[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati-Do / Pazar Alanı (İkinci El)
|-- |-- |+ Alinik Telefon...
Yazar RSS Konu: Alinik Telefon {432}
  [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Feb 2018, 17:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Her aldigim telefonu birkac ay icinde kirdigim icin artik hazir kirilmis telefon almak istiyorum.Elinizde duzgun calismayan arizasi olan ama bununla da hayatina devam edebilen telefonunuz alabilirim. Tek bir ozellige ihtiyacim var cift sim tasiyabilmesi.Bunun disindaki durumlar burdan yada özelden konusulabilir.
Suan asus zenphone 2 kullaniyorum sag üstünü kirdim kamerasini kirdim(hala bir sekilde fotograf cekiyo). Aslinda kullanmaya devam edebilrim ama alt tarafdaki dokunmadigi sapitti mesaj yazarken tum tuslara basiyor.Whatsapp webde bir yere kadar.

“The best cure for a big ego is a little failure.”
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 01 Mar 2018, 23:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ekranı çatlak ama her şeyi çalışan 64 GB 6S’im var 1150 liraya vereyim. Ama tek sim girişli.

Elli lira gönderin--
www.cnr0.org/abimbiliravarmibe
--
Üye
medal 1k
ID § 01 Mar 2018, 23:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Aynı şekilde ekranında ufak bir çizik olan (alt tarafta ince yanlamasına) iphone 6 plus 64gb var. Kenarlarda ufak tefek çizikler var 3 senelik olduğu için haliyle. Sim çift değil maalesef ama telefonu yenileyeceğim için ucuza bırakacağım. 700tl düşünüyorum.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 Mar 2018, 17:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
oldun
Tek bir ozellige ihtiyacim var cift sim tasiyabilmesi.

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 03 Mar 2018, 21:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tammdır özel mesajdan buldu arkadas beni konu kilit

Yörünge Disi
ID § 03 Mar 2018, 23:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
elimde kenarlarını japonla yapıştırdığım 5s var.
satmayı düşünmüyorum.
Üye
medal 1k
ID § 04 Mar 2018, 00:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Celtics
Aynı şekilde ekranında ufak bir çizik olan (alt tarafta ince yanlamasına) iphone 6 plus 64gb var. Kenarlarda ufak tefek çizikler var 3 senelik olduğu için haliyle. Sim çift değil maalesef ama telefonu yenileyeceğim için ucuza bırakacağım. 700tl düşünüyorum.
Bu ciddi mi?

ForEver @di
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum