dps buildine mi?"

1 defa güncellendi. Son güncelleme 22/03/2017 10:39 tarihinde pattisliborek tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 22 Mar 2017, 11:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
öf epıl ne çirkef adammışsın lan futbol topağında ıyy

karakter turnusolüymüş lan burası ajshdkaj kapat kapat

KENDİNİZİ KORKOTMADAN KORKARSANIZ GÖLGENİZ SİZE YARATIK GİBİ OLUR
Üye
ID § 22 Mar 2017, 12:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ahahahah şamaroğlanı olmaya da doyamıyor durma noktası da yok

allahu ekler
b.net: ustoo#2754
steam: comanchi
Üye
ID § 22 Mar 2017, 13:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hakli olduğum konularda topluluk farklı düşünüyor diye susup kenara çekilmek yapabildigim bir sey degil. Hele yalancılara karsi asla
Üye
ID § 22 Mar 2017, 13:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
son çırpınışlar

verbum sat sapienti est
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 22 Mar 2017, 13:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Haklı değilsin. Önce gelip Fırat Aydınus'un yaranmak için maçları sattığını, bu nedenle de Aziz'in maçı ayarladığın, üstüne Aykut'un Fenerbahçe transferi gündemdeyken Konya ile karşılaşmasını manidar bulduğunu söyleyip Fenerbahçe yenilince "nasıl koydu Aykut KOCAMAN" yazman ile ilgili yüzsüzlüğün, ve karaktersizliğini söyledim ben. Aykut KOCAMAN'ı yazıyor olman çok sonra gelebilecek bir olay. "Oldu 3 çıkartması güç" gibi laflardan önce 3 gün maçın satıldığını anlatman asıl konu, daha bunun farkında değilsin ya da farkındasın da çevirmek için konuyu "bu lafları Fenerbahçelile söyleyince sorun olmuyo ben söyleyince mi battı" kafasına getirmeye çalışıyorsun.
Yaz Aşkı
ID § 22 Mar 2017, 13:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
heh bilale anlatir gibi de anlattilar simdi tam oldu lel

Red : bazı sahneler var kadının her yerini yalıyosun
Esh : işin içinde aşk varsa dayınla bile sevişirsin
goldbž­ären : paylaşılan bilgi çoğalır, paylaşılan pizza azalır
Üye
ID § 22 Mar 2017, 13:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Fırat Aydunus bu arada koyu Beşiktaşlı... Geçen Hakemin tekinden öğrendim. Cüneyt Çakır da koyu Fenerbahçeliymiş.

Milli içkimiz Ayrandır...
Üye
ID § 22 Mar 2017, 13:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
yekeyeke
Haklı değilsin. Önce gelip Fırat Aydınus'un yaranmak için maçları sattığını, bu nedenle de Aziz'in maçı ayarladığın, üstüne Aykut'un Fenerbahçe transferi gündemdeyken Konya ile karşılaşmasını manidar bulduğunu söyleyip Fenerbahçe yenilince "nasıl koydu Aykut KOCAMAN" yazman ile ilgili yüzsüzlüğün, ve karaktersizliğini söyledim ben. Aykut KOCAMAN'ı yazıyor olman çok sonra gelebilecek bir olay. "Oldu 3 çıkartması güç" gibi laflardan önce 3 gün maçın satıldığını anlatman asıl konu, daha bunun farkında değilsin ya da farkındasın da çevirmek için konuyu "bu lafları Fenerbahçelile söyleyince sorun olmuyo ben söyleyince mi battı" kafasına getirmeye çalışıyorsun.

Aykut kocaman ile ilgili sozlerim nerde ?

Firat konusunda sozlerimin arkasindayim adamin inanilmaz bir ic saha kariyeri vardi fenerle, bu bozuldu da fener kaybetti diye sevinmek yüzsüzlük olmuyor.
Uzulmemi mi bekliyordun ?

Aykut konya konusunda hala yalan soyluyorsun
Syf: ««/ 268 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum