[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Gezdim Tozdum
|-- |-- |+ Thailand (Yardım)...
Yazar RSS Konu: Thailand (Yardım) {2033}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
MTG Turnuvası 1.si
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 29 Mar 2017, 11:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Vingthor
ilgini ceker mi bilmiyorum ama benim gitmek istedigim yer koh lanta. gideyim orda dalayim istiyorum bayadir.

whale shark season'a denk geliyosa kalkin koh lantaya gidin. o olayi herkes yasamali.

Benim ceker ama bizim kılıbıkların sanmıyorum. El kadar orumceklerin arasinda kamp yapmisligim, barrier reef'e dalmisligim var avustralya'da. Asdf

O kurt olayı nedir ya asdf soğuttunuz thailand'dan. Bali'ye mi gitsek diyicem ama orasida ayni bokun laciverti denebilir.
MTG Turnuvası 1.si
ID § 29 Mar 2017, 11:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
pascalnouman
vietnama gidin illa uzakdogu kovaliycaksaniz

Sen gittin mi ? Gittiysen nereyi onerirsin.
Üye
medal 1k
ID § 29 Mar 2017, 11:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
barbu
Bana da boyle hem deniz, hem ondan baydigimizda degisik kultur vs girebilecegim, gerektiginde dalis ve snorkeling yapabilecegim. Hindistan cevizine pipet saplayip sutunu icerken ayaklarimi turkuaz renk denize uzatabilecegim bir yer lazim. Var mi onerisi olan? Pahalj olmasin ama lutfen

bali
TW
ID § 29 Mar 2017, 11:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
barbu
Ya tamam ucak dahil 6k ya kadar cikarim. Seni mi kiracagim. 7 gun 2 kisi ama

Zaten uçak 6k ediyor iki kişi grinning smiley

So long, and thanks for all the fish...
Üye
ID § 29 Mar 2017, 11:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
vietnam güzel ama taylanda göre sıkıcı gelebilir cok uzun gezmezseniz. ben kara yoluyla en kuzeyinden en güneyine gezmiştim harika bi ülke. tayland gibi türkiyeye bin basar.
tayland bence daha önce görülmesi gereken bi yer.öyle kurtmuş falan filan abartılmış ama phuket, pattaya gibi yerler de seks turizmi için gidilecek paa saçılacak yerler. kuzeyde chiang mai tapınakları reggae barları falan eğlenceli. zaten taylandın universite şehri. insanları yerlileri daha düzgün. oranın kuzeyinde pai var küçük bi köy. bungalowlar falan hosteller vs. orada fil çiftlikleri var file binmek isterseniz.
bangkok güneyinde karada bişey yok ama adalar harika. dalış yapıyorsanız koh tao. dalışta hacı olursunuz. partileyelim dersen koh phangan var. ünlü full moon party burada. karşısında koh samui var daha pahalı ve lüks otellerin oldugu bosrum gibi bi yer. koh pipi cennet.
ben en son koh chang'a gitmiştim orası da güzeldi.

verbum sat sapienti est
Yaz Aşkı
ID § 29 Mar 2017, 12:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Masticore
Alinti
pascalnouman
vietnama gidin illa uzakdogu kovaliycaksaniz

Sen gittin mi ? Gittiysen nereyi onerirsin.

ben gitmedim henuz giden arkadaslarin foto ve yorumlarindan gordugum kadariyla diger uzakdogu ulkelerine tercih edilmeli

escape : kernel ne bilmiyorum, kullanmıyorum
Red : bazı sahneler var kadının her yerini yalıyosun
Laraken : nası oyun lan bu millet karakterine giriyor?
Üye
ID § 29 Mar 2017, 12:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Rewendor
Alinti
barbu
Ya tamam ucak dahil 6k ya kadar cikarim. Seni mi kiracagim. 7 gun 2 kisi ama

Zaten uçak 6k ediyor iki kişi grinning smiley

sad smiley o zaman ben tr takilayim ya
TW
ID § 29 Mar 2017, 12:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aktarmalı uçuş falan kovalayabilirsin de, tek bilet için THY'den direkt bangkok gidiş dönüş zaten 2400-2600 civarıydı bi 4-5 ay önce ben giderken. Ben Bangkok gidiş Taipei dönüş aldım, 2800 civarı verdim galiba.

So long, and thanks for all the fish...
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 29 Mar 2017, 13:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
imamizer
Korunun.
en önemli tavsiye bu grinning smiley

hah birde ping pong show görmeden dönmeyin asdsafsdf

😎

1 defa güncellendi. Son güncelleme 29/03/2017 13:12 tarihinde KillJoy tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 31 May 2017, 15:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Fistan
vietnam güzel ama taylanda göre sıkıcı gelebilir cok uzun gezmezseniz. ben kara yoluyla en kuzeyinden en güneyine gezmiştim harika bi ülke. tayland gibi türkiyeye bin basar.
tayland bence daha önce görülmesi gereken bi yer.öyle kurtmuş falan filan abartılmış ama phuket, pattaya gibi yerler de seks turizmi için gidilecek paa saçılacak yerler. kuzeyde chiang mai tapınakları reggae barları falan eğlenceli. zaten taylandın universite şehri. insanları yerlileri daha düzgün. oranın kuzeyinde pai var küçük bi köy. bungalowlar falan hosteller vs. orada fil çiftlikleri var file binmek isterseniz.
bangkok güneyinde karada bişey yok ama adalar harika. dalış yapıyorsanız koh tao. dalışta hacı olursunuz. partileyelim dersen koh phangan var. ünlü full moon party burada. karşısında koh samui var daha pahalı ve lüks otellerin oldugu bosrum gibi bi yer. koh pipi cennet.
ben en son koh chang'a gitmiştim orası da güzeldi.

Mesaj kutun dolu.

Welcome my son.Welcome to the machine.
What did you dream?It's alright we told you what to dream.
Yörünge Disi
ID § 31 May 2017, 15:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Rewendor
aktarmalı uçuş falan kovalayabilirsin de, tek bilet için THY'den direkt bangkok gidiş dönüş zaten 2400-2600 civarıydı bi 4-5 ay önce ben giderken. Ben Bangkok gidiş Taipei dönüş aldım, 2800 civarı verdim galiba.

Parasi bir yana, nasil ucuyonuz abi o kadar saat?

Afyon'dan vekilime taze taze kaymak lazim.
Üye
ID § 31 May 2017, 15:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kız arkadaşımla tanışmadan önce 10 günlük falan bi tayland,vietnam gezisi için plan yapıyordum tek başıma. sonra tabi yalan oldu. hep içimde kalmıştır.
Üye
ID § 31 May 2017, 15:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
.

verbum sat sapienti est

1 defa güncellendi. Son güncelleme 31/05/2017 15:19 tarihinde Fistan tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum