[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati-Do / Pazar Alanı (İkinci El)
|-- |-- |+ Satılık MSI GT72VR 1060 17 inç Laptop...
Yazar RSS Konu: Satılık MSI GT72VR 1060 17 inç Laptop {389}
  [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 17 Feb 2018, 21:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Selam.

1 yıl önce Amazon'dan arkadaşım getirdi, uluslararası garantisi olması lazım ama hiç bakmadım. i7 6700HQ işlemci 1060 6GB, 128 GB SSD ve 1 TB HDD var. Ekran 75 HZ ama 100 HZ'e overclocklanıyor 100 HZ'de kullanıyorum ben monitöre bağlamadıysam. Tam modeli GT72VR 6RD.

NotebookCheck incelemesi şurada:
[www.notebookcheck.net]

6000 TL.

Fotoları yüklüyorum birazdan.

Satılmazsa da çok problem değil acayip uçtuğu için ekran kartı fiyatları aslında memnunum da laptoptan.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 17 Feb 2018, 23:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu mu? [m.n11.com]

Buysa biraz yüksek sanki dediğin fiyat.

önemli olan yeşil mercimek
Üye
medal 1k
ID § 17 Feb 2018, 23:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
"2 YIL MSI TÜRKIYE GARANTILI FATURALI OUTLET FIRSAT ÜRÜNÜ"

outlet ürünü hepsi n11dekilerin yalnız, ya da tamir görmüş tekrar garantiye girmiş refurbished ürünler var hep.

bakmıştım fiyatlara ondan yazmıştım gt72vr yok piyasada 6 ay önce falan vatanda 9k'ydı.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 18/02/2018 00:08 tarihinde paradoksalkedi tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 18 Feb 2018, 01:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
MSI'ın standart garantisi US'de 1 EU'de 2 sene sanırım Amazon'dan aldıysan, bitmiş olabilir satıştaki laptopun garantisi.

Bir de outlet/refurb ürün olan 1070 ve 2 sene garantili, 6000 fazla gözüktü.

Mobil cihazlara bu paraları gene ben anlamlandıramıyorum tabi hala, desktop GPU'ları pahalı mahalı ama ödediğin parayı kazarak sana geri kazandırıyor sonuçta.
Bozulursa da geri gönderip yenisini alıyorsun, mining yaptıklarını anlamaları mümkün olmuyor. Zaten bozulmuyorlar kasayı fırına çevirmezsen. Hani open air rigdeki GPU'nun bile bozulsa bozulsa fanı bozulur ki o bile zor.
Üye
medal 1k
ID § 18 Feb 2018, 02:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
outlet & refurbished alıp almamak tercihe bağlı bir şey tabii ama onlar tr fiyatları değil yani.

mesela outlet olmayan sıfır, sadece 6700hq yerine 7700hq'lısı 11k fiyat.

[urun.n11.com]

ondan 6k makul bence ama satılmazsa da np. zaten 1060lu masaüstünü aynı fiyata topluyorsun ülkede.

edit: gold'da da 9k:
[www.gold.com.tr]

1 defa güncellendi. Son güncelleme 18/02/2018 02:26 tarihinde paradoksalkedi tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 27 Feb 2018, 20:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
5.9k yaptım
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum