[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Futbol
|-- |-- |+ Milli Takım...
Yazar RSS Konu: Milli Takım {53444}
Syf: ««/ 119 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Nov 2017, 18:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
volkan babacan neden hala oynuyor?
taş gibi harun var.

mahmut tekdemir neden oynamıyor?

neyse.

boru
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 14 Nov 2017, 19:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
BulletRide
Bu kadar rezil bir milli takımın da alemin en cayır cayır ülkelerinden Hırvatistan'ı yenmesi de baya enteresan

geç gördüm de katılmıyorum buna, hırvatistan aynı basketteki sırbıstan gibi. mükemmel kadro, leş yönetim.

türkiye'den sonra çapına göre en boktan oynayan ve yönetilen milli takım net şekilde. her şeylerini o jenerasyona borçlular. net leş takımlar.

ben kör dövüşünde kadro kalitesi ile hırvatlar kazanır demiştim o gün bile de işte olmadı, şans cidden oğuzhan'ın gerçekten 150 milyon len amk performansına denk geldik asdfasd

bizim de kadro bence çok iyi de işte sebepler belli konuşmaya gerek yok, aynı şekilde hırvatları görüyorum ben de.
Üye
ID § 15 Nov 2017, 01:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
mahmut sakattı

Masa: Video sıkıcı kız da baya mal ama s****sin tabi
Syf: ««/ 119 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum