[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Gezdim Tozdum
|-- |-- |+ Portekiz'e Ucuz Uçak vs....
Yazar RSS Konu: Portekiz'e Ucuz Uçak vs. {425}
  [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 13 Sep 2017, 18:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Önümüzdeki bir yıl içerisinde Portekiz'e bayağı sık gidip gelme ihtimalim var da, kendi cebimden ödeyeceğimi göz önünde bulundurursak en hesaplı nereden bulabilirim uçak biletlerini?

1200 1300 liradan aşağı bilet yok skyscanner'da falan, onlar da aktarmalı, 10 saat sürüyor sdf.

hihi
Üye
ID § 13 Sep 2017, 18:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
en ucuzu pgs'nin indirimlerini yakalayip almanya/fransa, oradan da porto olur muhtemelen, ama kendin ayarlaman lazim araliklari.

700-800 liraya geliyor kasim'da ist-paris-porto en azindan.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 13/09/2017 18:45 tarihinde Lancelion tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Sep 2017, 16:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
schengen harici bi yerden aktarma yapacaksan transit kurallarını iyi araştır.

insane yet?
Üye
ID § 19 Sep 2017, 10:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Schengen hariç aktarma yapmam herhalde de, hep bir gün kalmalı falan aktarma planları bulabiliyorum. Amsterdam üzerinden gidersem 650 700 liraya falan var yoksa. Olmadı havalimanında yatacağım QQ

hihi
Üye
ID § 20 Sep 2017, 11:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
valla gelecek sene şubat için thynin baya ucuz direk uçuşları.Gidiş dönüş 130 dolar civari
Üye
ID § 27 Sep 2017, 15:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bir kez maç, bir kez de üniversite başvurusu için gitmiştim. İkisinde de Madrid'den Ryanair ile geçtim, inanılmaz ucuz oluyor. Portekiz, Batı Afrika ve Güney Amerika için en ucuz bileti Madrid'den bulursun. Şu an mesela senin için baktım 31 Ekim'de, one-way 14 Euro. Madrid biletleri çok ucuz olmuyor ama Pegasus'ta; onu kovalayabilirsin. Aktarma yaparken artık bekleme işin fıtratında var dkfkdsf. Alacaksın starbuckstan kahveni wi-fi şifreni, 5-6 saat uyuyacaksın koltukta kapşonu çekip.

Not: Ryanair ile Madrid'den Porto bu fiyat.

Haftaya netleşir

1 defa güncellendi. Son güncelleme 27/09/2017 15:20 tarihinde BulletRide tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 27 Sep 2017, 15:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Porto yerine Selanik'e gidip geleceğim. Senelik yeşil sigorta falan yaptırıp arabaya atlar giderim artık sdlfkj. Uçak da 350 400 lira falan gidiş dönüş. Çok temiz oldu.

edit: Gerçi Porto'ya da giderim sene içinde herhalde de, artık o turistik amaçla olur. Ne kadar sapladıklarını çok dert etmem.

hihi

1 defa güncellendi. Son güncelleme 27/09/2017 15:24 tarihinde deadwoll tarafindan yapilmistir.
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum