[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati-Do / Pazar Alanı (İkinci El)
|-- |-- |+ Dark'ın figür, kart, ıvır zıvır dükkanı...
Yazar RSS Konu: Dark'ın figür, kart, ıvır zıvır dükkanı {25961}
Syf: ««/ 34 »»   [ A ]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 05 Jun 2014, 00:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Forum içinde sağda solda defalarca konusu geçti, burası genel topic tarzı bir şey olsun.

www.kaptanpanda.com

Buradan ürünleri alabilirsiniz. Şimdilik 32-33 parça ürün var. 2 hafta sonra NECA ve Dark Horse ürünleri gelecek işte Game of Thrones'tan Team Fortress'a kadar çeşitli figürler vs. var. Ön siparişlerle birlikte bu ay sonuna kadar tahminen 80'e çıkar.

Özellikle anime figürleri konusunda patiye yardımcı olmaya ve ürün getirtmeye çalışırım. Hani zaten istediğiniz bir şey olursa burada konuşulur ya da ÖM ile rahatsız edebilirsiniz. Onun dışında figür vs. geyiklerinde de bilgim yettiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.

Sitede ödeme yöntemi olarak havale, paypal ve tek çekim kredi kartı var. 1-1.5 aya World ailesine girerim diye tahmin ediyorum, taksit olarak. GittiGidiyor'a da ürünleri koyuyorum ama komisyonu %5 oranında fiyata yansıyor. Yine de taksit ve avantajlı kargo fiyatı yüzünden GG tercih edilebilir.

Figürlerin yanı sıra Magic the Gathering'in hemen hemen her çeşit ürününü uygun fiyattan da temin edebilirim.

Sitede ayrıca her alışverişinizde, tutarın %2.5'u kadar puan alıyorsunuz. 50TL'ye varınca otomatik olarak hediye kuponu oluşturuluyor ve 75TL üstü alışverişlerinizde kullanabiliyorsunuz. Ayrıca her yeni üyeye hoşgeldin olarak min 50TL ve üstü alışverişte kullanması için 10TL'lik indirim hediye çeki de veriyoruz. Bunu kaldırmayı düşünüyoruz aslında da işte şu aralar olursanız hesabınız da bulunsun.

Onun dışında bir şey yok işte, site tasarımında da halen eksiklikler var ama onu da yavaş yavaş yapmaya çalışıyorum. Bir de sistem yüzünden tasarım harici şeylere pek elleyemiyorum o biraz can sıkıcı ama olsun idare eder smiling smiley

Şimdilik bu kadar, dursun bu kenarda

1 defa güncellendi. Son güncelleme 05/06/2014 00:54 tarihinde DarKRideR tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 05 Jun 2014, 00:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
first

hayırlı olsun

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time
Yörünge Disi
ID § 05 Jun 2014, 01:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hayirli olsun abi, Allah utandirmasin.

Begendim Facebook'tan, sayfayi buraya da linkle ben beceremedim

Dinleyin ulan develer.
TW
ID § 05 Jun 2014, 01:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Xenus
first

hayırlı olsun

teşekkürler hacı grinning smiley

Alinti
Theridone
Hayirli olsun abi, Allah utandirmasin.

Begendim Facebook'tan, sayfayi buraya da linkle ben beceremedim

sağolasın abi, taa geçen seneden konuşuyorduk anca kısmet oldu grinning smiley Gümrük vs. kötü başladık şimdilik amatörlüğe ama bakalım.

https://www.facebook.com/kaptanpanda
https://twitter.com/kaptanpanda

Instagram ve Youtube hesapları da gelecek. Youtube kanalında figürler için detaylı inceleme videoları düşünüyorum. En olmadı işte bazı koleksiyoner var takip ettiğim, konuşup izinli bir şekilde alt yazılı vs. incelemelerini koyacağım.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 05/06/2014 01:18 tarihinde DarKRideR tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 05 Jun 2014, 01:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
İletişim Bilgileri
Yetkili Kişi : Hasan Ozan Fırat
Yazışma Adresi : D-100 Karayolu Cad.

Kaptan stabbin olmasın

2 defa güncellendi. Son güncelleme 05/06/2014 01:27 tarihinde stormeagle tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 05 Jun 2014, 01:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sdfsdf iyi hatırlattın, depo adresi de yazmam gerekiyor.

Firma adresini ofis ve deposu farklı yerlerde olanlar için Yazışma adresi olarak belirtmek gerekiyormuş. Ya da Ofis adresi de olabiliyor da 3-4 ay daha evden çalışacağım için gereksiz davet çıkarmak olur dedim. Orada bulunmayacağım bile asdfsd

D-100 Karayolunu diyorsan AVM orası yapacak bir şey yok sad smiley E-5 kenarında güpgüzel bir yer asdf
TW
ID § 05 Jun 2014, 02:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yakisikli adam maskesi var mi?
TW
ID § 05 Jun 2014, 03:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

bundan var.
TW
ID § 05 Jun 2014, 03:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ondan bende de var.
Üye
ID § 05 Jun 2014, 03:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hayırlı olsun demeye geldim kaçıyorum.
istediğim şeyler var ancak önce okulu bitirip kendi evime geçmem gerek, öğrenci evinde piç olmasınlar
Üye
ID § 05 Jun 2014, 08:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hayirli olsun isimiz dusecek sana illa

Bu arada site tasarimi jhg sanirim tam adini hatirliyamadim ordan arak gibi geldi bana adamlar sikinti cikarmasin
Üye
medal 1k
ID § 05 Jun 2014, 08:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Buz kalıpları süpermiş alırım ben onlardan.

akirafes:"Devlet, Hükümet farklı şeyler."
TW
ID § 05 Jun 2014, 09:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hayırlı olsun. kutu oyunları getirirsen tutar diye düşünüyorum. tr ye gelmeyen çok fazla güzel oyun var malum. heleki orjinal diliyle gelen yok.
Üye
ID § 05 Jun 2014, 09:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
başbakan erdoğan ve polat alemdar action figure getirseniz YOK SATAR. bu benim en sağlam iş fikirlerimden ama başbakan elde oyuncak olmuş, polata lisans parası vir falan diyip bir haftaya temizlerler diye yapmıyorum.
Üye
ID § 05 Jun 2014, 09:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
peki abi fiziksel bir dükkan da var mı, girip alabileceğimiz falan. sizin işler tutmayıp kapanana kadar bir gezelim alacağımızı alalım...
Syf: ««/ 34 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum