[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Gezdim Tozdum
|-- |-- |+ Thailand (Yardım)...
Yazar RSS Konu: Thailand (Yardım) {1595}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
MTG Turnuvası 1.si
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 28 Mar 2017, 11:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Nisan sonu Thailand'a gidelim diyoruz arkadaslarla. Tamamen spontane gelisti. Nereye gitmeli,kac gun kalmali hic bilmiyorum. Eski konulari inceledim ama pek yardimci olacak bir sey bulamadim. Cetin abi'nin bangkok gezisi var (okudukca huzunlendim sad smiley ) Bir de arya'nin topic'i var ki o cok karisik.

10 gun kalicaz, phuket'e gidelim diyoruz baska nereye gidilmeli,gorulmeli?
Yörünge Disi
ID § 28 Mar 2017, 11:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bangkok da takılın 2-3 gün 2 gün (yeterli) sonra phuket ve etrafı işte. 12830912 tane guide var nette.

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '

1 defa güncellendi. Son güncelleme 28/03/2017 11:26 tarihinde bingildak tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 28 Mar 2017, 11:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bir route çıkarıp olası masrafları da yazsana sana zahmet eheh.
MTG Turnuvası 1.si
ID § 28 Mar 2017, 11:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bileti bangkok gidis phuket donus mu alicaz , bir de phuket-bangkok biletini ordan mi aliriz yoksa simdiden halletmek mi lazim
Yörünge Disi
ID § 28 Mar 2017, 11:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben phuket tarafını değil de hua hin tarafını biliyorum ama size hitap edecek bir alan değil orası (golf mekanları) ondan yorum yapamıyorum

_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
ID § 28 Mar 2017, 11:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2 gün önce geldim 1 hafta kaldım. Bangkok - Pattaya turuydu. Bangkok 2 gün yeter artar. Pattaya ise gidiş nedenine bağlı değişir.

Fiyatları çok uygun. Yarım saat taksiye bindik 10 TL tuttu inanamadım. Ama kesinlikle taksimetreyi açtırın. Bizden beterler. Sürekli turist düdükleme peşindeler. Yanına yardıma gelen kimseye inanma. Grand Palace'a doğru gidiyorduk. Bir eleman yaklaştı bugün ayin var kapalı sizi şuraya götüriyim dedi. İnanmadım ki gerçekten de kapalı falan da değildi. Ama saftirik Avrupalıları fena kazıklıyorlardır.

Yemek içmek çok ucuz. Çok iyi mekanlarda Long Island 18 TL gibi fiyatlara içtim ki güzel hazırlıyorlar. Her yer MC Donands, subway, starbucks fln. Bu kdr çok bir arada görmemiştim. Tam bir küçük Amerika olmuş.

Dil biraz sorun hiç İngilizce bilmiyorlar. Yani bu kadar çok turistin geldiği yerde nasıl olabilir aklım almadı. Ya otelde resepsiyonist bilmiyordu artık yuh dedim en son.

Bankgok'ta trafik kabus. O yüzden oteli metro yada tepeden geçen bir tren hatları var. Oralara yakın seçersen rahat edersin.
Yörünge Disi
ID § 28 Mar 2017, 11:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hava alanına inince ilk yapacağın şey turist polisinin telefonunu kaydetmek olacak. türk kafasını 2 ile çarpıp herkesi ona göre tartacaksınız. dolandırıcılıkta, yalancılıkta, haysiyetsizlikte baya başarılılar. standartı budur diye düşünmeyin. kurumsal markalar dışında hemen her yerde esneklik var. bu böyledir diye düşündüğün şeyi bastırarak çok farklı şeylere dönüştürebiliyorsun. hizmet sektöründe özellikle. iğrenç insanlar olun kısaca, iğrençlik oranın hamurunda var.

_/oo OOOOO oo` ooo ooo '

1 defa güncellendi. Son güncelleme 28/03/2017 11:48 tarihinde bingildak tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 28 Mar 2017, 13:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Korunun.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Mar 2017, 13:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Fistan mesaj atmamak için kendini zor tutuyor olmalı.
MTG Turnuvası 1.si
ID § 28 Mar 2017, 13:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bangkok - Phuket ideal gibi. (phuket) Patong beach gece hayatı guzele benziyor. Gündüzleri deniz,kum,güneş zaten.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 28/03/2017 14:03 tarihinde Masticore tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 28 Mar 2017, 13:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
döndüğünde denizini yazarsın merak ediyorum. ben hua hin de girdim de bok gibiydi akdeniz ve egeye kıyasla.

_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
ID § 28 Mar 2017, 14:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
phuket leş hiç gitme daha iyi

verbum sat sapienti est
MTG Turnuvası 1.si
ID § 28 Mar 2017, 14:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Nereye gidelim peki? Sirtimizda backpack gidemeyiz varuna gibi o bambaska bir sey. smiling smiley
Üye
ID § 28 Mar 2017, 17:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben de aralıkta phuketteydim, 6 yıl önce gitmiştim, gittikçe leş olmuş.

chiang mai thumbs up

1 defa güncellendi. Son güncelleme 28/03/2017 17:50 tarihinde jacabo tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 28 Mar 2017, 18:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bangkok ve Pattaya'ya gittim. Bangkok'a kesin gidilir, baya değişik bi şehir, hem metropol hem böyle doğu esintileri falan, baya iyi. Pattaya'ya yalnızca asyalı fanteziniz varsa, mideniz inanılmaz genişse ve gerçekten de duvarları tırmalıyorsanız gidilir, seks turizmi dışında hiç bir bok yok (seks turizmi konusunda da merkez ama cidden). Ben bizim müşterilerle gidip tiksinip kimseyle yapmamıştım, dönüşte o zamanki sevgilim ne bok yediğin belli değil diye terk etmişti, müşteriler arasında da gay diye adım çıkmıştı. Hey gidi yıllar.

Elli lira gönderin--
www.cnr0.org/abimbiliravarmibe
--
Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum