[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Pati Pet
|-- |-- |+ Kopek hela tutma suresi...
Yazar RSS Konu: Kopek hela tutma suresi {1731}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 28 Aug 2017, 02:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Red
pansiyon dediğin yer ya çok kötü bir yer ya da ayda min 1500 tl ödüyorsun.

bence köpeği kafese kapatmatan daha mantıklı çözümler vardır. bir sürü köpek gezdiren eleman var. güvenilir bir tane bul çıkartsınlar.

abi pansiyon dediğim şöyle,eğitmeni var temel itaat eğitimi aldığımız bi tanıdığımız,artık tanış olduk,onun babasının bahçeli evi var. kendi köpekleri de orda kalıyor.kafes değil küçük bi odada kalıyor. aslında pansiyon hizmeti veren bir yer değil,tanış olduğumuz için köpeği de kabul ettiğinden öyle yapıyoruz

köpek gezdiren adam var da ben o adama anahtarı mı vericem mesele o,tanımam etmem nasıl alcak da dışarı çıkartıcak köpeği ? Yoksa pansiyon parasına onu da yapabilirsin

are you sex ? are you disco ?

1 defa güncellendi. Son güncelleme 28/08/2017 02:42 tarihinde Valeron tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 28 Aug 2017, 02:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kapıcı varsa ona verebilirsin. komşu olabilir.
Üye
medal 1k
ID § 28 Aug 2017, 02:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Red
kapıcı varsa ona verebilirsin. komşu olabilir.

işte onları çıkcağım eve göre organize etmem lazım,eve de bal için çıkıcam,çıkmadan konuştum ayarladım sonra sukoy verirlerse gene sıçış işin sonu.

çok boktan bi durumdayım ya

Üye
ID § 28 Aug 2017, 16:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yav topic fazla uzamış da, köpek dediğin belli bir süre çişini tutar.
Sabah 6 akşam 7 gibi çişe çıkartıp 20 dk felan dolaştırsan köpek için yetiyor.
Nadiren de olsa bazen aksattığımız oluyordu, ertesi sefer fazla sıkışmış vaziyette çıkıyordu.

Ama öyle köpek alınca 5 dakikada bir dışarı çıkartıp 3 saat dolaştıracaksın gibi bir şart yok. Köpek o kadar da çok çıkması gerekmiyor.

Ancak sabah ve akşam çıkartman gerekiyor. 12 saat denmiş ki yaklaşık olarak doğru. Ama 1-2 saat geç kaldım eyvah eyvah gibi bir durum yok. O tip durumlarda köpek seni bekleyecektir.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 28/08/2017 16:38 tarihinde Bone tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 28 Aug 2017, 17:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
köpek eziyet çekiyor

sahibi eziyet çekiyor

böyle hayvan sahiplenilmez yazık

Praise the Sun
Üye
medal 1k
ID § 28 Aug 2017, 18:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Lopeth
köpek eziyet çekiyor

sahibi eziyet çekiyor

böyle hayvan sahiplenilmez yazık

aynen öyle maalesef

neyse almıcam yanıma şu an için muhtemelen.keyfi yerinde orda düzeni var her şeyi yapılıyor vs.

Üye
ID § 28 Aug 2017, 18:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kopeklerde cis kaka tutarken insanlar kadar rahatsiz ediyorlar mi acaba
ben bi kez 2 saat kakami tutmak zorunda kalmisim, hayatimin en kotu gunleirnden biriydi.
cis olsa skerler diyip kuytuya birakirdim da, kaka olunca yapamiyorsun her yere.

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Yörünge Disi
ID § 28 Aug 2017, 18:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2 saat tutmak zorunda kalmak ne abi shshsh 2 gün falan tuttuğumu bilirim. 2 saat zaten standart tutuş yani gelir gelmez yapmıyosan grinning smiley

Belli bi saatten sonra kabız oluyosun zaten ve içerde öğütmeye başlıyosun, gaz da geyirik olarak çıkıyor. It is known hshsh

1 defa güncellendi. Son güncelleme 28/08/2017 18:43 tarihinde yumy tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 28 Aug 2017, 18:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2 gun ...

saygilar hocam.

Yörünge Disi
ID § 28 Aug 2017, 18:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
E tabi kız evi misafirliği, kamp falan... Bunlar hep sıçılamaz yerler kategorisinde benim için grinning smiley
Üye
ID § 28 Aug 2017, 18:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bosaltim sistemi olarak ben biraz keyfine duskunum demek, geldiyse yapmam lazim, rahat edemem smiling smiley

Yörünge Disi
ID § 28 Aug 2017, 18:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Konuyu baya ilgi alanımıza indirgedik beyler, eti sizin kemiği bizim.
Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum