[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati-Do / Pazar Alanı (İkinci El)
|-- |-- |+ [Alınık] Ucuz Gaming Desktop...
Yazar RSS Konu: [Alınık] Ucuz Gaming Desktop {642}
  [ A ]
Üye
ID § 25 Dec 2017, 18:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ahali, 1500 TL ye kadar bir küçücük bütçem var. Oynamak istediğim en sağlam oyun Witcher 3 çalıştıracak bir makine arıyorum. Satmak isteyen varsa PM veya buraya yazabilirsiniz.

www.zoneesports.com
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 25 Dec 2017, 18:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ps4 bulursun abi o paraya? 1500’lük pc’den daha iyi çalıştırır Witcher’ı da diğer oyunları da.

önemli olan yeşil mercimek
Üye
ID § 25 Dec 2017, 19:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Doğru diyorsun ama hmm nasıl desem yani kriz başlatmak istemem ama konsola hayır smiling smiley Hep PC kullandım ben.

www.zoneesports.com
Üye
ID § 25 Dec 2017, 21:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben de senin gibiydim. ama fps oyunları hariç her şeyde ps4 çok daha rahat. oyunlar da ucuz. fps yetemiyorum. bilgisayarı sadece internet için kullanır oldum.

önemli olan yeşil mercimek
Üye
ID § 25 Dec 2017, 21:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bende var ama witcher 3 çalıştırmaz heralde tongue sticking out smiley

i5 4670k
hd 7850
8 ram
ips monitör

falan

huu.
Üye
ID § 25 Dec 2017, 21:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
valla abi kıydım paraya bi ps4 pro aldım rahatlığı inanılmaz. pc yi upgrade etme kafasındaydım ama vazgeçtim sanırım artık. bi pubg bi cs oynuyorum ztn pc de sırf. geri kalan herşey için artık ps sanırım.

#YENİDENFENERBAHÇE
Üye
ID § 25 Dec 2017, 21:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sorun şu ki bende en çok FPS oynuyorum, o kolla hayatta yapamam o oyunları sad smiley

@Figh: hocam biraz detaylı ayzar mısın anlamadım o konfigi.

www.zoneesports.com
Üye
medal 1k
ID § 25 Dec 2017, 22:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gamepad'le oto-aim açmadan fps oynayabilen insanlara büyük saygım var.
Üye
medal 1k
ID § 25 Dec 2017, 23:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bende geçen ay ,işten vakit kalınca fps oynamak için şöyle birşey aldım.İstediğimi oynatıyor, zaten az kullanıyorum .Cs go ,battelfield 1 gibi sayılı bir kaç oyun için işimi görüyor.

A320m DsAm4 ddr4 anakart
Corsair tek slot 8 gb ddr4 ram
Amd Am4 950 7th işlemci
Hi level 120 gb ssd + 300 gb hdd
Hd 7870 2gb 256 bit
Benq 22'' led monitör aldım.

İyi diyemem ama, tam bütçe dostu az kullanan bana yetiyor .Senin totalin kadar birşey tuttu.
Üye
ID § 26 Dec 2017, 00:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
@Lithran : Konfig'i doğru anladım mı diye yanlarına anladığımı yazıyorum. Bir bakar mısın doğru mu? (donanımdan fazla anlamıyorum)

A320m DsAm4 ddr4 anakart - "DDR4 slotlu Anakart"
Corsair tek slot 8 gb ddr4 ram - "ok bu ramsmiling smiley"
Amd Am4 950 7th işlemci - Bu AMD işlemci i5 veya ,7'den hangisine denk geliyor aşağı yukarı?
Hi level 120 gb ssd + 300 gb hdd "ok SSD ve HDD"
Hd 7870 2gb 256 bit - "Bu ekran kartı ne anlamadım."
Benq 22'' led monitör aldım. - "Ok bu da monitör."

Bir de nereden aldın?

www.zoneesports.com
Üye
medal 1k
ID § 26 Dec 2017, 00:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
N11 de uygun fiyatlara topladım .Sadece ekran kartını letgodan aldım.İşlemci 4 çekirdekli ama i5 i7 nin hangi serisine tekamül eder pek fikrim yok.Sadece iş görür bir pc ,ihtiyaç olursa işlemci, ekran kartı takılıp desteklesek biraz daha iyi olabilir.

notgrinning smileyaha geçen ay ,bu paraya ne alınır abiler diye konu açmıştım.şimdi tavsiye veriyormuş gibi olunca, kendi halime bi sdfdsf dedim.Benim gibi donanım fakirinden de anca böyle bir deskop çıktı işte grinning smiley

Aha fakir topiği ağam

Donanim fakiri

1 defa güncellendi. Son güncelleme 26/12/2017 00:22 tarihinde Lithran tarafindan yapilmistir.
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum