[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati-Do / Pazar Alanı (İkinci El)
|-- |-- |+ Satılık Ps1 ve hediyeleri...
Yazar RSS Konu: Satılık Ps1 ve hediyeleri {956}
  [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 12 Nov 2003, 12:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ps1 modeli 9200 tek analog kol tek memory card öle fazlada oyun yok 25 oyun civarında sanırım ama aralarında medal of honor,metAL gear solid,driver2 ve tüm winning serileri yer almakta hatt ıss pro 4 bile smiling smiley bunlarda kampanya dahilindeki ürünler 1 haftalık bir cdPlayer + phılıps cd çalarlı müzik seti + 37 ekran tv + sıfır kutulu sony video çift kafalı + 14 vestel monitör isteyene 17 vestel'de verilebilir fiyat farkıyla tabi smiling smiley) mouse + klavye hepsi birlikte monitörü 14 olanı seçtiğinizi düşünerek = (575.000.000 TL) monitör 17 olursa 650.000.000 olur ancak monitör 1 aylık garantisi devam ediyor
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 12 Nov 2003, 12:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sırf ps1 ve 25 oyunu olursa?
üstüne sega saturn ve 8 oyunu verirsek?[hline]Bonecrusher: Hadi bira içmeye gidelim.
Eagleeye: Olmaz, henüz çok gündüz.
Üye
medal 1k
ID § 13 Nov 2003, 12:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kusura bakma ama benim amacım elimdeki konsolu çıkartıp ps2 almak sen ise sega saturn vereyim demişsin herhalde ps'yi satamıyoken onu nasıl satarım sen düşün tongue sticking out smiley
Üye
ID § 13 Nov 2003, 12:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
satmana gerek yok bedava veririm ps1'i alırsam tongue sticking out smiley[hline]Bonecrusher: Hadi bira içmeye gidelim.
Üye
ID § 14 Nov 2003, 06:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Fiyatlarını ayrı ayrı verirsen daha iyi pazarlık şansı bulursun sanırım. Hepsini bir arada almak isteyen az kişi çıkar.

Beklemedeyiz winking smiley[hline]Life is just a dream.
Üye
medal 1k
ID § 14 Nov 2003, 07:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben oraya göz kararı bişiyler yazdım ne nedir değildir de piyasının içinde değilim ancak almak isteyen çıkarda buna bukadar veririm derse olabilir bonecrusher'ın yaptığı gibi tongue sticking out smiley ps'i yalnız almak istiyosan konsol satan yerler 80 milyona alıyolar ben de sana 90'a vereyim smiling smiley bonecrusher yok ben illa sega saturnumu verecem dersen biraz beklemek lazım derim smiling smiley
Üye
ID § 14 Nov 2003, 07:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
25 oyun içinde neler var hmmm smiling smiley[hline]Bonecrusher: Hadi bira içmeye gidelim.
Üye
medal 1k
ID § 14 Nov 2003, 07:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
turkiyede olsam satardim be bonecrusher ben boyle bi forumda acmistim zamaninda niye istemiyodun o zmn beah tuh..

yazin gelirsem satarim heh smiling smiley[hline]-->Four String Magic<--
baydim
Üye
medal 1k
ID § 14 Nov 2003, 11:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
falla fazla bişiy yok ama önemliler diyebilirsek 3-5 tane winning serisi arkadaşlarda olanları da alırsam tüm seriler, driver 2, metal gear solid,tarzan(benim favorim),medal of honor,vrally,grand turismo2,colin mcrae rally ne bilim ben fifa nba falan var işte 25'de tahmini bi rakam dı 30 da olabilir 20'de ama 20'den az olmadığı kesin smiling smiley kutusu duruyo atmadım hehehe
Üye
medal 1k
ID § 15 Nov 2003, 06:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abı bunların hepsini biarada nası alalım be oha smiling smiley
ayrı ayrı versene fiyatları tongue sticking out smiley[hline]Mr. Molko
I'm a man, a liar, Guaranteed in your bed, I gotta place it on the rack
Got a place inside it
Üye
medal 1k
ID § 15 Nov 2003, 07:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
nebilim işte ben dedim hepsi bir arada daha iyi gelebilir dedim tongue sticking out smiley ama almak istediğiniz söyle cihazı yazın bende onun fiyatını yazıyım.

Video = 60.000.000 TL hiç kullanılmamış olmakla birlikte(2-3 kullanım onlarda düğün kasetleri falan)(Sony')dir kendisi smiling smiley

Disc Man 45.000.000 TL markasını hatırlamıyorum ancak 2 hafta falan oldu alalı.

14' monitörü sattım smiling smiley[hline]hasanSemre
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum