[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati-Do / Pazar Alanı (İkinci El)
|-- |-- |+ Alınık Kanser LoL EU West Hesabı...
Yazar RSS Konu: Alınık Kanser LoL EU West Hesabı {657}
  [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 13 Jul 2017, 20:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Selam. Çok skin falan olmasına gerek yok, oynanabilir kadar rune page falan ve hero olan hesap arıyorum çok pahalı olmayan. Casual arada atıyoruz ama Türkiye serverında çoluk çocuk ile atmak istemiyorum.
Üye
ID § 14 Jul 2017, 14:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Üye
medal 1k
ID § 14 Jul 2017, 20:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Random sitelerden değil de pati içinden almayı tercih ettiğim için (varsa birinde tabii) açtım konu. Yoksa uğraş dur gerek yok.
Üye
medal 1k
ID § 09 Aug 2017, 12:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yok mu ya hiç kıyıda köşede hesabı olan
Üye
medal 1k
ID § 09 Aug 2017, 23:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
5 kişi değilsen lol her serverda kanser. zaten oyunun kendisi leş komüniteye gelene kadar.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 09/08/2017 23:36 tarihinde Promenader tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 10 Aug 2017, 06:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sizi gerçek kanseri tatmak için rankedda sadece solo queue yapabildiğin, carry diye bir rol olmadığından oyunu kendin taşımanın mümkünatının olmadığı hots'a davet ediyorum.

*ötünde sorun olan adamın dünya malında gözü olmaz.
Üye
ID § 13 Aug 2017, 01:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bende bir hesap var ama skinli mkinli bayagi. Istersen ozelden msaj at istersen buraya yaz ne kadar vermeyi dusunuyorsun?

www.zoneesports.com
Üye
medal 1k
ID § 13 Aug 2017, 16:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ö.m. attım ama fiyat cezbetmedi galiba grinning smiley pahalı bir şey aramıyorum ya herolar şekilli gözükmese de olur hero olsun yeter bana.
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum