[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Gezdim Tozdum
|-- |-- |+ Los Angeles...
Yazar RSS Konu: Los Angeles {889}
  [ A ]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 08 Feb 2017, 12:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yo

Biz iki arkadaş Mart başında, 10 günlüğüne, LA`e gidiyoruz, 2 günlüğüne Vegas ve Tijuana`ya uğrayacağız, LA içinde 6 günümüz var aşağı yukarı, bir günün yarısı Six Flags de geçecek, klasik santa monica pier, greek theather, grove ve universal var tabi planlar arasında. Gideceğim restoranları da aşağı yukarı biliyorum ama daha derinlemesine çalışmadım.

Buradan gidip de, şuraya gitmeden ya da şurada yemeden geri dönersen abv diyen var mı?

Birde araba kiralayacağız tabii ki, bu konuda da tecrübe edinmiş olan varsa iyi olur. Şimdilik Mustang ve Cherokee arasında kaldık, yüksek ihtimal Cherokee olacak.
Üye
ID § 08 Feb 2017, 12:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
mustang kiralayacaksanız sikko v6 yı kiralamayın. v8 biraz daha apahalıdır ama değer.

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
Üye
medal 1k
ID § 08 Feb 2017, 12:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Universalda two-day ticket alip yaya yaya gezerseniz daha rahat olur ya da bir gunde sabah hemen girip birkac theme park haric gezebilirsiniz zaman yetmez cunku.
Camarilloda premium outlette alisveris yaparsiniz.
Santa barbaraya gidip lizards maw dedikleri yere cikmistik, yol ustunde cold spring tavernda tritip yemistim 5 dolara. Efsaneydi.
La cevresinde bu kadar biliyorum :(
Üye
medal 1k
ID § 14 Feb 2017, 21:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Üye
ID § 14 Feb 2017, 22:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.griffithobservatory.org]

olmazsa olmaz bence

bekarsanız vegas ve tijuana( gecespinning smiley sticking its tongue out ) daha çok vakit ayırmalısınız bence

sraise the pun

1 defa güncellendi. Son güncelleme 14/02/2017 22:34 tarihinde Lopeth tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 14 Feb 2017, 22:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Evet Universal Studios'a bikaç günlük bilet falan bakın bence, hatta mümkünse bi başka theme park'la birleştirin, genelde 3-5 günlük karışık paketleri oluyo. Onun dışında +1 diyeceklerim Griffith Observatory, Venice Beach'te pisiklet qeyf, Santa Monica Pier'a gidip günbatımı izlemece, ardından bi üst sokakta Cha Cha Chicken'da leş gibi tatlı acı tavuk yemece falan.

Bi de bikaç saatlik yol ve trafik çekeriz derseniz güneye San Diego'ya inip SeaWorld'e mutlaka uğrayın derim. Dönüşte biraz trafik olabilir sdf

67 YEDİ KİŞİ HUNHARCA BANLANDI - İyi forumlar.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Üye
ID § 14 Feb 2017, 22:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ulan 1 hafta LA'de kaldım, santa monica pier dışında denilenlerin hiç birini yapmamışım.
Üye
ID § 14 Feb 2017, 22:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
universal'ın biletler günlük 110 , 2 günlükler ise 130 felan

tijuana giderken san diegodan geçeceksiniz zaten, eğer meraklıysanız USS Midway var, pek güzel (eğer meraklıysanız).

Yine giderseniz phill's bbq var san diego da, iyice semirip geçebilirsiniz tijuanaya.

vegasta heart attack grill var, orada yemek yiyebilirsiniz önünden geçerseniz.

ohh yemek ohh

sraise the pun
Üye
medal 1k
ID § 14 Feb 2017, 23:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Universal Studios 30 yaş altı bence, wasteoftime. magic mountain e gidin. 1 gün yeter, hafta sonu gitmeyin. Bana yemedi, supermane binin.
TW
ID § 15 Feb 2017, 10:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eyv sucuklar, six flags sadece hafta sonu açık bizim gideceğimiz tarihlerde, mecbur öyle olacak, sıra beklemece.

Yemeklerin hepsini yiciim
TW
ID § 15 Apr 2017, 09:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben gittim, geldim bir ay oldu =) ne yedim ne yedim, tavsiye ihtiyacı olana verilir zevkle. Adamlar iyi.
MTG Turnuvası 1.si
ID § 15 Apr 2017, 12:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Tijuana'da duduklenme oldu mu
TW
ID § 15 Apr 2017, 15:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yok gitmedik, vegas`a +3 koyduk
Üye
ID § 15 Apr 2017, 15:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hong kong suz socal turu olur mu arkadaş

sraise the pun
Üye
medal 1k
ID § 01 Sep 2017, 17:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Tavsiye alirim nemnuniyetle, Venice yazisindayim, simdi nereye?
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum