[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati-Do / Pazar Alanı (İkinci El)
|-- |-- |+ Bi Garage Sale da Benden...
Yazar RSS Konu: Bi Garage Sale da Benden {1663}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Üye
ID § 11 Jan 2019, 20:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Merhaba,

Buradan olsun WoW forumlarında olsun bazı arkadaşlar durumu biliyor ama çok ağlamadan özet geçeyim istedim.

ürünler baya bir karışıktır pek birbiriyle benzeşen ürünler değil evde kullanmadığım bazı ürünler kimisi çocuğunu sevindirir kimisi kendini eşini dostunu...

Bir ürün ve letgo linkini daha ekleyeyim dileyen bakamayan da oradan baksın başka ürünlerde var.

Samsun Note 3 eski Amiral gemilerinde yedek kalem uçları bile durmakta 7.0 yüklü ama 8 e kadar takip. Ettim 9 yükleniyor u bakmadım en son sürümü yükler veririm lineage OS yada temizler standart desteklediği halde veririm.
Kızıma ayırmıştım kalemiyle filan rahat eder diye ama tablette var ufak kaptırıyor kendini YouTube kanallarında geziniyor

.

[letgo.onelink.me]

bahsettiğim gibi birbirinden bağımsız ürünler genelde ama işine yarayan olur gerçekten garajda tutuyormuş hissi oluşmuştur ama çoğu salonda kızımda daha odasında yatmadığından bazıları da orada tongue sticking out smiley

Şimdiden teşekkürler

9 defa güncellendi. Son güncelleme 15/01/2019 12:25 tarihinde CthuLhu tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 11 Jan 2019, 20:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o tekerlek çok saçmaymış ya

De ki, biz onu yaş üzümden yarattık
Üye
ID § 11 Jan 2019, 20:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Çok ilginç, ben de elektrikli sandımdı

Abi çoğunuz no-lifersınız, buradan başka arkadaşlarınız yok derecek kadar az.
Üye
ID § 11 Jan 2019, 20:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Evet Güzel bir alet kendi çabamızla ivmelendiriyoruz hız kazandıkça denge daha rahat tabi hafif eğimli yerde gidilir rahatlıkla ama düz yerde yoruyor insanı ben waveboard değişik scooterlar kullandığımdan bu kaldı kenarda maalesef.
Üye
medal 1k
ID § 13 Jan 2019, 22:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Fiyat yazsaydiniz.Tekerlek Alan olur burada cunku.
Üye
ID § 14 Jan 2019, 07:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Evet sağolunda biraz hareketli kalsın istedim durmadan boşuna uplamayalım diye ihtiyacı olan sorar orta yol bulunur konuda hareketli kalır dedim.Yoksa Aynıları letgo da hazır vardı özen göstermek istedim buraya ufak açıklamalarla smiling smiley

Her nekadar trollemeye baltalamaya hazır arkadaşlar olsada keyifli bir forum burası onlarda tat katıyor.Gelmediler bu sefer konuma ama üstüme çekeyim dedim^^

Gausweel içinde şuan Türkiye'de satışı yok diye biliyorum.Bundan yararlanarakta 230 tl son fiyat 200 TL diyelim kılçıksız olsunsmiling smiley

Şimdi ufak bir araştırma yapanlar Türkiye fiyatını bulurlar 2 sene önceki 200'den satılan ama hem olmaması hemde alım gücünün artık baya bir düşmesiyle mecbur artıyor 2.ellerde her üründe...
TW
medal 1k medal 5k
ID § 14 Jan 2019, 08:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kriz böyle işte patideki garage salelar hep postu bol olanlar arasındadır gel gör ki kimse yazmamış ya satılanlar çok gimmick ya da kriz patiyi de vurmuş.
Üye
medal 1k
ID § 14 Jan 2019, 09:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
İnşallah tez zamanda iş bulursun da satmakdan vazgecersin.bende şu dronların fiyatini soriyim.en ufak parmak boy kaç gayme?
Üye
ID § 14 Jan 2019, 09:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
alacağım olmasa bile artık şu hızlıresim'i kullanmayın abi yurtdışından erişim yok siteye göremiyoruz hiç. snaggy, resmim, imgyukle gibi siteler var alternatif

#YENİDENFENERBAHÇE
MTG Turnuvası 1.si
ID § 14 Jan 2019, 11:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
3'lu arap bebek hoşuma gitti.
Üye
ID § 14 Jan 2019, 12:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kaldıramadım da buradan bir bayan letgo dan rica etti çocuğu beğenmiş teki zannetti ama 3 unu verdiğimi belirttim. 80tlye haftaya kadar tutucagim olmazsa sizinle irtibata geçerim uygunsa.
Üye
ID § 14 Jan 2019, 12:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Haklısınız bende yüklerken uğraştım Kucuk resim gösterir diye uğraştım araştırdım ama olmadı link şeklinde koydum görülsün en azından bilgi olsun diye irtibata geçerseniz neyle ilgilendiginizle istediğiniz yerden resim yükler atarım yada letgo linki veririm. Buradan da vereceğim koyamadığım belki ilgi çeken ürünler olur diye.
Üye
ID § 14 Jan 2019, 13:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
arap bebekler chuky the arab spring tadinda bu arada..

Life is 10% what happens to me and 90% of how I react to it. –Charles Swindoll
Üye
ID § 14 Jan 2019, 13:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
@hunterx dronelar kaç kuruştur aceba?

paraçokomel eğrisi

twitch.tv/xynocidetv
Üye
ID § 14 Jan 2019, 14:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
120 filan söylüyordum ama 100 yine düz olsun ufağı gerçekten seri bir cihaz yine evde denedim pili bitmesin diye 1 şarj oynayıp bıraktım kutusuna.

Büyüğüde ekstra pil var piller pek sokulamıyor Türkiye'ye aslında yanında aldım ben şimdi daha da sıkılaştı gümrük piller para ediyor denebilir. 350'yede onu veriyorum. 2'si alınırsa (ki gereksiz olur belki ama biri hediyelik biri kendinize filan) 425 TL olur.

Pillerin olması iyi oluyor kumanda yok bide telefondan kullanıyorsun at cebine kayıt yapsan da 20dk alıyorsun telefona kayıtta uçuş süresi tabi oyuncak kategorisi fazla bişey beklememek lazım oyuncak kategorisi gibi çok tutulan model olsada.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 14/01/2019 14:46 tarihinde hunterx tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum