[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati-Do / Pazar Alanı (İkinci El)
|-- |-- |+ Alınık Çadır (outdoor)...
Yazar RSS Konu: Alınık Çadır (outdoor) {851}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 10 Jan 2018, 19:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Tercihen dört mevsimlik, ucuz yollu bir şey arıyorum. İki kişilik max üç olsun, daha fazlası hem büyük hem ağır kaçar. Zaten yalnız da birisiyim, gerek yok yani.

Kredi kartı ile satışlar ekstra tercih sebebimdir.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 10 Jan 2018, 20:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2. el kasma bence şunu al geç mis gibi. 15sn'de falan kuruluyor baya da kaliteli bende var.

[www.decathlon.com.tr]

ha bu kadar karizmatik olmasın diyosan standart renklisi var daha da ucuz.
Üye
ID § 10 Jan 2018, 20:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o çadırla yaz dışında sıkıntı yaşamıyor musun? kışın soğuktan ve baharda yağışlardan?

bi de tepesinde havalandırcak yeri yoktu galiba, zaten basık yeterince

*Hasta la victoria Siempre*

1 defa güncellendi. Son güncelleme 10/01/2018 20:46 tarihinde xaty tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 10 Jan 2018, 20:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya bunlar tek mevsimlik o yüzden pek sıcak bakmıyorum, 300 küsür buna verene kadar 200 daha katar dört mevsimlik çift kişi olanlarından alabilirim. (amazondan getirtmeye daha ucuz tabi grinning smiley)

sadece bahar ve yaz için muhtemelen arpenaz 3+ alıcam, çift bagajlı havanlandırmalı falan. 200 lira bi şey o da. kurulumu da 5 dakkalık bir şey, yormuyor.

(amacım, idare edecek ucuz yollu ikinci el temiz bi şey alayım, o yüzden buraya açtım.)
Üye
ID § 10 Jan 2018, 21:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
biz sonbaharda isviçrede dağın tepesinde kaldık tüm gece de yağmur yağdı bi sıkıntı yaşamadık. uyku tulumları da husky magnum idi. sabah kalktığımızda 5-7 derece falandı işte.

her gece yer değiştirdiğimiz için böyle pratik oldu bizim için.
Üye
ID § 10 Jan 2018, 21:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gece - görmüştür muhtemelen, iyi üşümemişsiniz. magnum -15 dimi?

Üye
medal 1k
ID § 10 Jan 2018, 21:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ikinci el cadir hic mantikli degil, kampin ortasinda delik vs. gordugun an yapacak hic biraeyin yok. Paraya kiyip northfacein iki kisiliklerinden al omur boyu kullan.
Üye
ID § 10 Jan 2018, 21:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
northface'e kadar gerek yok ya husky gayet yeter ama decathlon da denildiği kadar iyiyse denenebilir, en kötü satarsın festival öncesi

Üye
ID § 10 Jan 2018, 22:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi biz kasımda karfur çadırında kaldık. Uyku tulumlarımız kaliteliydi. Çadırın zaten sıcak tutma fonksiyonu yok, su geçirmesin yeter. Uyku tulumuna yapın esas yatırımı.

Es deli külek bu günü apar,
O öten ömrü yeniden gaytar.
Üye
ID § 10 Jan 2018, 23:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
+1

evet magnumlar -15, sadece iclikle yattik hatta rahatti yani.
Üye
medal 1k
ID § 11 Jan 2018, 00:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben bimden 24 tlye cadır aldım. Yaz için gayet uygun. Geçen yaz kullandım baya iş gördü. Çok yıprandı tabi, seneye de idare eder sonra atarım. Yazın kullancaksan en ucuzunu al geç.
Üye
medal 1k
ID § 11 Jan 2018, 00:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
xaty
northface'e kadar gerek yok ya husky gayet yeter ama decathlon da denildiği kadar iyiyse denenebilir, en kötü satarsın festival öncesi
ikisini de kullandim.
Husky uzun omurlu, olmasi gerektigi gibi normal kurulumlu cadir, dayanikli.
Decathlon'un 15 saniyede kurulan modeli de f/p olarak cok cok iyi ayrica pratik. 3 mevsim cadir Turkiye'de kamp yapan biri icin son derece yeterli. Hayir ben Kars'a gidecegim diyorsaniz bilemem tabi.

Decathlon'u kullandigim ilk gun resmen firtinaya denk geldik. Sabaha kimsenin cadiri kalmamisti. Boylece ruzgara dayanikliligindan tam gecer not aldi benden.

Bu iki marka da temiz kullanildigi takdirde uzun yillar dayanir.

One reads alone, even in another's presence.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 11 Jan 2018, 01:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Biyerde gördüm çadırın içinde baya ayakta durabileceğin kadar yüksekti tavanı. Genişti de. Heralde çok yer kaplıyodur dedim toplanınca, benim decathlon çadırın yarısı kadardı çantası. Andoutdoor du markası galiba sonra aradım bulamadım.

nişabürek
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 11 Jan 2018, 11:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
razzRaziel
2. el kasma bence şunu al geç mis gibi. 15sn'de falan kuruluyor baya da kaliteli bende var.

[www.decathlon.com.tr]

ha bu kadar karizmatik olmasın diyosan standart renklisi var daha da ucuz.

bundan var, tavanı basık ama içi yeteri kadar geniş. 3 kişi de uyumuşluğum var bunda.

arkada havalandırması var. bunun rahatlığına alıştıktan sonra, başka çadır kullanamam artık ben.

ilkbaharda sonbaharda tulumla gayet iyi idare ediyor. kışa uygun değil tabisi de

😎
Üye
medal 1k
ID § 11 Jan 2018, 15:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
forclaz ve arpenaz 3+ konusunda ne diyorsunuz? ya bi de katlarken çok yer kaplamasın istiyorum. hepsi tek sırt çantasıngibi olsun bitsin. o 3 saniyelik olanlara falan baktım da biraz büyükce ve ergonomiden uzak şekilde kalıyor
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum