[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Pati Pet
|-- |-- |+ Kopek hela tutma suresi...
Yazar RSS Konu: Kopek hela tutma suresi {1723}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 27 Aug 2017, 17:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dostlar,

Bi kopegim var cesitli sebeplerden uzunca bi suredir pansiyonda kaliyor. Orda iyi bakildigini biliyorum ama belki bi ihtimal eve cikip yanima alirim diye dusunuyorum, merak ettigim konu su; kopek 4 5 yasinda cisini kakasini ne kadar tutabilir. Cok yogun ve mesaili calisiyorum, gecem gunduzum belli degil onun icin spesifik saatlerde cikartma ihtomalim. Pek. Yok.

konuyla ilgili bilgi sahibi olanlar bi ses versin pls cok tesekkurler

are you sex ? are you disco ?
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 27 Aug 2017, 17:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bizim köpek 2 gün tutuyordu

kaynak: ntvspor
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 27 Aug 2017, 18:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyuncak mı abi bu. Tuvaleti geldiyse tutsun ne, sen tutmuyorsun köpek niye tutsun.

Welcome my son.Welcome to the machine.
What did you dream?It's alright we told you what to dream.
Üye
ID § 27 Aug 2017, 18:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bir hayvana boyle zulum yapilamaz.

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Üye
medal 1k
ID § 27 Aug 2017, 18:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Tutmasin tabi de ben yokken tutarsa sevinirim evin selameti acisindan. İste bunu net planlayip ona gore aksiyon alcam onun icin ornekler onemli.

ideal dunyada olsa her gun saatlerce onu disari cikarabilsem keske ama durumum bu.

Ya almiycam ya da alirsam biseylere katlanmak zorunda kalicaz her ikimiz de

Onu ogrenmeye calisiyorrum yoksa amacim hayvana cile cektirmek degil tabi ki planlama yapmam lazim

Üye
ID § 27 Aug 2017, 18:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hayvanın yalnız kalma durumu varsa daha zor olur tuvaletten.
Üye
medal 1k
ID § 27 Aug 2017, 18:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
senko
bir hayvana boyle zulum yapilamaz.

Dedigim gibi abi onu planlamam lazim amacim zulum degil ben 12 de gelsem dayanabilir mi bunu ogrenmeye calisiyorum.

Gunlerce tutmasini istemiyorum zaten, gunde gene 2 kez cikartabilirim, sabah saatinde sikinti yok ama aksam 12 de olabilir 8 9 da olabir gece 3 te olabilir, bunu ogrenmeye calisiyorum bekleyebilir mi rahatlikla

Ne zulmu yoksa zulumluk bi mesele yok yapma allah askina

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 27 Aug 2017, 18:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi sabit zamanların olsa belki bi düzene sokarsın, kendin gibi hani. Ama bi öyle bi böyle düzende olmaz. Yani şöyle olur böyle olur diyenler vardır da ben doğru bulmuyorum.

Welcome my son.Welcome to the machine.
What did you dream?It's alright we told you what to dream.
Üye
medal 1k
ID § 27 Aug 2017, 18:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
reampage

Abi yalniz kalcak maalesef su anda pansiyonda da yalniz kaliyor onda sikinti olmaz gibi sanirim ama bu devirde beyaz yakali calisipta kopegi yalniz kalmayan kac kisi var ki zaten ?

Kosullar boyle, ya da almicam pansiyondsn boyle devam edicez. en azindan duzenini huzurunu bozmamis olurum hayvanin

Üye
medal 1k
ID § 27 Aug 2017, 18:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Akhlaur
Abi sabit zamanların olsa belki bi düzene sokarsın, kendin gibi hani. Ama bi öyle bi böyle düzende olmaz. Yani şöyle olur böyle olur diyenler vardır da ben doğru bulmuyorum.

İste abi benim de cozmeye calistigim sey bu yani hayvana zarar vermeden su an ki hayatindan daha keyifli bi yasam sunamicaksam almicam pansiyondan parasini oducem en azindan doganin icinde dogasini yasar.

Ha benle oldugu icin her sekilde daha cok sevinecektir onu biliyorum ama hayvanin duzenini bozup gunahina girmekte istemiyorum

Yörünge Disi
ID § 27 Aug 2017, 18:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Akhlaur
Oyuncak mı abi bu. Tuvaleti geldiyse tutsun ne, sen tutmuyorsun köpek niye tutsun.
Ç Ü N K Ü köpeğin köpekliği olgusal bir gerçek ve aynı gerçekliğin sağladığı bilgi ışığında homo sapiens ile arasında mevcut olan farklılıklardan ötürü köpeğe dair yaklaşımı da farklı şekilde incelemek zorunluluğu doğuyor.

Duyarcılık toplulukları yavaş öldüren bir zehirdir.
-Plotinus
Üye
medal 1k
ID § 27 Aug 2017, 18:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Vicissitude
Alinti
Akhlaur
Ç Ü N K Ü köpeğin köpekliği olgusal bir gerçek ve aynı gerçekliğin sağladığı bilgi ışığında homo sapiens ile arasında mevcut olan farklılıklardan ötürü köpeğe dair yaklaşımı da farklı şekilde incelemek zorunluluğu doğuyor.

Duyarcılık toplulukları yavaş öldüren bir zehirdir.
-Plotinus

Sen ne diyon degişik :d

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 27 Aug 2017, 18:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Valeron
Alinti
reampage

Abi yalniz kalcak maalesef su anda pansiyonda da yalniz kaliyor onda sikinti olmaz gibi sanirim ama bu devirde beyaz yakali calisipta kopegi yalniz kalmayan kac kisi var ki zaten ?

Kosullar boyle, ya da almicam pansiyondsn boyle devam edicez. en azindan duzenini huzurunu bozmamis olurum hayvanin

beyaz yakalılar hayvan bakmasın zaten ya.
filmlerdeki gibi olmuyor abi. elin adamı sabah 6 da kalkıyor 1 saat köpekle zaman geçiriyor, koşuyor, kahvaltısını yapıyor işe gidiyor. akşam 18.30 da evde, gene dünyanın zamanı onlarda. benim niyeyse hiç böyle olmuyor fasdasd

gece 2 ye kadar oyun oynarsan normal gerçi.
Üye
ID § 27 Aug 2017, 19:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şunu ben de yapmak istiyorum. Sonra kafami cikarip sokaga bakiyorum lan burda cikip koşsam daha kötü olur diyorum geciyor o his sdgsf

Ama suan c.kaledeyim evin oraya efsane parklar yapmislar. Burda calisiyor olsam 6da kalkar 1 saat kosar ise giderim valla hem temiz hava orman kenarinda miss
Üye
medal 1k
ID § 27 Aug 2017, 19:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi kisisel zevklerinden dolayi hayvani ihmal ediyosan bu ayip o zaman bakma

Benim bahseettigim ozel durum isten kaynakli maalesef.

Soyle bisey var, simdi ki aklim olsa hayatta almam kopek falan artik aldik bi sekilde vebaline girdik, bi de benim kopek baya sikintili yaramaz, kime versem 1.ay da sokaga atar eminim. Eger oyle bi atmayacak bahceli evi olan bi talip varsa eger mutlu olacaksa verebilirim bile.

Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum