[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Gezdim Tozdum
|-- |-- |+ Avcılar'da Bar / Bistro...
Yazar RSS Konu: Avcılar'da Bar / Bistro {355}
  [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 24 Nov 2016, 17:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Selam, iş yerinden bir arkadaşın doğum günü var yakında, ayarlaması bana kaldı ilginç bir şekilde avcılar'la ilgim alakam olmamasına rağmen.

25-35 yaş arası, gençlikli bir ekip olacağız.

-Kirli sakal, üstten 3 düğmesi açık beyaz gömlek ve malboro light-zippo-araba anahtarı-iphon kombosuyla nargile kafeye giden barzoların gelip kapının önünde valeye şekil yapmadığı,
-Tercihen yabancı müzikli (ama hıyar gibi dream pop hits, number one falan vurup gitmesinler haftasonu maç yayınladıkları tv'lerden)
-İçkili,
-Ama içkisiz de 3-5 kahve ve soğuk içecek (kolafanta falan haricinde tabi lel) seçeneği olan (hani çok BAR ALLAH BAR olmazsa iyi olur)
-Yemek olmasa da olur,

Şartlarını sağlayan bir yer var mı? Tarif "o dediğine bistro deniyor bebeyim bak başlığa da yazmışsın aferim" gibi oldu biraz sanırım. Avcılar deyince baştan bi "lan ne alakası olacak orda" oluyorum da Avcılar'da 2 yere gitmiştim, bir tanesi route 34 diye bir yer, diğeri şahane mezeli bir birahaneydi. Hani ikisi de istediğimi tam vermiyor (route çok BAR kalıyor, diğeri de birahane yani, at yarışı falan dönmesin arkada sdf) ama avcılar'da beklemediğim yerlerdi demek istiyorum, o yüzden de bunları bulabileceğim bir yer de vardır gibime geliyor.

Var mı?

keep calm and squanch on.
Üye
medal 1k
ID § 24 Nov 2016, 18:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
allah da beni kahretsin ya.

millet hollanda'da kredi kartı sorsun, yurtdışında balayı sorsun, ingiltere'ler milano'lar havalarda uçuşsun

bana gelince avcılar'da bistro. bi de barzo olmasın falan diye çırpınmışım.

onu da bıraktım, biraneye gidiyorum ben >:m

hepinizi biranedeki adamlara dövdürüp konuyu da kişisele taşıtıcam.

keep calm and squanch on.
MTG Turnuvası 1.si
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 24 Nov 2016, 18:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bar tarzı bir yer arıyorsan yanlış bölgeye bakıyorsun. Avcılarda bulabileceğin tek bar heralde sahilde ki türkü barlar.

[www.zomato.com]

Şura daha cok kafe tarzı bir yer. Alkol var , kahvesi güzeldi ama yemeğini bilemem. Yine eli yüzü düzgün adamlar görebilirsin.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 24/11/2016 18:30 tarihinde Masticore tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 29 Nov 2016, 07:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
99 depremi olmasaydi su soruna 50 tane cevap alirdin da, deprem yuzunden ilcenin kitlesi degisti. Bence isterinde ufak bir kutlama yapip gecin ya da cok uzak degilse is yeriniz, Bahcesehir'e falan gelin.

hihi
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum