[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati-Do / Pazar Alanı (İkinci El)
|-- |-- |+ World of Warcraft Leveling, iLvl, Rep ve achievement Boost Hizmeti...
Yazar RSS Konu: World of Warcraft Leveling, iLvl, Rep ve achievement Boost Hizmeti {292}
  [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 13 Dec 2018, 18:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Forumda beni az buçuk tanıyanların bildiği üzere ziraatle uğraşıyorum, kış geldi, bağ bahçeyle ilgili artık yapılacak birşey yok. Neredeyse ilkbahar ortasına kadar boş oturacağım, bu vaktimi değerlendireyim dedim.

Forumda hunterx adlı üyenin de benzer bir başlığı olduğunu gördüm, o yüzden fiyatlarımı onun altına çekip ayıp etmemek adına fiyatları benzer belirledim. Sanırım o arkadaş da benim gibi işsiz kalmış. Zor durumda olanın kendi gibi olana ettiği eziyeti etmemek adına kendisinin başlığının linkini de buraya koyayım, oradan da alışveriş yaparsanız yine bir patiye gider, yine sevinirim.

Hunterx'in başlığı burada

World of Warcraft oyuncuları için gerek alt karakterlerinizi, gerek main karakterlerinizi aşağıdaki fiyat listesine göre kasarak teslim edebilirim.

110-120 -> 100 TL
100-120 -> 200 TL

Daha alt seviyedeki karakterler ve heritage armor için
Heirloom var ise listem;

1-110 -> 250 TL
1-120 -> 350 TL

Heirloom yok ise listem;

1-110 -> 300 TL
1-120 -> 400 TL

Hizmetlerimde herhangi bir exploit vs kullanılmayacaktır. Efendi gibi oturup elle kasacağım. 120 olarak teslim edeceğim karakterleri LFR ve heroiclere girebileceğiz ilvl olan "320 ilvl" ile teslim edeceğim.

Öyle büyük wow boosting firmaları veya siteleri gibi yerlerin yöntemlerini de bilmiyorum. Baya evde kastığınız gibi ben de oturup kasıyorum.

Ayrıca; Pathfinder Achievementi(uçma için gereken), iLvl kasma vs vs gibi hizmetler için de bu başlığa yazabilir ya da PM atabilirsiniz. İsteğinize göre fiyat belirleyebiliriz.

Ayrıca discord adresim; Flam#9590

her zaman her konuda istediğinizi sormak için ekleyebilirsiniz. (ayrıca mitiğe tank lazım olursa da ekleyebilirsiniz herşey para değil, gelir boostlarım +3, +5 filan maksat muhabbet dönsün)

k
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Dec 2018, 18:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Vay be bu meslek kolu hala yaşıyormuymuş. Başarılar.

nişabürek
Üye
ID § 15 Dec 2018, 21:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Beni de desteklediğin için ezmediğin güzel yazın için teşekkürler.

Elbet tek elde değil zaten bizim gibi tek kasanlar bütün isteklere yetişemiyor. O kadarda iş yok bazıları sıkıldı bazıları kendi kastı bazıları tek karakter devam ediyordur.Umarım iş çıkar ikimize de iş bulmak çok zor gerçekten de.

Ben birkaç arkadaşa destek verdim buradan konumda da bilgi veriyorum. Dışardan referansla da iş aldığım oldu.Umarım kendine zamanına uygun şekilde bulabilirsin.2 günde 110-120 teslim ediyordum ben ama heritage için olan 20-120 gerçekten zorlayıcı 7 günde teslim ettim ama baydım baya 5 tane karakter teslim ettim 8 günde okadar kötü olmamıştı gerçekten o fiyatlar iyi vermişsin düşük tutmuşsun.

Allah kolaylık versin.İnşallah bunlarla uğraşmadan gerçek hakketiğimiz işlerimiz olur.Devamlı gelir olması şart yaşamak için.
Üye
medal 1k
ID § 15 Dec 2018, 22:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Umuyorum ki güzel olur. Php çalışıyorum is beklerken. Boş durmuyorum yani (:

k
Üye
ID § 16 Dec 2018, 10:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Aynen bende Python'a başladım arada iş alınca geriliyorum ama orta seviyeyi biraz geçtim işte hataları bulup bazı projeleri modifiye edip oynuyorum işte biraz tekrar biraz örneklerle çalışarak inşallah ufak bişeyler yazarım yakında tongue sticking out smiley Kolay gelsin...
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum