[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati-Do / Pazar Alanı (İkinci El)
|-- |-- |+ Satılık Juul...
Yazar RSS Konu: Satılık Juul {908}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 04 Jul 2017, 16:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
von earl, cync ve myjet denedim ama nikotin tatmin etmiyo onlarda sigara gibi. boğazda, ciğerde o etkiyi vermiyo. eşek gibi alet taşımak istemeyip buhar çıkarsın yeter diyen insan için iyi aletler sadece.

juul bildiğin sigaradan hiç farkı yok içim ve nikotin tatmini için.

hatta juuldan 4-5 nefes üst üste alırsan nikotin bildiğin sersemletiyo insanı. el ayak boşalıyo o derece smiling smiley

edit: bo tc siparişi verdim, önümüzdeki hafta çarşamba perşembe elimde olur. onla ilgili yorumlarımıda yazarım yine buraya ama youtubedan reviewlara baktığım zaman diğerlerinden iyi ama juul gibi değil deniyor genelde.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 04/07/2017 16:43 tarihinde Pasha tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 05 Jul 2017, 14:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
satıldı
Yörünge Disi
ID § 05 Jul 2017, 15:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sonraki podlari nereden temin ediyorsun?

bir de bunun icin "0 dk'da bir 2 nefes yetiyor." demissin. normal sigara gibi lonk lonk (kac nefes varsa artik) cekerse kullanan etkileniyor mu? sorun yasanir mi?

babama alayim diyorum da sigara icmesin.
(senin satman dert degil benim icin, nereden aldigini soylersen oradan siparis gecerim eve)

1 defa güncellendi. Son güncelleme 05/07/2017 15:14 tarihinde dasaaa tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 05 Jul 2017, 15:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
lonk lonk içemez abi, nikotin fazla gelir sersemletir. ilk aldığımda oyuncak gibi çekiyodum ama bi hafta içinde alışıyosun olayına.

pilot, hostes arkadaşlar sürekli gidip geliyor amerikaya. onlardan rica ediyorum getiriyolar hem makineyi hem podları. kendim senede 2-3 kere gidiyorum, sorun olmuyor tedarik yani.

amerika harici bir yerden alamazsın malesef ve yurtdışına da göndermiyorlar.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 05/07/2017 15:21 tarihinde Pasha tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 05 Jul 2017, 15:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bo tc'yi nereden siparis vermistin?
Üye
medal 1k
ID § 05 Jul 2017, 16:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
14 yaşından beri sigara içen ve 24 sene içtikten sonra 6 sene önce bıraktım, günde 3 paket içerken.
Beyinde olayı bitirmedikten sonra vaporizer bir işe yaramaz.

İlla nikotin ihtiyacınız var ise , nikotin sakızı çiğneyin daha çok işe yarar.
Nicorette yi tavsiye ederim. Benim çok işime yaramıştı 2 ay kadar çiğnedim, her sigara canım çekişinde sakızı çiğnedim. 2 ay sonra onu da attım bitti. 6 yıldır da ne sigara çekti canım ne başka bir şey.

Hayatını yaşa
Yörünge Disi
ID § 05 Jul 2017, 16:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bizimkilere sakizi gec nikotini ciger icinde bir unite ile dogrudan versen bile bence birakmak istemezler. onemli olani birazcik azalttirabilmek falan diye umuyorum.

sen kac yasindasin ya 14+24+6=44!!!!! 40 eettttiii

1 defa güncellendi. Son güncelleme 05/07/2017 16:13 tarihinde dasaaa tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 05 Jul 2017, 16:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
dasaaa
bizimkilere sakizi gec nikotini ciger icinde bir unite ile dogrudan versen bile bence birakmak istemezler. onemli olani birazcik azalttirabilmek falan diye umuyorum.

sen kac yasindasin ya 14+24+6=44!!!!! 40 eettttiii

Sende hafiyelik var galiba smiling smiley

evet 44 yaşındayım.

Hayatını yaşa
Üye
medal 1k
ID § 05 Jul 2017, 16:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu aletleri almaktaki amaç sigara ve türevlerini tamamen bırakmaksa zaten yanlış.

kokusunu, ağızda bıraktığı kötü tadı, yanında gelen zilyon tane kimyasalı almadan verdiği hazzı alabilmek olmalı. öbür türlüsü anca kendini kandırmak olur zaten smiling smiley

edit: tabii ev içinde de içiliyorsa ev halkı içinde baya rahatlatıcı smiling smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 05/07/2017 16:38 tarihinde Pasha tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 05 Jul 2017, 16:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
valla ben onlari kandirayim da az icsinler biraz smiling smiley birakma olmaz.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 Jul 2017, 17:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
belli de olmuyor, orta vadede sureki kullanimda ozellikle nikotin dusurseniz, nikotin bagimliliginizin azalmasina faydasi da oluyor.

bnet: bonesoul#2655
steam: raistlinthewiz
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum