[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati-Do / Pazar Alanı (İkinci El)
|-- |-- |+ Satılık Gameboy Color + Oyunları...
Yazar RSS Konu: Satılık Gameboy Color + Oyunları {1299}
  [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 15 Nov 2003, 21:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Turuncu ve şeffaf olan gameboy colorımı satıyorum. Gayet temiz kullanılmış,ben şahsen Türkiye'de bu renkte bir gameboy daha görmedim,zaten kurada yedigünden kazanmıştım.
Yanında ise oyun veriyorum
Rainbow Six
International Super Soccer
Ready to Rumble
Driver
The Mask of Zorro
The Legend of Zelda

gibi oyunlarım var satılık.eğer ilgileniyorsanız [email protected] veya 137100623 numaralı icqdan bana ulaşabilirsiniz.[hline]MeTallica
bi gün şu gitarı sökecem kararlıyım!
Üye
medal 1k
ID § 20 Nov 2003, 16:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
fiyat olarak gameboy+tüm oyunlar 70 MİLYON!!!
hala daha pazarlık yapabilirim çok uygun fiyatlar çok![hline]Gitar Nubisi
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 22 Nov 2003, 05:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
diğer oyunları da saysana belkim alırım smiling smiley[hline]Nefret Ederim: Petek Dinçöz, Harry Potter, Electronic Arts
Hastasıyım: Şebnem Ferah, Wolverine, Blizzard
Üye
medal 1k
ID § 22 Nov 2003, 11:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
diğerleri bitek pokemon kaldı grinning smiley
daha vardı bişiler ama sattım onun için yazdıklarım + pokemon var bitek.[hline]Gitar Nubisi
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 23 Nov 2003, 15:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
özelliklerini say say heveslendir beni..

bayramda iyi para kaparsam senden alırım..[hline]Nefret Ederim: Petek Dinçöz, Harry Potter, Electronic Arts
Hastasıyım: Şebnem Ferah, Wolverine, Blizzard
Üye
medal 1k
ID § 28 Nov 2003, 17:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gameboy turuncu ve şeffaf..eski gameboy oyunlarını da reklendirerek çalıştırabiliyor. oyunlar ise rainbow six zaten bilirsin çok güzel bir operasyon oyunuçatışmalar vs. zelda adventure gibi birşey adventure/arcade karışımı. driverda ister görevler yapıyorsun mafianın elemanı olarak ister şehirde normal turluyorsun (araba). haraç vermeyenlerin dükkanlarına adam götürmek gibi hoş görevleri var.International soccer ise gayet güzel bir oyun,tüm ülkeler var türkiye dahil futbol oyunu işte..[hline]Gitar Nubisi
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum