[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Gezdim Tozdum
|-- |-- |+ istanbulda havuz...
Yazar RSS Konu: istanbulda havuz {2264}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 24 Apr 2017, 19:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Tsyd, levent. 15 ders 400 tl. 1,5 ay
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 29 Apr 2017, 12:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
ShadowFax

Ben dedemana gidiyorum da yıllık üyeliğim geçen hafta bitti. Dedemanın havuzu tavsiye ederim. Klor yok, bir tarafı cam; yani ışık ve hava giriyor.

TSYD'nin açık havuzu süper tabi ama üyeliği zor. Şu 15 ders 400 lira işine takıldım. Fazla ucuz geliyor. Ben böyle üye olayım gidiyim 15 defa yüzeyim o zaman. Bu konuyu biraz açsana, saatleri falan nedir, nasıl kaydolunuyor.
Üye
ID § 29 Apr 2017, 12:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yuzmeyi ogretiyorlar sanırım

ciao adios
Üye
ID § 29 Apr 2017, 12:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Orasını anladım da, sen yüzmeyi biliyorsun yüzemezsin mi diyecekler bana. Yazın açık havuz güzel olur. 400 lira çok uygun bir fiyat 10 derse gitsem bile yeter grinning smiley.
Üye
ID § 29 Apr 2017, 12:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dedeman tek seferlik alıor mu, fiyatı?
Üye
ID § 29 Apr 2017, 13:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Valla tek seferlik bilmiyorum, alıyordur illa arayıp sorarsan bilgi verirler. Yıllık üyelik 2000 lira şu anda.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 29 Apr 2017, 15:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
eldar
Alinti
ShadowFax

Ben dedemana gidiyorum da yıllık üyeliğim geçen hafta bitti. Dedemanın havuzu tavsiye ederim. Klor yok, bir tarafı cam; yani ışık ve hava giriyor.

TSYD'nin açık havuzu süper tabi ama üyeliği zor. Şu 15 ders 400 lira işine takıldım. Fazla ucuz geliyor. Ben böyle üye olayım gidiyim 15 defa yüzeyim o zaman. Bu konuyu biraz açsana, saatleri falan nedir, nasıl kaydolunuyor.

Üyeliği niye zor? 2 fotoğraf ve bir form doldurup kaydoluyorsun. Hafta içinde 3 grup var. Ptesi perşembe, salı cuma ve Çarşamba cumartesi. Birini seçiyorsun, kurun ilk günü yüzme testine girip seviyen belirleniyor. Sonra da başlıyorsun. 1. Seviye hiç bilmeyenler. Sonra seviyene göre artarak devam ediyor. 5. Seviye ve sonrası kondüsyon gibi sabırım. Bi program veriyor hocaları. Onu yüzüyorlar.

Her seviyenin hocası var. Yanlışında düzeltiyorlar.

Yüzmeyi biliyorsan 5ten falan başlarsın herhalde.
Üye
ID § 29 Apr 2017, 15:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
orda da bermuda tipi şort olmuyormuş yazıyor sdfsd
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 29 Apr 2017, 15:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Evet o yasak.
Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum