[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati-Do / Pazar Alanı (İkinci El)
|-- |-- |+ satılık vape mod & ato...
Yazar RSS Konu: satılık vape mod & ato {3631}
Syf: ««/ 5 »»   [ A ]
Yaz Aşkı
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 06 Mar 2018, 14:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben 250ye alcakitm bunu fiyatı dustuyse hipsterligim kabul etmez mlsf

-Deno- : sana bal döker yalarım
Red : bazı sahneler var kadının her yerini yalıyosun
pekaziz : Dilleyerek alıyorum ben yumurtayı.
Üye
medal 1k
ID § 16 Mar 2018, 22:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Selam bir türlü alışamadım vape olayına, daha doğrusu düzgün likit getirtemediğim için yerli likitlere de girmedim hiç elimdekilerı satıyorum. Hepsini çok az kullandım, en fazla kullandığım ijust s mod ve serpent mini'yi attım zaten bunlar hiç kullanmadıklarım & az kullandıklarım.

Hepsinin kutusu var.

Smok Stick V8 kit Carbon Fiber EDİSOYNU

Bir tane 0.15 coil var içinde diğer coili tankı doldurup bir kez kullandım sevemedim niyeyse likitten olsa gerek. Full kutu var ama şarj kablosu nerde bilmiyorum

100 TL

Serpent SMM (Suck My Mod ile Wotofo'nun ortak ürünü RTA)

Çok güzel single RTA. Serpent Mini'den sonra bunu deneyeyim diye aldım, Smok V8 den çok bunu kullanmışımdır. 10-15 kere falan doldurdum tankı.

60 TL

iJust S Tank'ı

Kit olarak almıştım ama modu kendi kendine ateşledi bir gece tırsıp attım modu tank kaldı sdf.

Smok V8'in tankı gibi bunu da çok az kullandım maks 3 kere falan doldurmuşumdur.

Bu çok para etmez diye düşünüyorum 20 tl'ye vereyim?

Eleaf iStick 20W box mod

İlk vape modum buydu, 1 ohm'dan aşağısını desteklemiyor eski alet biraz ama sıkıntısı yok herhangi bir tane. O yüzden

40 TL?

fiyatları FT'ye bakıp düşürerek girmeye çalıştım. fazla girdiğimi düşündüğünüz varsa söyleyin ona göre şey ederiz.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 16/03/2018 23:01 tarihinde paradoksalkedi tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 16 Mar 2018, 23:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ha bir de 3 tane falan curo coiler, 30 ft 24 & 26 ve 28 GA Kanthal tel var. Bir tane de 28 GA SS 316L var. Yanında da şundan 2 paket fiberfreaks pamuk var: [www.fasttech.com]

bunları da toptan 20 TL'ye falan bırakırım Ankara'da isteyen olursa kargoya değmez sanırım.
MTG Turnuvası 1.si
ID § 16 Mar 2018, 23:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben de 0 şunu satıyorum 60 tl. 0 dedigim fire button'una 20 kere basmamışımdır.

[www.fasttech.com]
Üye
ID § 17 Mar 2018, 07:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
v8 3000 mah olan versiyon mu?

şehir?

alayım ben/ ankaraymış akşam mesaj atayım

huu.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 17/03/2018 07:26 tarihinde Figh tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 17 Mar 2018, 14:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
3000 mah evet
Üye
ID § 17 Mar 2018, 21:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
alıp alıp satıyorum hep, antalyadayım, sence alayım mı? fads

huu.
MTG Turnuvası 1.si
ID § 17 Mar 2018, 21:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
al
Üye
medal 1k
ID § 18 Mar 2018, 10:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Elimde yosta livepor 160 siyah mod kutulu eksiksiz.Expromizer v3 fire var 0 gibi.2 adet pil .
Dunya kadarda likit var.Alan olursa uygun bir fiyata verebilirim.Orjinal herseyi eksiksiz miss gibi.
270 tl ye verebilirim. Expromizeri alali 3 gun olmadi 215 tl verdim.
250 ml kadarda likit var ,gelis fiyatina verecegim.buyuk ihtimal birakacagim ecig isini artik.Dusunen olursa foto moto atarim ozelden .İade hakkiniz her zaman var.Curuk mal satmiyorum
Üye
medal 1k
ID § 19 Mar 2018, 18:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yarın çomar forum ve facebook gruplarına +50 liradan koyacağım ürünleri almak isteyen varsa diye önce buraya attım ama pek ilgilenen yok sanırım.
Üye
ID § 19 Mar 2018, 18:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Discord'a yazsana
Üye
ID § 23 Mar 2018, 14:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Atolar ne durumda satıldımı, tsunami falan orjinalmi, klon varmı indirim yapacanmı. Görüşelim lütfen.
Üye
ID § 25 Mar 2018, 19:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bende de satılık vtc mini ve goblin v3 mini var. ikiside siyah renk kozmetik olarak temiz. ikisi 150 tl
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Mar 2018, 20:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
traptorex
Atolar ne durumda satıldımı, tsunami falan orjinalmi, klon varmı indirim yapacanmı. Görüşelim lütfen.

son mesajımda duranlar yazıyo, tsunami gitti.
indirim yapılmış hali zaten bunlar.

bnet: bonesoul#2655
steam: raistlinthewiz
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Mar 2018, 20:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
satış yapacak arkadaşlar rica ediyorum kendi başlıklarını açsınlar böyle çok karışıyor ortalık.

bnet: bonesoul#2655
steam: raistlinthewiz
Syf: ««/ 5 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum