[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati-Do / Pazar Alanı (İkinci El)
|-- |-- |+ Apple iPhone 7 Plus 128GB Jet Black...
Yazar RSS Konu: Apple iPhone 7 Plus 128GB Jet Black {753}
  [ A ]
Genel Yönetici
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 24 Feb 2018, 21:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kasım 2016 tarihinde İstanbul'da Akasya AVM'deki Turkcell'den 12 ay kontratlı almış olduğum telefonu üst model ile güncellemek amacıyla satıyorum. Cihazın 2 yıllık garantisi bu yıl içerisinde bitiyor:

- Cihaz alındığı anda Turkcell'den ekranına Buff Darbe Emici Koruyucu Film taktırıldı
- Benzer şekilde D&R'dan alınan Alman menşeili sağlam Laut Exoframe kılıf ile kullanıldı
- Kutu içeriği olduğu gibi duruyor, sadece sarj aleti kullanılmış olup hepsini telefonla birlikte teslim edebilirim
- Kullanımına kılıf ve ekran koruyucu ile birlikte oldukça temiz ve dikkatli bir şekilde devam ettim
- Takas yok ama pazarlık payı mevcut

Caddebostan'da oturuyorum, hafta sonu İstanbul içerisinde buluşup elden teslim edebilirim. 3500 TL'den açılış yapalım, linç mesajlarından sonra özel mesaj ile yürüyebiliriz. Bu arada buluşunca kahveler tabii ki benden smiling smiley

=o= Another Project.. =o=
Üye
ID § 24 Feb 2018, 21:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
nasıl ya, sıfırı 4200 zaten

#TopunuzGelin
Üye
ID § 24 Feb 2018, 21:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bende kent meydaninda kahve ikram edecektim bir uyeye gelmedi. Ticaret falanda yoktu aramizda
Genel Yönetici

ID § 24 Feb 2018, 21:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kampanyaları bilmiyorum ama Apple Türkiye'de 4600 TL görünüyordu eye rolling smiley

iPhone 7 Plus Simsiyah

Üye
ID § 24 Feb 2018, 22:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Genel Yönetici

ID § 24 Feb 2018, 22:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Plus değil bide 32GB'lık versiyon Vatan'daki 3 bin TL'lik model eye rolling smiley

Yörünge Disi
ID § 24 Feb 2018, 22:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çok güzel fiyat
bu ara param yok bi ara bi iPhone sıkıştırıcam inş patiden
Üye
ID § 24 Feb 2018, 22:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

32 gb alınmaz. Mümkünse en az 100 gb
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Feb 2018, 04:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çok iyi fiyat vermişsin

ben şu fiyat a vermem telefonumu

the instant you started smiling was when the new story began

1 defa güncellendi. Son güncelleme 25/02/2018 04:27 tarihinde khalad tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 25 Feb 2018, 10:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bence de abi bu fiyata verilmez, 4500e falan verirsin ne de olsa sıfırı 10 bin tl sdsfd

[www.hepsiburada.com]

allahu ekler
b.net: ustoo#2754
steam: comanchi
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Feb 2018, 10:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
her turlu balta bulunur, ters balta duz balta..
Üye
ID § 25 Feb 2018, 17:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Balta olacak ama, letgoda veya sahibinden de veyahut dh de muadilleri 2900/3400 arasında çok çok rahat şekilde bulunabiliyor.Serbest piyasa isteyen istediği fiyata satabilir. Bende zamanında dh de ilan verdiğimde ölücüler üşüşmüştü o ayrı mevzuu.

8 plus pasaport kayıtlı 64 gb 3800 civarında bulunabiliyor...Kapalı kutu olarak 4000 civarında yine bulunabilir.

Telefoncu değilim bende yanlış anlaşılmasın ama 3150 tl den 128 gb 7+ Black cihazımı sattım nokta kadar bile hatası yoktu ve 16 ay daha tr gerantiliydi. Jetblack cihazlar genel olarak biraz daha uygun çünkü üzerindeki o parlaklığı sağlayan kısım sanki sprey vernik gibi kılıfsız kullanımda bir süre sonra soyulmaya başlıyor.

4 tane 7 plus değiştirdim, batarya döngüsü belirli bir sayıyı geçince normalde 2 günü bulabilen şarjı, 1 günü zor çıkarır hale geliyor. 8 plus ise batarya ve kamera açısından bambaşka bir cihaz.

Hayat sana bir limon verirse, mercimek çorbasına sıkarsın.
Genel Yönetici

ID § 25 Feb 2018, 18:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Pazarlık payı mevcut yazmıştım, düşecek zaten fiyatı o aralıklara winking smiley

Üye
medal 1k
ID § 25 Feb 2018, 18:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
pazarlık yapmayana geçirmece
Üye
ID § 01 Mar 2018, 23:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Elektronik eşyada sıfırının yarı fiyatından fazlası bana hiçbir zaman makul gelmiyor. Ancak kullanılmamış bir ürün olacak, garantisinin bitmesine daha uzun süre olacak vs.
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum