[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Futbol
|-- |-- |+ Futbolda E-Bilet Dönemi Başlıyor: PassoLig...
Yazar RSS Konu: Futbolda E-Bilet Dönemi Başlıyor: PassoLig {9425}
Syf: ««/ 16 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 02 Apr 2014, 13:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.passolig.com.tr]

Hayırlı olsun, yeterki yandaşlar para kazansın.

Kısaca özetlemek gerekirse, siteden başvuru yapıyoruz, hesap, kredi ya da normal kart çıkarttırıyoruz.Aldığımız tüm biletler bu kartlara yükleniyor.Senelik kart aidatı 15TL, 14 Nisan'dan itibaren bu kartsız maça girilmiycekmiş.

#TopunuzGelin
Genel Yönetici

ID § 02 Apr 2014, 13:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Akbank futbolu satın almış yani.

Magic: The Gathering Online = GERGE
Üye
ID § 02 Apr 2014, 13:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
akbank değil aktif bank, çalık grubununmuş

#TopunuzGelin
Üye
ID § 02 Apr 2014, 13:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dün abank müşteri temsilcimiz bizdeydi, çok ilgili ve samimi bizimle sağolsun. hep abank için en küçük bankalardan biri deyip durdu, bu en küçük bankanın girdiği işe bak. ne ala memleket valla..

allahu ekler
b.net: ustoo#2754
steam: comanchi
Üye
ID § 02 Apr 2014, 14:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abank ile aktifbank ayrı diye biliyorum.
Üye
medal 1k
ID § 02 Apr 2014, 22:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
15 tl herkes den off off ne peşkeş çekilmiş be kardeşim

Türk halkının yüzde 60'ı aptaldır.
Aziz Nesin
TW
ID § 02 Apr 2014, 22:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
biletix'e gidecek paranın buraya gitmesi olarak değerlendirilebilir aslında ama bir yandan da zorunlu olarak koyduğun uygulamaya maddi yük bindirmek...

orası bambaşka bir şerefsizlik boyutu

hani ücretsiz modeli olur, geri kalanlar atıyroum kredi kartı banka kartı, paso vs. ücretli olur anlarız...
Üye
ID § 03 Apr 2014, 10:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yuh be. bedava olması lazım. satılan biletlerden kar payı alsınlar. tüketiciyi zükmek tam bir türkiye klasiği oldu...

birinin bunlari yazmasi gerekiyordu.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 03 Apr 2014, 11:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
blogda 2 gün önce yazdım bununla ilgili. Hatta o zaman kart ücreti 25 lira idi. Adamların zerre planı yok yemin ediyorum kafalarına göre iş yapıyorlar.

Şimdi de bir geri adım daha geldi sanırım, normalde başkası giremiyordu kart ile, söylenene göre ben girecek olan arkadaşımın tcsini karta işleyip onun girmesini sağlayabiliyormuşum.

Ben yine de en az 1 sene falan almayı düşünmüyorum. Belki sonra da almam, dayanma sürecime bağlı.

[07harfli.blogspot.com.tr]

bir takım karizmatik cümleler.
Üye
ID § 03 Apr 2014, 11:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
keşke karaborsa ve bedava bilet bitse, 30tl bile veririm senelik.

#TopunuzGelin
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 03 Apr 2014, 11:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi karaborsa falan bitse diye temenni de bulunmak çok saçma. Sen de gidip satın alma karaborsadan bilet. O maçı izlemesen ölmezsin, veya çok istiyorsan senelik kombineler satılıyor zaten. O karaborsa yerine al kombineni.

bir takım karizmatik cümleler.
Üye
ID § 03 Apr 2014, 17:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
karaborsa almıyoruz da zaten, biz paramızla bilet bulamazken, kulüp her maç binlerce bedava bilet veriyor derneklere vs.bunların bir çoğu da karaborsaya düşüyor.bunların önüne geçecekse iyi birşey bence.

#TopunuzGelin
Üye
ID § 08 Apr 2014, 09:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi bir kere bile maça gitmek için buna sahip olmak lazım. yani ben kombine aldım ama 1 maça da eşimle arkadaşımla gideyim desem onların kartı olmadığı için giremiyorlar içeri. neden çünkü bu b.ktan kartları yok diye... sisteme bak ya. bu kadar saçma iş mi olur?

Arada bir maça gitme zevkimiz vardı onun da içine sıçtılar

sahiciaraba.com // twitter.com/sahiciaraba
Üye
ID § 08 Apr 2014, 20:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kombineler önümüzdeki sezondan itibaren bu kartlara yüklencek.yani kombine içinde passalig kartı gerekicek.onun dışında aynen maça gitmek için kartı almak gerekiyor.

#TopunuzGelin
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 09 Apr 2014, 10:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
elimde beşiktaş kartı var diyelim, bu kartla fenerbahce yada gs maçına bilet alamıyorsun diyorlar.. doğrumudur.. yani benim canım istedi fenerli bir arkadaşımla fenerbahçe maçına gidesim tuttu gidemeyecekmiyim.
Syf: ««/ 16 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum