[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati-Do / Pazar Alanı (İkinci El)
|-- |-- |+ SATILIK: Razer Blackwidow Chroma Tournament Edition...
Yazar RSS Konu: SATILIK: Razer Blackwidow Chroma Tournament Edition {257}
  [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 04 Jul 2017, 09:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Merhaba.

Kendi kullanmakta olduğum Blackwidow Chroma Tournament Edition klavyeyi (numpad'i olmayan versiyon) satmayı düşünüyorum.

500 TL

Satma amacım yeni klavye almayı düşünüyor olmam. Mekanik ancak sessiz switchli bir klavye almayı düşünüyorum. Elimde de zaten eski Deathstalker var. Satış yapmadan alırsam ev klavye çöplüğüne dönüşecek.

Teşekkürler.

aaa geda lidibidi cengizhaan
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 04 Jul 2017, 13:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2 sifir fazlaysa alayim

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 04 Jul 2017, 13:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
0 ı 540 lira

[www.amazon.de]

250 lira + 1 kutu algida maraş dondurması veririm

420 defa güncellendi. Son güncelleme 20/04/2017 04:20 tarihinde GONDARCENGIZ tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 04 Jul 2017, 13:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
olm ben gene götümle okumuşum benim sattığım chroma değildi. sorry op.

karaktersiz
Üye
medal 1k
ID § 04 Jul 2017, 14:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
amazon.de güzel fiyatlıymış vergisin shippingsiz geliyorsa. Aynı sitede 4 adet kullanılmış bulunuyor 490 seviyelerinde. 10 TL amazon güvencesi olsun 10 TL'de farktan 10'da ben koydum fiyat 470 TL olsun.

Peripheral satışı alıcısı zor oluyor. İlgilenen olursa ÖM'den yazsın duruma bakalım.

Heves eden birine gider ancak zaten. Yoksa belirttiğim gibi el mahkum kullanmaya devam edicem, ihtiyaç değil ikame edebilmek için satıyorum.

aaa geda lidibidi cengizhaan

4 defa güncellendi. Son güncelleme 05/07/2017 13:31 tarihinde CthuLhu tarafindan yapilmistir.
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum